21:46:05   |   28 октября 2020   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / №126 від 28.05.2015

№126 від 28.05.2015

Про результати роботи комісії з обстеження житлового будинку, розташованого за адресою: м. Одеса, вул. Садова, 21, та визнання його непридатним для проживання

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№126 від 28.05.2015Про результати роботи комісії з обстеження житлового будинку, розташованого за адресою: м. Одеса, вул. Садова, 21, та визнання його непридатним для проживання


Відповідно до Положення про порядок обстеження стану жилих будинків, з метою встановлення їх відповідності санітарним і технічним вимогам та визнання жилих будинків і жилих приміщень непридатними для проживання, затвердженого постановою Ради Міністрів Української РСР від 26 квітня 1984 року № 189, комісією з обстеження стану жилого будинку, розташованого за адресою: м. Одеса, вул. Садова, 21, утвореною на підставі рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 21 травня 2015 року № 124, проведено обстеження відповідного будинку, за результатами якого встановлено наступне.
Житловий будинок, розташований за адресою: м. Одеса, вул. Садова, 21, прийнятий під охорону держави відповідно до рішення виконавчого комітету Одеської обласної ради народних депутатів від 27 грудня 1991 року № 580 як пам’ятка архітектури та містобудування місцевого значення «будинок Руссова», що споруджений у 1897-1898 рр. за проектом архітекторів В.І. Шмідта і Л.М. Чернігова. Згідно із наказом Міністерства культури і туризму України від 16 червня 2007 року № 662/0/16-07 вказана пам’ятка внесена до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, охоронний номер № 33-ОД.
Будівля-пам’ятка використовувалась переважно у якості жилого будинку, більшість квартир в якому перебували у приватній власності. З 2004 року її утримання та обслуговування здійснювалось малим підприємством фірмою «Ренесанс 92 ЛТД» та його правонаступником ТОВ «Ренесанс-92».
В результаті неодноразових пожеж технічний стан будівлі істотно погіршився, знищені дах, частково міжповерхові перекриття, сходи, пошкоджені несучі та огороджувальні конструкції.

Пожежі та подальший вплив зовнішнього середовища через відсутність повноцінної консервації будівлі-пам’ятки призвели до остаточного руйнування приміщень 2-го–4-го та частини 1-го поверхів, фізичного знищення відповідних квартир, а також непридатності будівлі до експлуатації та використання для проживання.
Фактично, починаючи з 2009 року, будівля не використовується за цільовим призначенням як житлова.
Особи, винні в загорянні будівлі-пам’ятки, до теперішнього часу не встановлені. Співвласниками, малим підприємством фірмою «Ренесанс 92 ЛТД» та його правонаступником ТОВ «Ренесанс-92» заходів з ремонту, консервації та реставрації будівлі не здійснювалось.
На сьогоднішній день питання щодо припинення права обслуговування ТОВ «Ренесанс-92» зазначеного будинку вирішено в судовому порядку згідно із ухвалою Одеського апеляційного адміністративного суду від 20 лютого 2015 року № 522/623/14-а.
Враховуючи зазначене, розглянувши акт та інші матеріали, надані комісією, відповідно до статей 30, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 7, 14 Житлового кодексу Української РСР, Закону України «Про охорону культурної спадщини», з метою невідкладного забезпечення умов для збереження пам'ятки «будинок Руссова», недопущення пошкодження та руйнування, а також захисту традиційного характеру середовища центральної частини міста Одеси в інтересах нинішнього і майбутніх поколінь виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Визнати житловий будинок, розташований за адресою: м. Одеса, вул. Садова, 21, невідповідним санітарним і технічним вимогам та непридатним для проживання.

2. Визнати за доцільне проведення консервації з подальшою реставрацією будівлі-пам’ятки «будинок Руссова», зазначеної в пункті 1 цього рішення.

3. Доручити вжити наступних першочергових заходів із запобігання подальшому пошкодженню та руйнуванню будівлі-пам’ятки «будинок Руссова», зазначеної в пункті 1 цього рішення:
3.1. Управлінню реклами Одеської міської ради – щодо закриття фасаду будівлі захисною сіткою (банером) із зображенням її аутентичного вигляду згідно з паспортом пам’ятки культурної спадщини.
3.2. Приморській районній адміністрації Одеської міської ради, департаменту міського господарства Одеської міської ради та комунальному підприємству «ЖКС «Порто-Франківський» – щодо закриття входів та віконних прорізів будівлі.
4. Доручити комісії з обстеження стану жилого будинку, розташованого за адресою: м. Одеса, вул. Садова, 21, за результатами обговорення із громадськістю надати пропозиції щодо подальшого використання цього будинку в порядку, встановленому законодавством України.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Орловського А.Й.Міський голова Г. Труханов

Заступник міського голови,
т.в.о. керуючої справами      З. Цвірінько

Рішення виконавчого комітету Одеської міської ради №126 від 28.05.2015 оприлюднено в газеті «Думська площа» (додаток до газети «Одесский вестник») №24 від 05.06.2015Страница создана: 29.05.2015 17:27
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее