/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / №18 від 08.02.2010р.

№18 від 08.02.2010р.

Про надання згоди управлінню архітектури та містобудування Одеської міської ради на розробку “Плану червоних ліній вулиці Краснова від вулиці Артилерійської до проспекту Адміральського з урахуванням розміщення об’єктів житлового та громадського призначення”

Рішення виконавчого комітету
Одеської міської ради
№18 від 08.02.2010р.

Про надання згоди управлінню архітектури та містобудування Одеської міської ради
на розробку “Плану червоних ліній вулиці Краснова від вулиці Артилерійської
до проспекту Адміральського з урахуванням розміщення об’єктів житлового та громадського призначення”
Розглянувши клопотання управління архітектури та містобудування Одеської міської ради (далі – УАМ Одеської міської ради), відповідно до ст. 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 14 Закону України “Про планування та забудову територій”, ст. 14 Закону України “Про основи містобудування”, „Порядку вирішення питань розміщення об’єктів містобудування та надання вихідних даних для їх проектування” (розділ Правил забудови м. Одеси)”, затвердженого рішенням Одеської міської ради від 07.10.2009 р. № 4709-V, виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати згоду УАМ Одеської міської ради на розробку “Плану червоних ліній вулиці Краснова від вулиці Артилерійської до проспекту Адміральського з урахуванням розміщення об’єктів житлового та громадського призначення”.

2. Управлінню інформації Одеської міської ради (Щеглов Е.В.) протягом двох тижнів, після прийняття цього рішення, забезпечити його оприлюднення в засобах масової інформації.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Кучука М.I.
 


Міський голова                          Е. Гурвіц
Керуюча справами                    Т. ЄршоваСтраница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
16.02.2010 11:18

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/acts/committee/25842/