05:46:25   |   20 октября 2020   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее



/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / №198 від 23.03.2010

№198 від 23.03.2010

Про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради

Рішення
виконавчого комітету

Одеської міської ради
№198 від 23.03.2010

Про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради

Розглянувши клопотання керівників виконавчих органів Одеської міської ради та керівників підприємств і установ м. Одеси, відповідно до ст. 40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 20 березня 2008 року № 381 "Про затвердження Положення про Почесну грамоту виконавчого комітету Одеської міської ради в новій редакції", виконавчий комітет Одеської міської ради

 
ВИРІШИВ:

 
1. Нагородити Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради згідно зі списком (додається).

 
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючу справами виконавчого комітету Одеської міської ради Єршову Т.М.

 


Міський голова                                     Е. Гурвіц
 
Керуюча справами                               Т. Єршова

 

 

Додаток
до рішення

виконавчого комітету
Одеської міської ради
№198 від 23.03.2010 

  
СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою виконавчого комітету

Одеської міської ради


Абрамова Надія Миколаївна – голова громадської організації «Пересипчанка» Суворовського району м. Одеси.  
За активну громадську діяльність та значний особистий внесок в організацію проведення благодійних заходів.

 
Борисов Олександр Валентинович – завідувач урологічного відділення № 2 комунальної установи «Міська клінічна лікарня № 10» міста Одеси.
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу охорони здоров'я та з нагоди відзначення 55-річчя від Дня народження.

 
Нагороджені з нагоди Дня захисника Вітчизни


Холмов Володимир Іванович – член ради ветеранів Суворовського району.
Галінський Микола Васильович – член ради ветеранів Суворовського району.
Синявський Дмитро Васильович – член ради ветеранів Суворовського району.
Божко Іван Семенович – член ради ветеранів Малиновського району.
Васильєва Антоніна Дмитрівна – голова первинної ради ветеранів Малиновського району.
Чабанов Володимир Якович – член ради ветеранів Малиновського району.
Лучковський Віталій Станіславович – член військово-наукового товариства.
Сатаненко Михайло Захарович – член військово-наукового товариства.
Драгуновський Олександр Дмитрович – член військово-наукового товариства.
Безшляга Іван Артемович – голова ревізійної комісії організації ветеранів Суворовського району м. Одеси.
Бельчевічен Іван Іванович – член ради Київської районної організації ветеранів м. Одеси.
Бочков Микола Михайлович – член організації ветеранів Суворовського району м. Одеси.
Волков Володимир Іванович – член організації ветеранів Суворовського району м. Одеси.
Дмитрієв Петро Дмитрович – заступник голови організації ветеранів Суворовського району м. Одеси.
Жученко Тамара Петрівна – 1-й заступник голови ради ветеранів Приморського району м. Одеси.
Зайцев Микола Матвійович – член організації ветеранів Суворовського району м. Одеси.
Кристальов Юрій Петрович – член ради Київської районної організації ветеранів м. Одеси.
Накльовкін Анатолій Анатолійович – член ради Київської районної організації ветеранів м. Одеси.
Степаненко Олексій Феодосійович – член організації ветеранів Суворовського району м. Одеси.
Шевченко Віктор Тихонович – голова комітету ветеранів Збройних сил організації ветеранів Суворовського району м. Одеси.
Чванов Петро Петрович – член ради Київської районної організації ветеранів м. Одеси.
Єрмаков Юрій Михайлович – військовий пенсіонер, генерал-майор у відставці.
Михайлюк Євген Вікторович – помічник голови Одеського комітету ветеранів війни в Афганістані.
Бондар Ігор Миколайович – заступник голови первинної організації Одеського комітету ветеранів війни в Афганістані.
Уколов Ігор Володимирович – помічник голови комітету ветеранів війни в Афганістані Київського району м. Одеси.
Мужило Олена Олександрівна – член комітету ветеранів війни в Афганістані Київського району м. Одеси.
Іванов Віталій Віталійович – заступник голови комітету ветеранів війни в Афганістані Малиновського району м. Одеси.
Рог Світлана Вікторівна – заступник голови комітету ветеранів війни в Афганістані Малиновського району м. Одеси.
Циркін Борис Семенович – голова комітету ветеранів війни в Афганістані Приморського району м. Одеси.
Покрячко Олександр Володимирович – заступник голови комітету ветеранів війни в Афганістані Приморського району м. Одеси.
Морару Микола Дмитрович – заступник голови комітету ветеранів війни в Афганістані Суворовського району м. Одеси.
Франчук Василь Миколайович – член комітету ветеранів війни в АфганістаніСуворовського району м. Одеси.
Аванесов Размік Суренович – директор ТОВ «Нова Україна».

За активну громадську діяльність, значний особистий внесок у справу патріотичного виховання молоді та з нагоди відзначення Дня захисника Вітчизни.

 

Працівники Одеського державного університету внутрішніх справ


Остюченко Сергій Миколайович – начальник факультету підготовки фахівців кримінальної міліції Одеського державного університету внутрішніх справ, полковник міліції.
Дзюбан Григорій Сергійович – інженер комунально-експлуатаційного відділення Одеського державного університету внутрішніх справ.

За сумлінне виконання службових обов'язків та з нагоди відзначення 88-ої річниці заснування навчального закладу.

 

Працівники органів прокуратури

 
Вінницька Анжела Миколаївна – помічник прокурора Приморського району м. Одеси, юрист 1-го класу.
Соломко Оксана Борисівна – старший помічник Чорноморського транспортного прокурора, молодший радник юстиції.

