06:11:37   |   20 октября 2020   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / № 87 от 25.02.2010

№ 87 от 25.02.2010

Об утверждении дополнительных соглашений к договорам паевого участия заказчиков в развитии инженерно-транспортной и социальной инфраструктуры г. Одессы

Рішення
виконавчого комітету

Одеської міської ради
№ 87 від 25.02.2010

Про затвердження додаткових угод до договорів пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Одеси

Відповідно до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 26.07.2007 р. № 769 «Про організацію робіт з комплексної реставрації та благоустрою Катерининської площі м. Одеси з відтворенням її історичного вигляду», Приморській районній адміністрації Одеської міської ради було доручено організувати роботи з комплексної реставрації та благоустрою Катерининської площі м. Одеси відповідно до її історичного вигляду з відтворенням втраченого пам’ятника «Засновникам Одеси».
Вказані роботи були виконані за рахунок власних коштів ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА «СТАРОКІННИЙ» (далі – ПП «СТАРОКІННИЙ»), ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ «СЕНАТ» (далі – ТОВ ЮК «СЕНАТ»).
При будівництві, реставрації та реабілітації об’єктів містобудівного значення, розташованих у місті Одесі, між виконавчим комітетом Одеської міської ради та вищезазначеними підприємствами були укладені договори пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Одеси. ПП «СТАРОКІННИЙ», ТОВ ЮК «СЕНАТ» звернулися з клопотанням стосовно можливості зарахування понесених фінансових витрат при реставрації фасадів будівель-пам’ятників, розташованих на Катерининській площі у м. Одесі, та звільнення, у зв’язку з цим, від пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Одеси.
Розпорядженням міського голови від 12.01.2009 р. № 6-01р «Про хід виконання рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 26.07.2007 р. № 769 «Про організацію робіт з комплексної реставрації та благоустрою Катерининської площі м. Одеси з відтворенням її історичного вигляду» управлінню капітального будівництва Одеської міської ради було доручено із залученням відповідних фахівців перевірити розмір фінансових витрат, понесених під час проведення робіт з комплексної реставрації та благоустрою Катерининської площі м. Одеси з відтворенням її історичного вигляду.
Враховуючи історично-соціальне значення для міста проведення комплексної реставрації та реабілітації Катерининської площі, беручи до уваги листи юридичного управління Одеської міської ради від 07.04.2008 р. № 1865 вих. та від 10.04.2008 р. № 1970 вих., експертний висновок Одеської філії державного підприємства «Державний науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут «НДІПРОЕКТРЕКОНСТРУК-ЦІЯ» від 05.02.2009 р. про відповідність об’ємів з актом приймання виконаних робіт з комплексної реставрації та благоустрою Катерининської площі м. Одеси з відтворенням її історичного вигляду, згідно з рішенням комісії з визначення розміру залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Одеси від 10.03.2009 р. № 43, керуючись ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Порядком вирішення питань розміщення об’єктів містобудування та надання вихідних даних для їх проектування» (розділ Правил забудови м. Одеси)», затвердженим рішенням Одеської міської ради від 07.10.2009 р. № 4709-V, виконавчий комітет Одеської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити додаткову угоду до договору пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Одеси від 15.11.2006 р. № 283/кс між виконавчим комітетом Одеської міської ради та ПП «СТАРОКІННИЙ», затвердженого рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради від 15.11.2006 р. № 674 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 10.09.2003 р. № 504 «Про надання приватному підприємству «Старокінний» дозволу на проектування та будівництво житлового будинку з вбудованим гаражем по вул. Разумовській, 10/12» (додаток 1).

2. Затвердити додаткову угоду до договору пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Одеси від 24.05.2007 р. № 370/кс між виконавчим комітетом Одеської міської ради та ТОВ ЮК «СЕНАТ», затвердженого рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради від 24.05.2007 р. № 548 «Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю «Юридична компанія «Сенат» на подальше проектування та будівництво торговельно-офісного центру за адресою: м. Одеса, вул. Ніжинська, 79» (додаток 2).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Кучука М.І.

 
Міський голова                                                 Е. Гурвіц

Керуюча справами                                           Т. Єршова

 Страница создана: 01.03.2010 17:01
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее