/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / №345 від 26.11.2015р.

№345 від 26.11.2015р.

Про організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру у 2016 році

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№345 від 26.11.2015р.Про організацію громадських
та інших робіт тимчасового
характеру у 2016 році


Відповідно до підпункту 7 пункту «б» статті 34, статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 31 Закону України «Про зайнятість населення» та постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 175 «Про затвердження Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру», з метою додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки та забезпечення тимчасової зайнятості безробітних та інших категорій осіб виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Перелік видів громадських робіт на 2016 рік, що мають суспільну, економічну, соціальну та екологічну користь для територіальної громади міста Одеси (додаток 1).

2. Затвердити Перелік комунальних підприємств та установ, на яких у 2016 році будуть організовуватися громадські роботи для безробітних громадян та/або працівників, які втратили частину заробітної плати (додаток 2).

3. Фінансування організації громадських робіт, до яких залучаються зареєстровані безробітні та/або працівники, які втратили частину заробітної плати, здійснювати за рахунок коштів місцевого бюджету та/або коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття (за рахунок коштів Фонду здійснюється насамперед фінансування організації громадських робіт, кошти для фінансування якої виділено з місцевого бюджету).

4. Фінансування організації інших робіт тимчасового характеру здійснювати за рахунок коштів роботодавців та інших джерел, незаборонених законодавством.

 
5. Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій створити непередбачені штатним розписом тимчасові робочі місця, що не потребують додаткової спеціальної, освітньої та кваліфікаційної підготовки, та укласти відповідні договори з Одеським міським центром зайнятості та центром зайнятості Суворовського району м. Одеси.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Цвірінько З.М.Міський голова                             Г. Труханов


Керуюча справами                       О. Оніщенко

 

 

 

 

 

Додаток 1
до рішення виконавчого комітету
Одеської міської ради
від 26.11.2015р.
№ 345

Перелік видів громадських робіт на 2016 рік,
що мають суспільну, економічну, соціальну та екологічну користь для територіальної громади міста Одеси

 


1. Упорядження та утримання в належному стані меморіалів, пам’ятників та інших місць поховання загиблих захисників Вітчизни.
2. Благоустрій та озеленення територій міста, об'єктів соціальної сфери, зон відпочинку і туризму, придорожніх смуг, міських кладовищ.
3. Догляд за особами похилого віку, одинокими непрацездатними громадянами, інвалідами, дітьми-інвалідами, дітьми-сиротами.
4. Участь у роботах, пов’язаних з призначенням житлових субсидій.
5. Проведення ремонтних та підсобних робіт на об’єктах соціальної та культурної сфери.
6. Роботи, пов’язані з відновленням та доглядом за пам'ятками архітектури, історії та культури.
7. Супровід інвалідів.
8. Кур’єрські послуги.
9. Інші види робіт, що мають суспільно корисну спрямованість.
Керуюча справами                   О. ОніщенкоСтраница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
30.11.2015 03:32

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/acts/committee/77893/