 
За сумлінне виконання службових обов'язків, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня 8-го березня.

 
Ардашева Ірина Ігорівна – президент громадської організації «Афіни».

За активну громадську діяльність, значний особистий внесок у розвиток і збагачення культурних традицій м. Одеси та з нагоди проведення 13-го конкурсу «Мадам Одеса».

 

Працівники КП «Одесміськелектротранс»

 
Бондар Тетяна Петрівна – водій трамвая 1-го класу трамвайного депо № 1 комунального підприємства «Одесміськелектротранс».
Дубова Олена Георгіївна – начальник відділу праці та заробітної плати комунального підприємства «Одесміськелектротранс».
Зябрева Людмила Григорівна – бухгалтер з заробітної плати управління комунального підприємства «Одесміськелектротранс».
Клопатюк Сергій Миколайович – змінний майстер тролейбусного депо комунального підприємства «Одесміськелектротранс».
Кублій Петро Іванович – начальник сектору енергетичного господарства комунального підприємства «Одесміськелектротранс»
Левицька Лариса Миколаївна – завідувачка канцелярії комунального підприємства «Одесміськелектротранс».
Хіміч Валентина Григорівна – водій трамвая 1-го класу трамвайного депо №1 комунального підприємства «Одесміськелектротранс».

За сумлінне виконання службових обов'язків, високі трудові здобутки та з нагоди відзначення професійного свята - Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

 

Працівники підприємств житлово-комунального господарства

та побутового обслуговування населення


Момот Ірина Костянтинівна – заступник начальника відділу економіки підприємств комунального господарства управління житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Одеської міської ради.
Салтиков Андрій Віталійович – начальник дільниці фонтанів комунального підприємства «Сервісний центр».
Павленко Микола Дмитрович – майстер експлуатаційно-ремонтного району № 6 комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси».
Гуленкова Ірина Олександрівна – провідний інженер експлуатаційно-ремонтного району № 6 комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси».
Бойко Ольга Юріївна – начальник комерційного відділу товариства з обмеженою відповідальністю «РАФ-ПЛЮС»
Кутуза Валерій Миколайович – водій комунального підприємства « Одескомунтранс».
Сердюк Валентина Григорівна – начальник квітково-декоративної дільниці «Троянда» комунального підприємства «Міськзелентрест».
Ланик Володимир Олександрович – заступник директора з розвитку зеленої зони комунального підприємства «Міськзелентрест».
Моренець Богдан Дмитрович – машиніст автомобільного підйомника комунального підприємства електричних мереж зовнішнього освітлення «Одесміськсвітло».
Резніченко Ольга Миколаївна – головний бухгалтер комунального підприємства «Міське агентство з приватизації житла».
Гаращенко Павло Дмитрович – виконуючий обов'язки завідувача кладовища «Західне» комунального підприємства «Спеціалізоване підприємство комунально-побутового обслуговування».
Тиводар Василь Іванович – бригадир електриків комунального підприємства «Одеське електротехнічне експлуатаційно-монтажне підприємство».
Драгієв Микола Дмитрович – начальник житлово-комунального відділу відкритого акціонерного товариства «Одеська ТЕЦ».
Пивоварчик Олег Іванович – начальник відокремленого структурного підрозділу № 5 комунального підприємства «Міські дороги».
Пономаренко Василь Іванович – головний механік водопровідно-очисної станції «Дністер» філії «Інфоксводоканал».
Кравцова Тамара Володимирівна – двірник дільниці № 5 комунального підприємства «Житлово-комунальний сервіс «Хмельницький».
Яцковська Надія Борисівна – майстер дільниці № 5 комунального підприємства «Житлово-комунальний сервіс «Чорноморський».
Велічко Михайло Володимирович – головний інженер комунального підприємства «Житлово-комунальний сервіс «Вузівський».
Черемуш Олександр Олександрович – газозварник дільниці № З комунального підприємства «Житлово-комунальний сервіс «Пересипський».
Василюк Олександр Миколайович – головний інженер комунального підприємства «Житлово-комунальний сервіс «Черьомушки».
Новохатько Федір Антонович – начальник дільниці № 8 комунального підприємства «Житлово-комунальний сервіс «Порто-Франківський».
Демченко Іван Іванович – газозварник дільниці № 10 комунального підприємства «Житлово-комунальний сервіс «Фонтанський».

За сумлінне виконання службових обов'язків, високі трудові здобутки та з нагоди відзначення професійного свята - Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

 

Працівники медичних установ м. Одеси

 
Федюк Юрій Васильович – завідувач відділення інтенсивної терапії комунальної установи «Міська клінічна інфекційна лікарня».
Соловйова Світлана Анатоліївна – завідувачка педіатричого відділення комунальної установи «Міська дитяча лікарня N° 1 імені академіка Б.Я. Резніка».
Подоплєлов Костянтин Олегович – завідувач відділення інтенсивної терапії КУ «Міська клінічна лікарня № 11».
Касюга Людмила Степанівна – лікар-педіатр дільничний комунальної установи «Дитяча міська поліклініка № 1».
Кришталь Антоніна Павлівна – лікар-терапевт дільничний комунальної установи «Міська лікарня № 7».
Кожемяко Наталія Леонідівна – лікар швидкої медичної допомоги комунальної установи «Одеська міська станція швидкої медичної допомоги».

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та значний особистий внесок у справу охорони здоров'я жителів м. Одеси.

 

 
Керуюча справами                                          Т.М. Єршова



Страница создана: 25.03.2010 13:05
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее