/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / №491 від 24.09.2010р.

№491 від 24.09.2010р.

Про оплату послуг з постачання теплової енергії, які надає КП «Теплопостачання міста Одеси» ТОВ «Баскетбольний клуб «Одеса»

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№491 від 24.09.2010р.

Про оплату послуг з постачання теплової енергії,

які надає КП «Теплопостачання міста Одеси»

ТОВ «Баскетбольний клуб «Одеса»

Відповідно до ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 10.07.2006 року №955 «Про затвердження Порядку формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води», виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити з 1 жовтня 2010 року для ТОВ «Баскетбольний клуб «Одеса» оплату послуг з постачання теплової енергії на рівні категорії споживачів «населення».

2. Доручити КП «Теплопостачання міста Одеси» (Воротняк В.С.) щомісячно надавати до управління житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Одеської міської ради (Пруцаков В.В.) акти звірки фактичних обсягів споживання теплової енергії ТОВ «Баскетбольний клуб «Одеса».

3. Управлінню житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Одеської міської ради (Пруцаков В.В.):
3.1. Надати до департаменту фінансів Одеської міської ради (Бедрега С.М.) розрахунки річного обсягу дотації на компенсацію різниці в тарифах між категоріями споживачів «населення» та «інші споживачі» на послуги з постачання теплової енергії по ТОВ «Баскетбольний клуб «Одеса».
3.2. Забезпечити щоквартальне надання до департаменту фінансів Одеської міської ради (Бедрега С.М.) розрахунку обсягу дотацій на компенсацію різниці в тарифах між категоріями споживачів «населення» та «інші споживачі» на послуги з постачання теплової енергії по ТОВ «Баскетбольний клуб «Одеса».

4. Департаменту фінансів Одеської міської ради (Бедрега С.М.) передбачити у бюджеті міста кошти на компенсацію різниці в тарифах на послуги з постачання теплової енергії , які надає КП «Теплопостачання міста Одеси» (Воротняк В.С.) ТОВ «Баскетбольний клуб «Одеса».

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови – начальника управління житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Одеської міської ради Пруцакова В.В.

 

Міський голова                  Е. Гурвіц

 

Керуюча справами            Т. ЄршоваСтраница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
27.09.2010 18:40

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/acts/committee/30032/