/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / №445 від 20.08.2010р.

№445 від 20.08.2010р.

Про заходи щодо безперебійного забезпечення споживачів тепловою енергією, що виробляється ПАТ «Одеська ТЕЦ» (зі змінами)

Внесено зміни рішенням виконкому №222 від 31.05.2011р.

 

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№445 від 20.08.2010р.
 
Про заходи щодо безперебійного
забезпечення споживачів тепловою
енергією, що виробляється ПАТ «Одеська ТЕЦ»

 
Відповідно до ст. 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 7 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", ст. 13 Закону України "Про теплопостачання", беручи до уваги незадовільний рівень розрахунків комунального підприємства "Теплопостачання міста Одеси" за покупну теплову енергію з Публічним акціонерним товариством «Одеська ТЕЦ» (далі - ПАТ «Одеська ТЕЦ»), відсутність інших джерел теплопостачання комунальної та інших форм власності в центральній частині міста, яка забезпечується тепловою енергією від ТЕЦ, з метою забезпечення повних та своєчасних розрахунків за природний газ та теплову енергію, покращення якості надання послуг з теплопостачання та підвищення рівня розрахунків за послуги теплопостачання, забезпечення гарячим водопостачанням мешканців міста, виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Комунальному підприємству "Теплопостачання міста Одеси" (Воротняк В.С.):
1.1. У термін до 31.08.2010р. передати ПАТ «Одеська ТЕЦ» базу даних стосовно всіх споживачів теплової енергії всіх категорій у місті Одесі, які забезпечуються тепловою енергією від ТЕЦ, в електронному вигляді, включаючи копії укладених договорів на постачання теплової енергії з усіма категоріями споживачів, виданих технічних умов на приєднання споживачів теплової енергії.
1.2. Протягом одного тижня з моменту прийняття цього рішення, але не пізніше 30.08.2010р., попередити споживачів теплової енергії всіх категорій у місті Одесі, які забезпечуються тепловою енергією від ТЕЦ, про розірвання договорів на постачання теплової енергії із КП «Теплопостачання міста Одеси» та необхідність укладення договорів на постачання теплової енергії з ПАТ «Одеська ТЕЦ».
1.3. Забезпечити протягом місяця з моменту прийняття цього рішення розірвання договорів із споживачами, які забезпечуються тепловою енергією від ПАТ «Одеська ТЕЦ».

2. Комунальному підприємству "Теплопостачання міста Одеси" (Воротняк В.С.) та ПАТ «Одеська ТЕЦ» (Головко Ю.О.) у термін до 31.08.2010р. укласти договір на транспортування теплової енергії магістральними та розподільчими тепловими мережами, які знаходяться на балансі комунального підприємства "Теплопостачання міста Одеси", з дотриманням норм чинного законодавства, зокрема у частині втрат теплової енергії при транспортуванні, в якому передбачити майнову відповідальність сторін за неналежне виконання умов договору на термін до моменту передачі ТЕЦ мереж.

3. ПАТ «Одеська ТЕЦ» (Головко Ю.О.) в термін до 01.10.2010р. укласти договори на постачання теплової енергії та надання послуг з теплопостачання зі всіма споживачами теплової енергії всіх категорій у місті Одесі, які забезпечуються тепловою енергією від ТЕЦ відповідно до норм чинного законодавства.

4. Управлінню житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Одеської міської ради (Пруцаков В.В.), Представництву по управлінню комунальною власністю Одеської міської ради (Смоляр Е.Л.), комунальному підприємству "Теплопостачання міста Одеси" (Воротняк В.С.):
4.1. У термін до 01.04.2011р. опрацювати механізм та процедуру передачі магістральних та розподільчих теплових мереж, приєднаних до Одеської ТЕЦ, з балансу КП "Теплопостачання міста Одеси" в управління або іншу правову форму користування ПАТ "Одеська ТЕЦ", вжити необхідних заходів з підготовки до передачі.
4.2. У термін до 01.05.2011р. завершити передачу теплових магістральних та розподільчих теплових мереж згідно з пп. 4.1 цього рішення.

5. Управлінню інформації Одеської міської ради (Щеглов Е.В.) оприлюднити це рішення в засобах масової інформації.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови – начальника управління житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Пруцакова В.В.

Міський голова                   Е. Гурвіц

Керуюча справами             Т. ЄршоваСтраница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
21.08.2010 12:02

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/acts/committee/29285/