/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / №636 від 27.10.2011р.

№636 від 27.10.2011р.

Про надання Одеській єпархії Української Православної церкви містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки за адресою: м. Одеса, вул. Новощіпний ряд, 27 під храм Всіх Святих

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№636 від 27.10.2011р.

Про надання Одеській єпархії Української Православної церкви

містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки

за адресою: м. Одеса, вул. Новощіпний ряд, 27 під храм Всіх Святих
 
Розглянувши клопотання Одеської єпархії Української Православної церкви, відповідно до ст. 31 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», „Порядку вирішення питань розміщення об’єктів містобудування та надання вихідних даних для їх проектування” (розділ Правил забудови м. Одеси)”, затвердженого рішенням Одеської міської ради від 07.10.2009 р. № 4709-V, виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати Одеській єпархії Української Православної церкви містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки за адресою: м. Одеса, вул. Новощіпний ряд, 27 під храм Всіх Святих (додаються).

2. Управлінню архітектури та містобудування Одеської міської ради, за зверненням до управління, видати Одеській єпархії Української Православної церкви містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки за адресою: м. Одеса, вул. Новощіпний ряд, 27 під храм Всіх Святих.

3. Зобов’язати Одеську єпархію Української Православної церкви до отримання в інспекції Держархбудконтролю в Одеській області дозволу на виконання будівельних робіт укласти з виконавчим комітетом Одеської міської ради договір пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Одеси.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Орлова О.В.

Міський голова                    О. Костусєв

Керуюча справами              Т. Герасименко

 

Додаток до рішення

виконавчого комітету
Одеської міської ради
від 27.10.2011р. №636

 

Містобудівні умови та обмеження
забудови земельної ділянки
(проект)

м. Одеса, Приморський район, вул. Новощіпний ряд, 27

 

Загальні дані:
1. Назва об'єкта будівництва: храм Всіх Святих.
2. Інформація про замовника: Одеська єпархія Української Православної церкви.
3. Наміри забудови: будівництво храму.
4. Адреса будівництва або місце розташування об'єкта: м. Одеса, вул. Новощіпний ряд, 27.
5. Документ, що підтверджує право власності або користування земельною ділянкою: формулярні списки священноцерковнослужбових Одеської кладовищної Всіх Святих церкви за 1875 рік.
6. Площа земельної ділянки: до 0,40 га.
7. Цільове призначення земельної ділянки: землі загального користування, колишні землі храму Всіх Святих.
8. Посилання на містобудівну документацію: генеральний план населеного пункту, план зонування, детальний план території та рішення про їх затвердження (у разі наявності): генеральний план м. Одеси, ухвалений постановою КМ УРСР № 37 від 31.01.89 р.
9. Функціональне призначення земельної ділянки: землі загального користування.
10. Основні техніко-економічні показники об'єкта будівництва (орієнтовно):
- площа забудови – 0,080 га;
- площа благоустрою – 0,40 га;
- загальна площа приміщень – до 1000 м2.

Містобудівні умови та обмеження:

1. Гранично допустима висота будівлі: 30,7 м (верхівка хреста).

2. Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки: 23 % (надземна частина).

3. Максимально допустима щільність населення (для житлової забудови): не нормується.

4. Відстані від об'єкта, який проектується, до меж “червоних ліній” – 60,0 м (від основної будівлі до “червоної лінії” вул. Мечникова).

5. Планувальні обмеження (зони охорони пам'яток культурної спадщини, зони охоронюваного ландшафту, межі історичних ареалів, прибережні захисні смуги, санітарно-захисні та інші охоронювані зони): необхідно проведення попередніх археологічних вишукувальних робіт на ділянці під забудову відповідно до вимог Закону України «Про охорону культурної спадщини».

6. Мінімально допустимі відстані від об'єктів, які проектуються, до існуючих будинків та споруд: згідно з вимогами ДБН 360-92** (п. 6.5).

7. Охоронювані зони інженерних комунікацій: передбачити реконструкцію діючих інженерних комунікацій, заходи щодо підключення об’єкта до інженерних мереж міста згідно з технічними умовами відповідних інженерних служб.

8. Вимоги до необхідності проведення інженерних вишукувань: згідно з державними будівельними нормами ДБН А.2.1-1-2008 "Інженерні вишукування для будівництва", ТУ управління інженерного захисту території міста та розвитку узбережжя Одеської міської ради, ДСТУ Б.А.2.2-7:2010 «Розділ інженерно-технічних заходів цивільного захисту (цивільної оборони) у складі проектної документації об’єктів. Основні положення».

9. Вимоги щодо благоустрою (в тому числі щодо відновлення благоустрою) згідно з рішенням Одеської міської ради від 22.01.2008 р. № 2153-V «Про затвердження правил благоустрою території м. Одеси». Передбачити мостіння алей, відновлення газонів, встановлення садових лав, ліхтарів, урн, влаштування дитячого ігрового майданчика.

10. Забезпечення умов транспортно-пішохідного зв'язку: передбачити пандуси для осіб з обмеженими фізичними можливостями в містах перетину проїжджої частини з тротуарами та на входах до храму, перила та інші планувальні заходи відповідно до ДБН В.2.2-17:2006 «Доступність будівель та споруд для маломобільних груп населення». Паркування транспортних засобів передбачити з боку вул. Мечникова. Схеми паркування автотранспорту, пішоходного та автомобільного руху узгодити з дирекцією парку «Преображенський» і органами ДАІ.

11. Вимоги щодо забезпечення необхідною кількістю місць зберігання автотранспорту: згідно з вимогами ДБН 360-92**(зі змінами).

12. Вимоги щодо охорони культурної спадщини: відповідно до Закону України «Про охорону культурної спадщини». 
 
Керуюча справами                      Т. ГерасименкоСтраница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
31.10.2011 13:14

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/acts/committee/37397/