/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / №902 от 22.08.2007г.

№902 от 22.08.2007г.

О вынесении на рассмотрение Одесского горсовета проекта решения "Об установке стоимости питания воспитанников в подчиненных учреждениях службы по делам детей Одесского горсовета на 2007 год"

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№902 від 22.08.2007р.

Про внесення на розгляд Одеської міської ради
проекту рішення «Про встановлення вартості
харчування вихованців у підпорядкованих
установах служби у справах дітей
Одеської міської ради на 2007 рік»

Відповідно до ст. 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 року №1591 „Про затвердження норм харчування у навчальних закладах” (зі змінами), з метою поліпшення харчування дітей у підпорядкованих установах служби у справах дітей Одеської міської ради, приведення вартості харчування до затверджених чинним законодавством нормативів, виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести на розгляд Одеської міської ради проект рішення „Про встановлення вартості харчування вихованців у підпорядкованих установах служби у справах дітей Одеської міської ради на 2007 рік” (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Фідірко Т.Г.

Міський голова                   Е. Гурвіц
Керуюча справами            Т. Єршова

 

Додаток до рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
від 22.08.2007р. №902

 ПРОЕКТ

Про встановлення вартості
харчування вихованців у підпорядкованих
установах служби у справах дітей
Одеської міської ради на 2007 рік

Відповідно до ст. 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 року №1591 „Про затвердження норм харчування у навчальних закладах” (зі змінами), з метою поліпшення харчування дітей у підпорядкованих установах служби у справах дітей Одеської міської ради, приведення вартості харчування до затверджених чинним законодавством нормативів, Одеська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити з 01 жовтня 2007 року вартість харчування однієї дитини на день, яка утримується в підпорядкованих установах служби у справах дітей Одеської міської ради, у розмірі, максимально наближеному до встановлених чинним законодавством натуральних норм та в межах бюджетних асигнувань, передбачених на 2007 рік (додається).

2. Доручити службі у справах дітей Одеської міської ради:
2.1. Забезпечити в повному обсязі, в межах бюджетних асигнувань, підпорядкованим установам служби у справах дітей Одеської міської ради своєчасне фінансування витрат, пов’язаних з організацією дитячого харчування.
2.2. Забезпечити харчування вихованців підпорядкованих установ служби у справах дітей Одеської міської ради в межах встановленої вартості.
2.3. Здійснювати контроль за цільовим використанням коштів на харчування вихованців підпорядкованих установ служби у справах дітей Одеської міської ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з питань молоді та спорту.

Міський голова                     Е. Гурвіц
Проект рішення внесено виконавчим комітетом Одеської міської ради
Керуюча справами              Т. Єршова

 Страница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
30.08.2007 13:07

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/acts/committee/6525/