03:18:04   |   16 мая 2021   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / № 1 от 11.01.2010

№ 1 от 11.01.2010

О ходе выполнения в 2009 году Программы развития органов самоорганизации населения в г. Одессе на 2008-2011 годы

Рішення
виконавчого комітету

Одеської міськї ради
№ 1 від 11.01.2010

Про хід виконання у 2009 році Програми розвитку органів самоорганізації населення в м. Одесі на 2008-2011 роки
 
Відповідно до ст.ст. 34, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 25.12.2009 р. № 1310 «Про орієнтовний план роботи виконавчого комітету Одеської міської ради на перший квартал 2010 року», з метою контролю за реалізацією заходів «Програми розвитку органів самоорганізації населення в м. Одесі на 2008-2011 роки», затвердженої рішеннями Одеської міської ради від 21.12.2007 р. № 2088-V та від 09.04.2009 р. № 4112-V, виконавчий комітет Одеської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Інформацію про хід виконання Програми розвитку органів самоорганізації населення в м. Одесі на 2008-2011 роки взяти до відома (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Прокопенка О.А.


Міський голова                                     Е. Гурвіц

Керуюча справами                               Т. Єршова 

Додаток
до рішення

виконавчого комітету
Одеської міської ради
№ 1 від 11.01.2010ІНФОРМАЦІЯ
про хід виконання у 2009 році рішення Одеської міської ради
від 21.12.2007 № 2088-V «Про затвердження Програми розвитку органів самоорганізації населення в м. Одесі на 2008-2011 роки»
(станом на 25.12.2009 року)


Головною метою Програми є створення в місті Одесі організаційно-правових і матеріально-технічних умов для подальшого розширення участі населення міста у вирішенні завдань його соціально-економічного і культурного розвитку, і в першу чергу, більш повного задоволення потреб та інтересів жителів шляхом об'єднання зусиль міської ради та її органів з органами СОН.
Для досягнення визначеної мети, Програмою заплановані та виконуються завдання і заходи за наступними напрямками:
- вдосконалення і розвиток в місті нормативно-методичної бази для діяльності органів СОН;
- розвиток механізмів взаємодії органів СОН між собою, з органами місцевого самоврядування та іншими суб'єктами розвитку міста;
- фінансове та матеріально-технічне забезпечення діяльності органів СОН;
- інформаційно-методичне забезпечення діяльності органів СОН;
- організація та проведення свят, участь в акціях та культурному житті міста органів СОН.
На реалізацію Програми передбачено фінансування з бюджету міста Одеси в розмірі 5052,654 тис.грн., у тому числі: на 2009 рік - 999,95 тис. грн. З урахуванням бюджетних коригувань станом на липень 2009 року показники видатків бюджету на виконання Програми були зменшені і визначені в сумі 654300 грн., що складає 65,43 % від затверджених по Програмі. Фактичне виконання бюджетних показників Програми станом на 31.12.2009 р. складає 636838,40 грн., що становить 97,34 % від запланованих, з урахуванням бюджетного коригування.
Координацію роботи з виконання Програми між усіма виконавцями заходів покладено на управління з питань взаємодії з органами самоорганізації населення Одеської міської ради. Головним розпорядником бюджетних коштів у 2009 р. визначено управління з питань взаємодії з органами самоорганізації населення Одеської міської ради.

