/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / № 583 от 26.10.2006

№ 583 от 26.10.2006

О мероприятиях по установлению санитарно-охранной зоны ОАО "ЛУКОЙЛ - ОДЕССКИЙ НПЗ" (с изменениями)

Внесены изменения решением исполкома №810 от 28.07.2009г.

 

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№ 583 від 26.10.2006

Про заходи щодо встановлення санітарно - захисної зони ВАТ «ЛУКОЙЛ - ОДЕСЬКИЙ НПЗ»

Розглянувши матеріали, підготовлені управлінням житлово-комунального господарства Одеської міської ради, Суворовською районною адміністрацією Одеської міської ради та клопотання відкритого акціонерного товариства «ЛУКОЙЛ - ОДЕСЬКИЙ НПЗ», виконавчий комітет Одеської міської ради встановив, що згідно з висновком державної санітарно-гігієнічної експертизи Одеської обласної санітарно-епідеміологічної станції від 01.12.2000 р. № 972 у межах 500-метрової розрахункової санітарно-захисної зони від крайніх джерел викиду шкідливих речовин виробничими об'єктами ВАТ «ЛУКОЙЛ - ОДЕСЬКИЙ НПЗ» розташовані наступні житлові об'єкти: житлові будинки, що знаходяться у комунальній власності територіальної громади міста Одеси за адресою: Шкодова гора, 1, 2, 3; житлові будинки, що належать громадянам на правах приватної власності по вул. Гладкова, 34, 43-а, 49, по 3-му провулку Нафтовиків, 6, 8,10,10-а, 12,12,14,16, 18 та інші, подальше мешкання в яких шкідливе для здоров'я.


Науково-виробничим кооперативним підприємством "Екотехніка" розроблено проект організації санітарно-захисної зони для відкритого акціонерного товариства "ЛУКОЙЛ - ОДЕСЬКИЙ НПЗ".


Відповідно до ст. 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на виконання ст.19 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного добробуту населення", ч.2 ст.24 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», керуючись БНіП 11-89-80 "Проектування генеральних планів промислових підприємств з метою створення сприятливих санітарно-гігієнічних умов проживання населення та захисту від несприятливого впливу шкідливих факторів", виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:


1. Затвердити список громадян, що підлягають відселенню з розрахункової санітарно-захисної зони ВАТ "ЛУКОЙЛ - ОДЕСЬКИЙ НПЗ" (додаток 1).


2. Комісії з визначення розміру та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам (Кучук М.І.) при відселенні громадян, які є власниками землі та землекористувачами, з розрахункової санітарно-захисної зони ВАТ "ЛУКОЙЛ - ОДЕСЬКИЙ НПЗ" визначати розмір збитків, що підлягають відшкодуванню за рахунок ВАТ "ЛУКОЙЛ - ОДЕСЬКИЙ НПЗ" .


До складу комісії залучати власників землі або землекористувачів (орендарів), яким заподіяні збитки та представників ВАТ "ЛУКОЙЛ - ОДЕСЬКИЙ НПЗ".


3. ВАТ "ЛУКОЙЛ - ОДЕСЬКИЙ НПЗ":
3.1. Здійснити відселення громадян, які мешкають у житлових будинках, що розташовані у розрахунковій санітарно - захисній зоні підприємства, за списком, затвердженим пунктом 1 цього рішення, в строк до 2010 року.
3.2. З метою проведення відселення громадян з розрахункової санітарно - захисної зони, здійснити фінансування будівництва двох 16-поверхових будинків, за адресами: м. Одеса, мкр. ІІІ-2-11 ж. м. Котовського та ж.б. № 32 мкр. ІІІ-4-2 ж. м. Котовського - замовником якого є управління капітального будівництва Одеської міської ради.
3.3. Відшкодувати збитки власникам землі та землекористувачам, що мешкають в межах розрахункової санітарно-захисної зони ВАТ "ЛУКОЙЛ - ОДЕСЬКИЙ НПЗ" та підлягають відселенню, згідно з цим рішенням.


4. Створити комісію з інвентаризації житлового фонду й визначення списків громадян, що підлягають відселенню з розрахункової санітарно-захисної зони ВАТ "ЛУКОЙЛ - ОДЕСЬКИЙ НПЗ" та які не увійшли до списку, затвердженого п. 1 цього рішення, та затвердити її склад (додаток 2).


Комісії у строк до 30 січня 2007 року провести інвентаризацію житлового фонду та визначити списки громадян, що підлягають відселенню з розрахункової санітарно-захисної зони ВАТ "ЛУКОЙЛ - ОДЕСЬКИЙ НПЗ" та які не увійшли до списку, затвердженого п. 1 цього рішення.


За результатами роботи комісії внести відповідні пропозиції щодо внесення змін до цього рішення.


5. Рекомендувати Одеському міському управлінню УМВС України в Одеській області не провадити реєстрацію громадян у житлових будинках, що зазначені в додатку, крім випадків, передбачених чинним законодавством України.

6. КП "ОМБТІ та РОН" не здійснювати оформлення документів щодо відчуження жилих і нежилих приміщень у будинках, що зазначені в додатку.


Рекомендувати нотаріальним органам м. Одеси не здійснювати нотаріальні дії за визначеними адресами.

 
7. Дозволити ВАТ "ЛУКОЙЛ-ОДЕСЬКИЙ НПЗ" після виселення громадян, розібрати споруди, що належали громадянам на праві приватної власності, у встановленому законодавством порядку за власний рахунок.


8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Кучука М.І.

 

 

Міський голова                             Е. Гурвіц

 

Керуюча справами                      Т. Єршова

 

 

Додаток 2
до рішення

виконавчого комітету

Одеської міської ради 
№ 583 від 26.10.2006


СКЛАД
комісії з інвентаризації житлового фонду й визначення списків громадян,

що підлягають відселенню з розрахункової санітарно-захисної зони

ВАТ „ЛУКОЙЛ - ОДЕСЬКИЙ НПЗ"

 

ШТОГРІН І.Д. - голова комісії, голова Суворовської районної адміністрації Одеської міської ради;

 

Кисельова Л.О. - секретар комісії, в.о. начальника відділу експлуатації житлового господарства управління житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Одеської міської ради.

Члени комісії:

 

Гончаренко А.Д. - директор КП „Одеське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації об'єктів нерухомості";


Коваленко О.М. - голова правління ВАТ „ЛУКОЙЛ-ОДЕСЬКИЙ НПЗ";

 

Рубля М.В. - начальник управління житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Одеської міської ради;


Смоляр Е.Л. - начальник Представництва по управлінню комунальною власністю Одеської міської ради;

Токмовцев Д.В. - в.о. начальника Суворовського РВ ОМУ УМВС України в Одеській області.

 

 
Керуюча справами                         Т. Єршова 

 Страница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
30.10.2006 15:40

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/acts/committee/4079/