/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / № 307 від 24.09.2015р.

№ 307 від 24.09.2015р.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 25 грудня 2014 року № 373 «Про затвердження складу та Положення про комітет з конкурсних торгів з організації та проведення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за рахунок коштів бюджету міста при головному розпоряднику бюджетних коштів – виконавчому комітеті Одеської міської ради»

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№ 307 від 24.09.2015р.
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету

Одеської міської ради від 25 грудня 2014 року № 373

«Про затвердження складу та Положення про комітет

з конкурсних торгів з організації та проведення процедур

закупівель товарів, робіт і послуг за рахунок коштів бюджету

міста при головному розпоряднику бюджетних коштів –

виконавчому комітеті Одеської міської ради»
Відповідно до статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 11 Закону України «Про здійснення державних закупівель», у зв’язку з кадровими змінами у виконавчих органах Одеської міської ради виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1.
Внести зміни до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 25 грудня 2014 року № 373 «Про затвердження складу та Положення про комітет з конкурсних торгів з організації та проведення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за рахунок коштів бюджету міста при головному розпоряднику бюджетних коштів – виконавчому комітеті Одеської міської ради», виключивши з додатка 1 Горголюк-Місюру О.С. – заступника начальника відділу інформаційно-правової та кадрової роботи юридичного департаменту Одеської міської ради, включивши замість неї Степанова І.Є. – заступника начальника відділу інформаційно-правової та кадрової роботи юридичного департаменту Одеської міської ради.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Орловського А.Й.Міський голова                  Г. ТрухановКеруюча справами            О. ОніщенкоСтраница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
28.09.2015 17:25

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/acts/committee/75645/