На виконання заходів розділу «Вдосконалення і розвиток в місті нормативно-методичної бази для діяльності органів СОН», відповідно до розпорядження Одеського міського голови від 10.12.2009 р. № 2287-01 „Про результати роботи комісії щодо вдосконалення заходів з реєстрації фізичних осіб у Малиновському районі м. Одеси”, рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради на розгляд Одеської міської ради винесено проект рішення про внесення змін до положення про управління з питань взаємодії з органами самоорганізації населення Одеської міської ради, яким передбачається внесення до положення про управління зміни, стосовно організації в органах СОН роботи з оформлення та передачі відповідним органам МВС України документів для реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання (перебування) громадян, що проживають у приватних будинках на територіях у межах яких діють органи самоорганізації населення і які не обслуговуються міськими житлово-комунальними службами.
У ході виконання розділу „Розвиток механізмів взаємодії органів СОН між собою, з органами місцевого самоврядування та іншими суб'єктами розвитку міста” продовжено і розширено практику участі органів СОН у конкурсах на отримання соціального замовлення. Завдяки проведеним семінарам-тренінгам з представниками органів СОН, бажаючих взяти участь у конкурсі, у 2009 році призерами конкурсу стали - орган самоорганізації населення комітет мікрорайону «Південно-Західний масив» з проектом «Використання можливостей органу самоорганізації населення для вирішення соціальних проблем», орган самоорганізації населення комітету мікрорайону «Жеваховський» з проектом „Самоорганізація - нові можливості підвищення соціальних стандартів життя” і орган самоорганізації населення - комітет мікрорайону «Шевченко - 3» з проектом „Механізм створення культурного центру розвитку і збереження культурних традицій”.
На виконання рішення Одеської міської ради від 07.07.2009 року № 4404-V «Про вдосконалення реалізації повноважень по легалізації місцевих об'єднань громадян і місцевих осередків об'єднань громадян, органів самоорганізації населення, об'єднань співвласників багатоквартирних будинків», управління з питань взаємодії з органами СОН надано функцію з підготовки документів для легалізації органів самоорганізації населення та направлення їх до виконавчого комітету Одеської міської ради.
Управлінням постійно надавалося сприяння проведенню державної реєстрації органів СОН для отримання ними статусу юридичної особи і права вступати у договірні відносини з іншими партнерськими організаціями. У 2009 році була проведена державна реєстрація СОН „Курсаки” Малиновського району в м. Одесі, підготовлено необхідну документацію для державної реєстрації органу СОН будинковий комітет гуртожитку № 11 «Домком-11» селища Дзержинського у місті Одесі.
Регулярно проводилися робочі наради керівництва управління, райадміністрацій Одеської міської ради з головами і членами органів СОН, сумісні робочі наради представників органів СОН, служб Одеської міської ради, та працівників райадміністрацій, відповідальних за взаємодію з органами СОН, а також зустрічі з депутатами Одеської міської ради.
Керівники органів СОН приймали участь у роботі в комісії щодо надання адресної муніципальної допомоги жителям міста Одеси, які знаходяться в складних життєвих обставинах і не мають можливості своєчасно і в повному об'ємі платити за спожиті житлово-комунальні послуги.
За кошти міського бюджету, на виконання завдань стосовно фінансового та матеріально-технічного забезпечення діяльності органів СОН було забезпечено формування повноцінних бюджетів органів СОН, організовано бухгалтерське обслуговування та надання необхідного документального та програмного забезпечення для організації діяльності органів СОН.
На заробітну плату голів та секретарів органів самоорганізації населення, враховуючи необхідні нарахування станом на 31.12.2009 р. фактично витрачено 499,330 тис. грн. від запланованих - 503,3 тис. грн., що складає 99,2 % від запланованої суми витрат.
У 2009 році, згідно з рішеннями виконавчого комітету Одеської міської ради від 13.01.2009 р. № 16 та від 28.07.2009 р. № 821 здійснено передачу на баланс управління приміщень органів СОН ”Чубаївка”, ”Золотий Берег”, ”Южний В,Г,Д”, ”Крива Балка”, „Балтський”, „Шевченко-3”, „10 станція Великого Фонтану”, „Жеваховський”, „Тульський”, „Південно-Західний масив”, „Ленінський”, „Сахарний”, „Ближні Млини”.
Нежиле приміщення першого поверху, загальною площею 28,7 кв.м, що розташоване за адресою: м. Одеса, вул. Єфімова, 28 згідно з актом приймання-передачі від 30.09.2009 р. передано з балансу КП «ЖКС «Черьомушки» на баланс управлінню з питань взаємодії з органами самоорганізації населення Одеської міської ради.
Протягом 2009 року було організовано інформаційно-методичне забезпечення діяльності органів СОН, для чого в арсеналі кожного органу СОН передбачені технічні та організаційні засоби для інформування жителів його території про діяльність органу СОН, а також засоби зворотнього зв'язку органу СОН з населенням за допомогою листів, особистого прийому, зустрічей з людьми по місцю їх проживання. Для органів СОН виготовлені інформаційні стенди на суму 55 тис. грн.
Забезпечення необхідними нормативними і нормативно-методичними документами, бланками та типовими формами широкого застосування, канцелярськими товарами усіх органів СОН, які діють в місті, було здійснено на суму 58 тис. грн.
У 2009 році постійно проводилася робота з організації та проведення свят, участі органів самоорганізації населення в акціях та культурному житті міста.
За участю органів СОН забезпечено участь міста Одеси в акції «Година Землі», направленої на об'єднання дій для боротьби проти зміни клімату, шляхом добровільного припинення споживання електроенергії мешканцями, організаціями і підприємствами міста, на 1 годину.

За участю органів СОН забезпечена організація і проведення заходів з нагоди знаменних дат - святкування дня народження Т.Г. Шевченка, 65-річчя з дня звільнення Одеси від німецько-фашистських загарбників, Дня захисту дітей, Дня молоді та ін.).
При активній участі комітетів СОН мікрорайонів „Чубаївка”, „Шкільний”, „Шевченко-3”, „Південний А, Б” проведено святкування Європейського Дня сусідства, суть якого в дружньому спілкуванні жителів дворів, кварталів і мікрорайонів, Під час проведення свята були влаштовані дружні гуляння з концертами художньої самодіяльності, різними конкурсами.
Витрати міського бюджету на організацію та проведення цих заходів склали 22000 грн.
Протягом усього року управлінням сумісно з органами СОН організовувалася та координувалася діяльність мешканців приватного сектору, які здійснювали будівництво та ремонт тротуарів, комунальних мереж за рахунок власних, залучених коштів і коштів, передбачених на реалізацію Програми. Організовувалися та проводилися роботи з благоустрою території діяльності органів СОН.
Завдяки реалізації заходів Програми, з розвитком органів самоорганізації в м. Одесі має стійку тенденцію зростання участі громадськості у формуванні та реалізації державної і місцевої політики, у сфері локальної демократії, вирішенні завдань соціально-економічного і культурного розвитку міста, і в першу чергу, більш повного задоволення потреб та інтересів жителів шляхом об'єднання зусиль міськради та її органів з органами СОН.
Керуюча справами                                  Т.М. Єршова

-------------------------------------------

Рішення виконавчого комітету Одеської міської ради № 1 від 11.01.2010  оприлюднено в газеті «Одесский вестник» № 7 від 19.01.2010р.Страница создана: 13.01.2010 16:28
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее