17:55:36   |   13 июня 2021   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / №585 від 11.08.2011р.

№585 від 11.08.2011р.

Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 21.08.2008 р. № 1015 «Про надання дозволу КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МІСЬКЕ КАПІТАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО» на будівництво загальноосвітньої школи I-III ступенів навчання на 440 учнів за адресою: м. Одеса, Гагарінське плато»

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№585 від 11.08.2011р.

Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету

Одеської міської ради від 21.08.2008 р. № 1015 «Про надання дозволу

КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МІСЬКЕ КАПІТАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО»

на будівництво загальноосвітньої школи I-III ступенів навчання

на 440 учнів за адресою: м. Одеса, Гагарінське плато»

 

Розглянувши клопотання КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МІСЬКЕ КАПІТАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО» (далі - КП «МІСЬКЕ КАПІТАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО») стосовно внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 21.08.2008 р. № 1015 у частині надання дозволу на здійснення організаційно-правових заходів для залучення інвестицій та заходів, необхідних для можливості проектування та будівництва загальноосвітньої школи I-III ступенів навчання на 440 учнів за адресою: м. Одеса, Гагарінське плато, а також встановлення кінцевого терміну будівництва вказаного об’єкта, згідно з рішенням комісії з визначення розміру залучення коштів замовників на створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Одеси від 13.04.2011 р. № 4, беручи до уваги надані документи та обгрунтовуючі матеріали, керуючись ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Порядком вирішення питань розміщення об’єктів містобудування та надання вихідних даних для їх проектування» (розділ Правил забудови м. Одеси)», затвердженим рішенням Одеської міської ради від 07.10.2009 р. № 4709-V, виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести наступні зміни та доповнення до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 21.08.2008 р. № 1015 «Про надання дозволу КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МІСЬКЕ КАПІТАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО» на будівництво загальноосвітньої школи I-III ступенів навчання на 440 учнів за адресою: м. Одеса, Гагарінське плато»:
1.1. Підпункт 2.3 пункту 2 рішення викласти в наступній редакції:
«2.3. Замовити в ліцензованій проектній організації розробку проектно-кошторисної документації для будівництва об’єкта, погодити й затвердити її відповідно до чинного законодавства до 31.12.2012 р.».
1.2. До підпункту 2.5 пункту 2 в частині термінів початку та завершення будівництва:
«- початок – II квартал 2013 року;
- завершення – IV квартал 2015 року».
1.3. Доповнити рішення пунктами 3, 4, 5, 6, 7, 8, наступного змісту:
«3. Доручити КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МІСЬКЕ КАПІТАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО» на правах замовника, відповідно до пункту 3 цього рішення, у термін до 31.08.2012 р. укласти договір про співробітництво з компаніями-інвесторами щодо фінансування робіт, зазначених у пункті 2 цього рішення.
4. Зобов’язати управління архітектури та містобудування Одеської міської ради:
4.1. Постійно здійснювати моніторинг будівництва (реконструкції) капітальних об’єктів на території у межах Аркадіївського бульвару, вул. Генуезької, вул. Піонерської, Французького бульвару та на території житлового району «5-9 станції Великого Фонтану» у межах вул. Посмітного, Фонтанської дороги, вул. Черняховського, вул. Генуезької та за результатами надавати на адресу виконавчого комітету Одеської міської ради пропозиції щодо залучення замовників до пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста з врахуванням потреби у будівництві загальноосвітньої школи I-III ступенів навчання за адресою: м. Одеса, Гагарінське плато.
4.2. При розгляді проектів містобудівної документації щодо розміщення об’єктів житлового призначення на території житлового району «5-9 станції Великого Фонтану» у межах вул. Посмітного, Фонтанської дороги, вул. Черняховського, вул. Генуезької та на території у межах Аркадіївського бульвару, вул. Генуезької, вул. Піонерської, Французького бульвару і при підготовці відповідних рішень виконавчого комітету Одеської міської ради врахувати необхідність залучення замовників до пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста з врахуванням потреби у будівництві загальноосвітньої школи I-III ступенів навчання за адресою: м. Одеса, Гагарінське плато.
5. Управлінню капітального будівництва Одеської міської ради при підготовці документів щодо укладання договорів пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Одеси враховувати пункт 4 цього рішення.

6. Комунальному підприємству «Одеське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації об’єктів нерухомості» на підставі договору із замовником будівництва загальноосвітньої школи I-III ступенів навчання за адресою: м. Одеса, Гагарінське плато КП «МІСЬКЕ КАПІТАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО» здійснити експертну оцінку ринкової вартості об’єктів нерухомості за адресою: м. Одеса, Гагарінське плато, 5 (відповідно до листа № 3717-11/333 від 18.04.2008 р.), які підлягають вилученню у власника (власників) у зв’язку із суспільною необхідністю, на предмет виплати грошової компенсації власнику та надати документи на розгляд виконавчому комітету Одеської міської ради.
7. У разі неможливості виконання заходів, зазначених у пунктах 2, 3 цього рішення, в установлені строки вважати це рішення таким, що втратило чинність.
8. Департаменту інформації та зв'язків з громадськістю Одеської міської ради протягом двох тижнів після прийняття цього рішення забезпечити його оприлюднення у засобах масової інформації».
1.4. Вважати пункти 3, 4 рішення пунктами 9, 10 відповідно.

2. Вважати рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 18.08.2009 р. № 928 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 21.08.2008 р. № 1015 «Про надання дозволу КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МІСЬКЕ КАПІТАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО» на будівництво загальноосвітньої школи I-III ступенів навчання на 440 учнів за адресою: м. Одеса, Гагарінське плато» таким, що втратило чинність.

3. Затвердити додаткову угоду № 2 до договору пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Одеси від 21.08.2008 р. № 581/кс між виконавчим комітетом Одеської міської ради та КП «МІСЬКЕ КАПІТАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО».

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Орлова О.В.

Міський голова О. Костусєв

Керуюча справами Т. ГерасименкоСтраница создана: 19.08.2011 12:13
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее