15:57:40   |   25 октября 2020   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее



/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / №237 від 27.04.2010р.

№237 від 27.04.2010р.

Про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№237 від 27.04.2010р.

Про нагородження Почесною грамотою

виконавчого комітету Одеської міської ради
 

Розглянувши клопотання керівників виконавчих органів Одеської міської ради та керівників підприємств і установ м. Одеси, відповідно до ст. 40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 20 березня 2008 року №381 "Про затвердження Положення про Почесну грамоту виконавчого комітету Одеської міської ради в новій редакції", виконавчий комітет Одеської міської ради
 

ВИРІШИВ:

 
1. Нагородити Почесною грамотою виконавчого комітет) Одеської міської ради згідно зі списком (додається).
 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючу справами виконавчого комітету Одеської міської ради Єршову Т.М.
Міський голова Е. Гурвіц
 

Керуюча справами                      Т. Єршова

 

Додаток до рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
від 27.04.2010р. №237

 

СПИСОК 
нагороджених Почесною грамотою

виконавчого комітету Одеської міської ради

 

Кудлай Віктор Миколайович - заступник голови Одеської обласної асоціації роботодавців Півдня України, приватний підприємець. 
За вагомі трудові здобутки, значний особистий внесок у розвиток підприємництва, активну громадську і благодійну діяльність та з нагоди відзначення 50-річчя від Дня народження.
 

Василенко Людмила Петрівна - завідувачка відділу струнно-смичкових інструментів комунального позашкільного навчального закладу «Дитяча музична школа № 2 ім. О.К. Глазунова».
За сумлінну працю, значний особистий внесок у справу естетичного виховання дітей та з нагоди відзначення ювілею від Дня народження.
 

Гладун Теодозій Іванович - начальник відділу кадрів організаційного та документального забезпечення управління капітального будівництва Одеської міської ради.
За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків та з нагоди відзначення 70-річчя від Дня народження.
 

Нікул Наталія Володимирівна - головний лікар комунальної установи «Дитяча міська поліклініка № 4» м. Одеси.
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу охорони здоров'я дітей та з нагоди відзначення ювілею від Дня народження.

 
Тесеоглу Євгенія Борисівна - завідувачка дошкільного навчального закладу «Ясла-садок» № 88 м. Одеси.
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу виховання дітей та з нагоди відзначення ювілею від Дня народження.
 

Машошина Луїза Миколаївна - завідувачка бібліотеки-філії № 33 комунальної установи «Централізована бібліотечна система для дорослих м. Одеси».
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток бібліотечної справи у м. Одесі та з нагоди відзначення ювілею від Дня народження.

 

Військовослужбовці Внутрішніх військ МВС України

 

Чекалдін Євген Валерійович - командир патрульного батальйону військової частини 3012.
Вінницький Олександр Вікторович - командир стрілецького батальйону військової частини 3012.
Макогон Іван Петрович - начальник варти стрілецького батальйону військової частини 3012.
Довбиш Віталій Володимирович - заступник командира ремонтного взводу автомобільної роти військової частини 3012.
Гречкін Олексій Федорович - ветеран Внутрішніх військ, член Одеської міжрегіональної секції Асоціації ветеранів Внутрішніх військ МВС України.
За багаторічну сумлінну військову службу, значний особистий внесок у справу військово-патріотичного виховання молодих воїнів та з нагоди відзначення 18-ої річниці створення Внутрішніх військ МВС України.

 

Працівники Служби безпеки України

 

Калашнікова Тетяна Борисівна - помічник начальника управління з правової роботи-начальник сектору Управління Служби безпеки України в Одеській області.
Алілова Гюльбаніз Джафар кизи - спеціаліст 1-ої категорії Управління Служби безпеки України в Одеській області.
Шапочка Олег Володимирович - заступник начальника відділу Управління Служби безпеки України в Одеській області.
За зразкове виконання службових обов'язків, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення 18-ої річниці створення Служби безпеки України.

 

Активісти Одеської організації

військово-наукового товариства

 

Сідельніков Олександр Павлович - член Одеської організації військово-наукового товариства.
Іванов Юрій Васильович - член Одеської організації військово-наукового товариства.
За активну громадську діяльність, значний особистий внесок у справу військово-патріотичного виховання молоді та з нагоди відзначення 66-ої річниці визволення м. Одеси від німецько-фашистських загарбників.

Хібікова Зінаїда Петрівна - директор Одеської приватної загальноосвітньої школи I-III ступенів-ліцею «Чорноморський».
За багаторічну плідну працю в освітній галузі м. Одеси, значний
особистий внесок у забезпечення високого рівня навчально-виховної роботи з учнями та з нагоди відзначення 10-ої річниці заснування навчального закладу.
 

Мазаєва Ольга Олександрівна - завідувачка дошкільного навчального закладу «Ясла-садок» № 307 м. Одеси. 
За багаторічну сумлінну працю в освітній галузі м. Одеси, значний особистий внесок у забезпечення високого рівня навчально-внховної роботи з дітьми та з нагоди відзначення ювілею від Дня народження.

 

Працівники управління Державного департаменту України

з питань виконання покарань в Одеській області

 

Бобаріко Віктор Анатолійович - начальник відділу по роботі з особовим складом управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в Одеській області.
Нефедьєв Сергій Юрійович - старший інспектор з організаційно-аналітичної роботи управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в Одеській області.
Ленівов Євген Геннадійович - перший заступник начальника Одеської виправної колонії управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в Одеській області.
Мастицький Володимир Валентинович - начальник відділу режиму і охорони Одеського слідчого ізолятора управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в Одеській області.
За сумлінне виконання службових обов'язків, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення 12-ої річниці створення Державного департаменту України з питань виконання покарань.
 
Перчеклій Ганна Миколаївна - старший методист факультету романо - германської філології Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова.
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу підготовки висококваліфікованих спеціалістів в галузі філології та з нагоди відзначення 50-ої річниці заснування факультету.

 

Працівники комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1

 

Днєпров Ігор Іванович - тренер-викладач зі стрибків на батуті комунального позашкільного навчального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1».
Подгурська Альбіна Федорівна - лікар комунального позашкільного навчального закладу «Комплексна дитячо - юнацька спортивна школа №1».
Попова Наталія Федорівна - тренер-викладач комунального позашкільного навчального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №1».
За багаторічну плідну працю, значний особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту у місті Одесі та з нагоди відзначення 65-ої річниці заснування спортивної школи.
 

Керуюча справами                    Т.М. Єршова



Страница создана: 29.04.2010 18:08
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее