/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / №1307 від 25.12.2009р.

№1307 від 25.12.2009р.

Про надання згоди ТОВ «ВІДБЛИК» на тестове розміщення та експлуатацію в місті Одесі комплекту устаткування системи відеоконтролю дорожнього руху

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№1307 від 25.12.2009р.
 
Про надання згоди ТОВ «ВІДБЛИК» на тестове розміщення

та експлуатацію в місті Одесі комплекту устаткування

системи відеоконтролю дорожнього руху

 

Відповідно до статті ЗО Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 6 Закону України «Про дорожній рух», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», статті 21 Закону України «Про автомобільні дороги», Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10.10.2001р. №1306, підпункту 5.2.4 Правил благоустрою території міста Одеси (текстова частина), затверджених рішенням Одеської міської ради від 22.01.2008р. №2153-V, Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30.03.1994р. №198, з метою посилення контролю за дотриманням Правил дорожнього руху на території міста Одеси, фіксації порушень Правил благоустрою території міста Одеси, зменшення завантаженості міських вулиць та поліпшення екологічної ситуації в місті, виконавчий комітет Одеської міської ради
 

ВИРІШИВ:
 

1. Надати згоду ТОВ «ВІДБЛИК» на тестове розміщення та експлуатацію в місті Одесі комплекту устаткування системи відеоконтролю дорожнього руху (далі - СВКДП) терміном два місяці.

 
2. Зобов'язати ТОВ «ВІДБЛИК» розробити дислокацію устаткування СВКДП та погодити її з відділом ДАІ м. Одеси при УДАІ ГУМВС України в Одеській області (Кузнєцов В.В.), з департаментом транспортного комплексу та зв'язку Одеської міської ради (Кобилянська С.М.) та з інспекцією з благоустрою міста Одеської міської ради (Мурадян Р.М.).

 
3. Управлінню інформації Одеської міської ради (Щеглов Е.В.) протягом двох тижнів, після прийняття цього рішення, забезпечити його оприлюднення у засобах масової інформації.
 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Кучука М.І.
 
Міський голова                     Е. Гурвіц
 

Керуюча справами               Т. ЄршоваСтраница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
04.01.2010 11:02

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/acts/committee/25184/