07:04:47   |   15 июня 2021   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / №651 від 24.11.2011р.

№651 від 24.11.2011р.

Про заходи щодо ліквідації снігових заметів та ожеледиці на території м. Одеси в зимовий період 2011-2012 рр.

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№651 від 24.11.2011р.

Про заходи щодо ліквідації снігових заметів та ожеледиці

на території м. Одеси в зимовий період 2011-2012 рр.

 

Відповідно до ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 6 Закону України «Про дорожній рух», з метою забезпечення життєдіяльності міста, безпеки руху пішоходів та транспорту магістральними вулицями, міжквартальними проїздами, тротуарами під час снігових заметів та ожеледиці в зимовий період 2011-2012 рр., виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Створити штаб з координації дій підприємств і організацій з ліквідації снігових заметів та ожеледиці та затвердити його склад (додаток 1).

2. Районним адміністраціям Одеської міської ради (Сушков В.М., Жаданова Л.І., Пастушок І.М., Григоренко І.Г.), департаменту міського господарства Одеської міської ради (Козловський О.М.), управлінню дорожнього господарства Одеської міської ради (Підгайний С.Г.), управлінню розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради (Мурадян Р.М.), комунальним підприємствам: «Міські дороги» (Батурін В.М.), «Парксервіс-Одеса» (Гапуніч В.В.), «Одесміськелектротранс» (Полунін Д.Б.); керівникам підприємств та організацій усіх форм власності:
2.1. Забезпечити в зимовий період 2011-2012 рр. безпечний стан транспортних магістралей, міжквартальних проїздів, прибудинкових територій, тротуарів для руху пішоходів та транспорту згідно з переліком (додатки 2, 3, 4).
2.2. У першу чергу проводити очищення від снігу зупинок громадського транспорту, дощоприймачів, тротуарів та посипку піщано-соляною сумішшю проміжних та кінцевих зупинок, перехресть, спусків та підйомів.
2.3. Обов’язково здійснювати очищення вулиць та доріг від снігу до бордюрів.
2.4. Посилити контроль за придбанням підприємствами та організаціями всіх форм власності необхідної кількості сипучих матеріалів та прибирального інвентарю для створення безпечного руху пішоходів.
2.5. З метою запобігання утворенню снігових заметів та ожеледиці своєчасно здійснювати очищення від снігу тротуарів по всій ширині прибудинкових територій та майданчиків для сміттєзбірників, із згортанням снігу до пристовбурних кілець дерев.
2.6. Не допускати переміщення, перекидання сколотого льоду та снігу на проїжджу частину і ділянки зелених насаджень.

3. Департаменту фінансів Одеської міської ради (Бедрега С.М.) при формуванні проекту бюджету м. Одеси на 2012 рік передбачити кошти для оплати робіт з ліквідації снігових заметів та ожеледиці на території м. Одеси у зимовий період 2011-2012 рр. з урахуванням залучених сторонніх організацій, вказаних у додатках 2, 3 цього рішення.

4. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності до 30.11.2011 р. підготувати до роботи дорожні, снігозбиральні машини та механізми, забезпечити їх необхідним обладнанням та паливно-мастильними матеріалами.

5. Комунальному підприємству “Міські дороги” (Батурін В.М.) забезпечити до 30.11.2011 р. ремонт та переобладнання снігозбиральних машин, навантажувальних механізмів та доукомплектування підмінними водіями та механізаторами.

6. Відділу ДАІ м. Одеси при УДАІ ГУМВС України в Одеській області (Кузнєцов В.В.), комунальному підприємству «Міські дороги» (Батурін В.М.), районним адміністраціям Одеської міської ради (Сушков В.М., Жаданова Л.І., Пастушок І.М., Григоренко І.Г.) до 30.11.2011 р. перевірити готовність техніки та автотранспорту, наявність піщано-соляної суміші у будівельних, автотранспортних організаціях та підприємствах міста, зазначених у додатках 2, 3, 4 до рішення.

7. Відділу ДАІ м. Одеси при УДАІ ГУМВС України в Одеській області (Кузнєцов В.В.) у випадку випадіння рясних опадів у вигляді снігу обмежити в’їзд до міста вантажного автотранспорту на період проведення робіт з очищення міських вулиць.

8. Департаменту транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради (Сошенко О.В), КП «СМЕП» (Мельник С.В.) після узгодження з відділом ДАІ м. Одеси при УДАІ ГУМВС України в Одеській області (Кузнєцов В.В.) визначити місця та встановити дорожні знаки «Слизька дорога», «Обмеження швидкості» та інші, передбачені Правилами дорожнього руху, на спусках, підйомах, мостах та шляхопроводах.

9. Комунальному підприємству «Теплопостачання міста Одеси» (Завірюха Б.О.), філії «Інфоксводоканал» ТОВ «Інфокс» (Леонов О.В.) під час виконання аварійних робіт забезпечити оперативне усунення наслідків ожеледиці, що утворилася внаслідок течій.

10. КП «Міські дороги» (Батурін В.М.), КП «Одесміськелектротранс» (Полунін Д.Б.), організаціям та підприємствам міста, залученим для очищення транспортних магістралей від снігових заметів та ожеледиці, встановити з 01.12.2011 р. цілодобове чергування відповідальних працівників та техніки.

11. Районним адміністраціям Одеської міської ради (Сушков В.М., Жаданова Л.І., Пастушок І.М., Григоренко І.Г.), управлінню розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради (Мурадян Р.М.), інспекції з благоустрою міста Одеської міської ради (Касько Т.В.), КП «Парксервіс-Одеса» (Гапуніч В.В.) зобов’язати та здійснювати контроль за прибиранням снігу та ожеледиці торговельними підприємствами, установами та підприємствами всіх форм власності, розташованими на території районів, на тротуарах, автостоянках та парковках для створення безпечного руху пішоходів.

12. Районним адміністраціям Одеської міської ради (Сушков В.М., Жаданова Л.І., Пастушок І.М., Григоренко І.Г.) створити районні штаби з координації підприємств та організацій з ліквідації снігових заметів.

13. Районним штабам, управлінню з питань взаємодії з органами самоорганізації населення Одеської міської ради (Загрійчук О.Д.), керівникам органів СОН приватного сектору визначити перелік заходів (проведення роз’яснювальної роботи, підготовка інвентарю, придбання піщано-соляної суміші та ін.) з ліквідації снігових заметів, що мають бути виконані мешканцями мікрорайонів, та розробити механізм їх реалізації.

14. Управлінню екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради (Дербоглав І.А.) визначити місця складування снігу, що вивозиться з площ та магістральних вулиць.

15. Департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради (Ткач І.І.) оприлюднити це рішення в засобах масової інформації.

16. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Черненка С.О.
 
Міський голова                      О. Костусєв

Керуюча справами                Т. Герасименко

 

Додатки 1 - 4 до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 24.11.2011р. №651Страница создана: 23.11.2011 10:59
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее