/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / №643 від 27.10.2011р.

№643 від 27.10.2011р.

Про затвердження договору пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Одеси та договору участі замовника у соціально-економічному розвитку м. Одеси між виконавчим комітетом Одеської міської ради та ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНОЮ ФІРМОЮ «ВІКТОРІЯ» при реконструкції частини нежилої будівлі готелю з надбудовою додаткових готельних приміщень за адресою: м. Одеса, вул. Ланжеронівська, 13

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№643 від 27.10.2011р.

Про затвердження договору пайової участі замовників у розвитку

інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Одеси

та договору участі замовника у соціально-економічному розвитку

м. Одеси між виконавчим комітетом Одеської міської ради та

ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНОЮ ФІРМОЮ «ВІКТОРІЯ» при реконструкції

частини нежилої будівлі готелю з надбудовою додаткових

готельних приміщень за адресою: м. Одеса, вул. Ланжеронівська, 13

 

Розглянувши звернення ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНОЇ ФІРМИ «ВІКТОРІЯ» (далі – ВКФ «ВІКТОРІЯ») щодо затвердження договору пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Одеси та договору участі замовника у соціально-економічному розвитку м. Одеси при реконструкції частини нежилої будівлі готелю з надбудовою додаткових готельних приміщень за адресою: м. Одеса, вул. Ланжеронівська, 13, враховуючи рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 27.10.2009 р. № 1089 «Про надання згоди виробничо-комерційній фірмі «Вікторія» на розроблення «Містобудівного обґрунтування реконструкції частини нежилої будівлі готелю з улаштуванням мансардних приміщень за адресою: м. Одеса, вул. Ланжеронівська, 13» та від 27.04.2010 р. № 233 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 27.10.2009 р. № 1089 «Про надання згоди виробничо-комерційній фірмі «Вікторія» на розроблення «Містобудівного обґрунтування реконструкції частини нежилої будівлі готелю з улаштуванням мансардних приміщень за адресою: м. Одеса, вул. Ланжеронівська, 13», висновок управління архітектури та містобудування Одеської міської ради від 25.02.2011 р. № 64/11, згідно з рішенням комісії з визначення розміру залучення коштів замовників на створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Одеси від 16.08.2011 р. № 12, беручи до уваги надані документи та обгрунтовуючі матеріали, керуючись ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Порядком вирішення питань розміщення об’єктів містобудування та надання вихідних даних для їх проектування» (розділ Правил забудови м. Одеси)», затвердженим рішенням Одеської міської ради від 07.10.2009 р. № 4709-V, виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити договір пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Одеси між виконавчим комітетом Одеської міської ради та ВКФ «ВІКТОРІЯ».

2. Затвердити договір участі замовника у соціально-економічному розвитку м. Одеси між виконавчим комітетом Одеської міської ради та ВКФ «ВІКТОРІЯ».

3. Доручити першому заступнику міського голови Черненку С.О. підписати від імені виконавчого комітету Одеської міської ради договір участі замовника у соціально-економічному розвитку м. Одеси.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Орлова О.В.

Міський голова               О. Костусєв

Керуюча справами          Т. ГерасименкоСтраница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
31.10.2011 17:07

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/acts/committee/37425/