12:40:16   |   14 июня 2021   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / №1169 от 25.12.2009

№1169 от 25.12.2009

О рассмотрении протеста прокурора г.Одессы на распоряжение Приморской райадминистрации Одесского горсовета от 14.04.2008 года № 508 «Об утверждении технического вывода об изменении статуса комплекса нежилых зданий «Рынка cтароконный», расположенных по адресу: г.Одесса, пер.Староконный, 6, на комплекс нежилых зданий торгового центра»

Рішеня
виконавчого комітету

Одеської міської ради
№1169 від 25.12.2009

Про розгляд протесту прокурора міста Одеси на розпорядження Приморської районної адміністрації Одеської міської ради від 14.04.2008 року № 508 «Про затвердження технічного висновку про зміну статусу комплексу нежитлових будівель «Ринку старокінний», які розташовані за адресою: м. Одеса, провулок Старокінний, 6, на комплекс нежитлових будівель торгівельного центру»

Прокурором міста Одеси 24.11.2009 року за № 99/07-09 внесено протест на розпорядження Приморської районної адміністрації Одеської міської ради від 14.04.2008 року № 508 «Про затвердження технічного висновку про зміну статусу комплексу нежитлових будівель «Ринку старокінний», які розташовані за адресою: м. Одеса, провулок Старокінний, 6, на комплекс нежитлових будівель торгівельного центру».
Прокурор вважає, що зазначене розпорядження прийнято з порушенням вимог чинного законодавства та підлягає скасуванню з наступних підстав.
Рішенням Одеської міської ради від 11.07.2003 року № 3465-IV затверджено «Містобудівне обґрунтування функціонування Старокінного ринку (в межах вулиць Косвєна, вул. Розкидайлівська, вул. Ларишкіна, вул. Колонтаївська)».
Відповідно до вказаного містобудівного обґрунтування функціонування ринку «Старокінний», на перспективу рекомендувалося перепрофілювати під торгово-розважальний та виставковий комплекс.
У період 2003-2004 рр. ТОВ «Мрія» виконана реконструкція ринку «Старокінний» відповідно до проектної документації. 24.09.2004 р. державною технічною комісією Приморської районної адміністрації Одеської міської ради прийнято в експлуатацію першу чергу реконструкції та будівництва ринку «Старокінний», про що складено акт, який затверджено розпорядженням Приморської районної адміністрації Одеської міської ради від 14.04.2006 р. № 814, зі змінами, внесеними розпорядженням Приморської районної адміністрації від 25.07.2006 р. № 1786. У подальшому ТОВ «Мрія» оформило технічний паспорт на вказані об’єкти і одержало свідоцтво про право власності на основні будівлі, навіси, трансформаторну підстанцію.
Однак, як встановлено в ході перевірки прокуратурою міста Одеси та інспекцією ДАБК в Одеській області, з початку 2007 року по теперішній час ТОВ «Мрія» здійснює на території «Старокінного» ринку самовільну забудову, а саме: без дозволу інспекції ДАБК в Одеській області та з порушенням проекту забудови знесено декілька новозбудованих торгових павільйонів та навісів і побудовано нові об’єкти. При цьому жодного об’єкта торговельно-розважального та виставкового характеру не побудовано. Крім того, знаходження торгових лотків на території торгового центру відповідно до містобудівного обґрунтування не передбачено, але на теперішній час вони існують, що є ознакою ринку.
Ретельно вивчивши доводи прокурора міста Одеси, виконавчий комітет Одеської міської ради дійшов висновку, що протест має бути задоволений.
На момент видання розпорядження Приморської районної адміністрації Одеської міської ради від 14.04.2008 року № 508 «Про затвердження технічного висновку про зміну статусу комплексу нежитлових будівель «Ринку старокінний», які розташовані за адресою: м. Одеса, провулок Старокінний, 6, на комплекс нежитлових будівель торгівельного центру», видання розпоряджень про зміну функціонального призначення жилих, господарських та допоміжних приміщень відносилося до повноважень районної адміністрації.
Однак, під час проведення перевірки прокуратурою міста Одеси та інспекцією ДАБК в Одеській області на території, що використовується ТОВ «Мрія», виявлено самовільно збудовані об’єкти.
Повноважень щодо прийняття в експлуатацію самовільно збудованих об’єктів будівництва районним адміністраціям Одеської міської ради не надавалось.
Таким чином, доводи прокурора міста Одеси, що умотивовують недотримання вимог чинного законодавства під час видання Приморською районною адміністрацією Одеської міської ради розпорядження від 14.04.2008 року № 508 «Про затвердження технічного висновку про зміну статусу комплексу нежитлових будівель «Ринку старокінний», які розташовані за адресою: м. Одеса, провулок Старокінний, 6, на комплекс нежитлових будівель торгівельного центру» є обґрунтованими.
Враховуючи викладене, керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Одеської міської ради


В И Р І Ш И В:

1. Протест прокурора міста Одеси від 24.11.2009 р. № 99/07-09 – задовольнити.

2. Розпорядження Приморської районної адміністрації Одеської міської ради від 14.04.2008 року № 508 «Про затвердження технічного висновку про зміну статусу комплексу нежитлових будівель «Ринку старокінний», які розташовані за адресою: м. Одеса, провулок Старокінний, 6, на комплекс нежитлових будівель торгівельного центру» – скасувати.

3. Повідомити прокурора міста Одеси про прийняте рішення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Ворохаєва А.І.

 


Міський голова                                               Е. Гурвіц

 
Керуюча справами                                         Т. ЄршоваСтраница создана: 28.12.2009 17:40
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее