00:07:19   |   23 октября 2020   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее



/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / №363 от 10.06.2010

№363 от 10.06.2010

Про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради

Рішення
виконавчого комітету

Одеської міської ради
№363 від 10.06.2010

Про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради

Розглянувши клопотання керівників виконавчих органів Одеської міської ради та керівників підприємств і установ м. Одеси, відповідно до ст. 40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 20.03.2008 р. № 381 "Про затвердження Положення про Почесну грамоту виконавчого комітету Одеської міської ради в новій редакції", виконавчий комітет Одеської міської ради

 
ВИРІШИВ:

 
1. Нагородити Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради згідно зі списком (додається).

 
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючу справами виконавчого комітету Одеської міської ради Єршову Т.М.

 

Міський голова                                                Е. Гурвіц

Керуюча справами                                          Т. Єршова

 


Додаток
до рішення

виконавчого комітету
Одеської міської ради
№363 від 10.06.2010

 
СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою виконавчого комітету

Одеської міської ради


Токар Віталій Васильович – ветеран військової служби, учасник бойових дій, юрист Одеського відділення Українського Благодійного Фонду МВС України «Милосердя».

За активну громадську і благодійну діяльність, надання значної правової допомоги сім'ям загиблих працівників міліції з питань їх соціального захисту та з нагоди відзначення 65-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

 
Мишинський Сергій Павлович – голова ради ветеранів Малиновського району м. Одеси.
За активну громадську діяльність, значний особистий внесок у справу патріотичного виховання молоді та з нагоди відзначення 65-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.


Афанасьєва Тетяна Володимирівна – викладач домри комунального позашкільного навчального закладу «Дитяча музична школа № 7 м. Одеси».
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу естетичного виховання дітей та з нагоди відзначення ювілею від Дня народження.

 

 
Працівники Одеського національного університету імені  І.І. Мечникова


Базєй Олександр Анатолійович – доцент кафедри астрономії фізичного факультету, кандидат фізико-математичних наук.
Бачинська Олена Анатоліївна – професор кафедри історії України історичного факультету, доктор історичних наук.
Булатович Світлана Андріївна – доцент кафедри археології та етнології України історичного факультету, кандидат історичних наук.
Вернодубов Михайло Петрович – фахівець 1-ої категорії Інституту інноваційної і післядипломної освіти.
Віт Надія Петрівна – завідувачка кафедри іноземних мов гуманітарних факультетів, кандидат філологічних наук.
Гаврильченко Михайло Леонідович – доцент кафедри геометрії і топології Інституту математики, економіки та механіки, кандидат фізико-математичних наук.
Гоцульський Володимир Якович – доцент кафедри загальної та хімічної фізики, фізичного факультету, кандидат фізико-математичних наук.
Журавльова Тетяна Олександрівна – завідувачка кафедри економіки та моделювання ринкових відносин Інституту інноваційної післядипломної освіти, кандидат економічних наук.
Каім Сергій Данилович – професор кафедри комп'ютерних та інформаційних технологій, доктор фізико-математичних наук.
Коваленко Світлана Георгіївна – доцент кафедри ботаніки біологічного факультету, кандидат біологічних наук.
Коломійчук Тетяна Вікторівна – старший викладач кафедри фізіології людини та тварин біологічного факультету.
Кононов Владислав Олександрович – доцент кафедри обчислювальної математики Інституту математики, економіки і механіки, кандидат фізико-математичних наук.
Кошкін Микола Іванович – заступник директора науково-дослідного інституту «Астрономічна обсерваторія», кандидат фізико-математичних наук.
Мороз Володимир Володимирович – помічник ректора з інформаційних та телекомунікаційних технологій, кандидат технічних наук.
Мозговий Юрій Іванович – начальник відділу кадрів університету.
Муха Борис Борисович – доцент кафедри фізичної географії та природокористування геолого-географічного факультету, кандидат геолого-мінералогічних наук.
Оцебрик Тетяна Володимирівна – старший інспектор відділу кадрів університету.
Петров Сергій Анатолійович – професор кафедри біохімії біологічного факультету, доктор біологічних наук.
Полевщикова Олена Вікторівна – завідувачка відділу рідкісної книги та рукописів Наукової бібліотеки університету.
Пономаренко Лариса Петрівна – доцент кафедри загальної та соціальної психології Інституту математики, економіки та механіки, кандидат психологічних наук.
Попова Тетяна Миколаївна – професор кафедри нової та новітньої історії історичного факультету, кандидат історичних наук.
Пясецька Марина Павлівна – завідувачка відділу комплектування Наукової бібліотеки університету.
Родіна Наталія Володимирівна – доцент кафедри загальної та соціальної психології Інституту математики, економіки та механіки, кандидат психологічних наук.
Соколовська Зоя Миколаївна – завідувачка кафедри економічної кібернетики та прикладної економіки, доктор економічних наук.
Сушко Мирослав Ярославович – доцент кафедри теоретичної фізики фізичного факультету, кандидат фізико-математичних наук.
Царенко Олексій Павлович – старший викладач кафедри теоретичної механіки Інституту математики, економіки та механіки.
Чебаненко Анатолій Павлович – доцент кафедри експериментальної фізики фізичного факультету, кандидат фізико-математичних наук.

 
За сумлінну працю, значний особистий внесок у забезпечення високого рівня освітньої підготовки студентів та з нагоди відзначення 145-ої річниці заснування навчального закладу.

 

Працівники ВАТ «ЕЛАКС»


Батуревич Сергій Миколайович – вантажник господарства складського відкритого акціонерного товариства «ЕЛАКС».
Данілов Андрій Захарович – слюсар-ремонтник 5-го розряду цеху емалі відкритого акціонерного товариства «ЕЛАКС».
Парпалак Лідія Семенівна – лаборант хімічного аналізу 4-го розряду відділу контролю якості відкритого акціонерного товариства «ЕЛАКС».
Пучков Сергій Олексійович – зливальник-розливальник 3-го розряду цеху емалі відкритого акціонерного товариства «ЕЛАКС».
Стасенко Анастасія Володимирівна – юрисконсульт юридичного відділу відкритого акціонерного товариства «ЕЛАКС».

 
За сумлінну працю, високі трудові здобутки та з нагоди відзначення професійного свята – Дня хіміка.

 

  
Нагороджені з нагоди відзначення Дня науки

 
Гришин Володимир Олександрович –- завідувач кафедри «Теоретична і прикладна механіка» Одеського національного морського університету, доктор технічних наук, професор.
Андріанова Ольга Радомирівна – старший науковий співробітник відділення гідроакустики Морського гідрофізичного інституту Національної Академії Наук України, кандидат географічних наук.
Дергачов Володимир Олександрович – головний науковий співробітник відділу ринкових механізмів і структур Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України.
Ільченко Світлана Віталіївна – старший науковий співробітник відділу ринку транспортних послуг Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України.
Бачинський Вячеслав Васильович – начальник науково-дослідного відділу Наукового центру бойового застосування Сухопутних військ, Військового інституту Одеського національного політехнічного університету.
Гончарук Антон Антонович – начальник науково-дослідного відділу Наукового центру бойового застосування Сухопутних військ, Військового інституту Одеського національного політехнічного університету.

 
За сумлінну плідну працю, значний особистий внесок у розвиток вітчизняної науки та з нагоди відзначення Дня науки. 

 

 
Працівники банківських установ м. Одеси

 
Григорюк Марина Олегівна – заступник головного бухгалтера акціонерного комерційного банку «ПОРТО-ФРАНКО».
Лимар Леонід Васильович – заступник керуючого філією «Одеське регіональне управління» банку «Фінанси та Кредит».
Ошаріна Олена Олексіївна – керуюча групою відділень Першого Одеського управління Південного регіонального департаменту акціонерного товариства «УкрСиббанк».
Романюк Тетяна Олегівна – головний бухгалтер Одеської обласної філії акціонерного комерційного банку «Укрсоцбанк».
Ясенева Наталія Вікторівна – начальник юридичного відділу Одеської філії акціонерного банку «Експрес-Банк».

 
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток банківської справи у м. Одесі та з нагоди відзначення професійного свята – Дня банківського працівника.

 

 
Нагороджені з нагоди Міжнародного дня сім'ї

 
Сокур Олена Василівна – мати прийомної сім'ї.
Закорченний Вадим Іванович – батько-вихователь дитячого будинку сімейного типу.
Закорченна Інна Іванівна – вихователь-методист дошкільного навчального закладу № 293.

 
За вагомий особистий внесок у справу виховання дітей та з нагоди відзначення Міжнародного дня сім'ї.

 
Просвіріна Марина Яківна – начальник Суворовського територіального відділу служби у справах дітей Одеської міської ради.
Березовська Лариса Володимирівна – головний спеціаліст Суворовського територіального відділу служби у справах дітей Одеської міської ради.

  
За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків та з нагоди відзначення Міжнародного дня сім'ї.

 


Працівники позашкільних навчальних закладів

 
Бєгунова Ольга Анатоліївна – заступник директора комунального позашкільного навчального закладу «Дитяча музична школа №1 м. Одеси».
Васильченко Антоніна Георгіївна – викладач з класу фортепіано комунального позашкільного навчального закладу «Дитяча музична школа №3 м. Одеси».
Юрченко Сергій Миколайович – концертмейстер хору «Забава» комунального позашкільного навчального закладу «Дитяча музична школа №3 м. Одеси».
Куцов Дмитро Германович – концертмейстер хору «Забава» комунального позашкільного навчального закладу «Дитяча музична школа №3 м. Одеси».

 
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу естетичного виховання дітей та з нагоди відзначення 80-ої річниці заснування навчального закладу.

 
Горішний Сергій Іванович – генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю «Карат-Ліфткомплект».  
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток ліфтового господарства житлового фонду міста Одеси та з нагоди відзначення 50-річчя від Дня народження.

 
Фоміцька Неля Юріївна – директор, викладач з класу фортепіано, концертмейстер комунального позашкільного навчального закладу «Дитяча музична школа №8 м. Одеси».
За багаторічну плідну працю в галузі культури, значний особистий внесок у справу естетичного виховання дітей та з нагоди проведення Ш-го відкритого фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Фонтанська весна».

 


Нагороджені до Дня прикордонника


Большагін Максим Володимирович – начальник відділу виховної роботи Одеського прикордонного загону Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
За сумлінне виконання службових обов'язків, високі досягнення у військовій справі та з нагоди відзначення професійного свята Дня прикордонника.

 
Ульянов Володимир Васильович – технік стоматологічного відділення Одеського клінічного госпіталю Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
За сумлінну плідну працю, зразкове виконання службових обов'язків та з нагоди відзначення професійного свята Дня прикордонника.

 
Бичков Валентин Петрович – ветеран Державної прикордонної служби України, майор у відставці.
За активну громадську діяльність, значний особистий внесок у справу військово-патріотичного виховання молоді та з нагоди відзначення професійного свята Дня прикордонника.

 


Нагороджені з нагоди Дня захисту дітей

 
Келембет Юлія Іванівна – головний спеціаліст відділу освіти Малиновської районної адміністрації м. Одеси.
За сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток освітньої галузі м. Одеси та з нагоди відзначення Дня захисту дітей.

 
Ходоровська Тамара Миколаївна – завідуюча дошкільним навчальним закладом «Ясла-садок» № 147 м. Одеси.
Каліон Ганна Пантелеймонівна – завідуюча дошкільним навчальним закладом «Ясла-садок» № 29 м. Одеси.
Делі Людмила Григорівна – завідуюча дошкільним навчальним закладом «Ясла-садок» № 77 м. Одеси.
Москаленко Любов Миколаївна – директор навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-спеціалізована школа 1-го ступеня з поглибленим вивченням англійської мови № 292» м. Одеси.
Лінюшина Марина Олексіївна – завідуюча дошкільним навчальним закладом «Ясла-садок» № 174 м. Одеси.

 
Цуркан Людмила Петрівна – керівник музичний дошкільного навчального закладу «Ясла-садок» № 3 м. Одеси.
Омельчук Віра Олександрівна – керівник музичний дошкільного навчального закладу «Ясла-садок» № 264 м. Одеси.
Григор'єва Любов Григорівна – керівник музичний дошкільного навчального закладу «Ясла-садок» № 304 м. Одеси.
Попова Галина Олексіївна – керівник музичний дошкільного навчального закладу «Ясла-садок» № 112 м. Одеси.

 
За сумлінну працю, значний особистий внесок у справу виховання дітей та з нагоди відзначення Дня захисту дітей.

 
Золотарьова Валентина Іванівна – начальник відділу захисту житлових, майнових прав дітей та вирішення спорів між батьками служби у справах дітей Одеської міської ради.
За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків та з нагоди відзначення ювілею від Дня народження.

 
Ігнатенко Ірина Іванівна – головний спеціаліст-програміст відділу бухгалтерського обліку та звітності управління капітального будівництва Одеської міської ради.
За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків та з нагоди відзначення 45-річчя від Дня народження.

 
Громова Олена Миколаївна – головний науковий співробітник відділу економічних проблем приморських регіонів Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України.
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок вирішення економіко-екологічних проблем розвитку приморських регіонів і морського природокористування та з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища.

 
Сааджан Ірина Арамівна – старший науковий співробітник відділу економічного регулювання природокористування Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України.
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у впровадження муніципальної системи страхування екологічних ризиків господарської діяльності підприємств морської галузі м. Одеси та з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища.

 

 

Керуюча справами                                            Т.М. Єршова



Страница создана: 17.06.2010 17:09
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее