02:49:40   |   16 мая 2021   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / № 1042 от27.10.2009

№ 1042 от27.10.2009

О рассмотрении протеста заместителя прокурора Одесской области на решение исполкома Одесского горсовета от 18.09.2006 года № 534 «О даче согласия гражданам на разработку проектов землеустройства относительно отвода земельных участков в г. Одессе»

Рішення
виконавчого комітету

Одеської міської ради
№ 1042 від 27.10.2009
 
Про розгляд протесту заступника прокурора Одеської області на рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 18.09.2006 року № 534 «Про надання згоди громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у м. Одесі»

 
Заступником прокурора Одеської області внесено протест на рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 18.09.2006 року № 534 «Про надання згоди громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у м. Одесі» в частині надання дозволу гр. Внуковій Г.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, за адресою: м. Одеса, вул. Гаршина, 9, для індивідуального дачного будівництва.
На думку заступника прокурора зазначене рішення суперечить вимогам чинного законодавства і підлягає скасуванню з наступних підстав.
Відповідно до підпункту 2.2 пункту 2 Положення «Про порядок надання земельних ділянок у користування, передачу їх у власність; оформлення права власності (користування) на землю фізичним особам», затвердженого рішенням Одеської міської ради від 29.06.1999 р. №136-ІІІ, для оформлення права користування чи власності на земельну ділянку фізичні особи в числі інших документів надають до Одеського міського управління земельних ресурсів Одеської міської ради згоду суміжних землекористувачів чи власників, завірену органами самоорганізації населення, правлінням дачних, садових кооперативів, посадовими особами житлово-експлуатаційних організацій та ін.
Заступник прокурора Одеської області відзначає, що підставою для прийняття рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 18.09.2006 р. №534 «Про надання згоди громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у м. Одесі» в частині надання дозволу гр. Внуковій Г.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, за адресою: м. Одеса, вул. Гаршина, 9, для індивідуального дачного будівництва, стала заява гр. Внукової Г.М., в якій зазначено, що суміжні землекористувачі гр. Смарусь О.В. та гр. Блатіна С.М. не заперечують проти приватизації вказаної земельної ділянки в існуючих
межах.
Згідно з висновком проведеного почеркознавчого дослідження підпис на заяві гр. Внукової Г.М. не належить гр. Блатіній СМ., що свідчить, як зазначає заступник прокурора Одеської області, про відсутність згоди суміжного землекористувача на приватизацію земельної ділянки.
Уважно розглянувши протест заступника прокурора Одеської області, виконавчий комітет Одеської міської ради відзначає.
Рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради від 18.09.2006р. № 534 гр. Внуковій Г.М. надано дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Гаршина, 9 у м. Одесі для індивідуального дачного будівництва.
Відповідно до пункту б частини 2 статті 198 Земельного кодексу України кадастрова зйомка включає погодження меж земельної ділянки з суміжними власниками та користувачами.
Громадянин, зацікавлений у приватизації земельної ділянки, яка перебуває у його користуванні при оформленні документів на право власності на земельну ділянку, повинен узгодити межі земельної ділянки, що проектується до відведення, із суміжним землекористувачами або землевласниками, зазначена згода повинна бути завірена органами самоорганізації населення, службовими особами житлово-експлуатаційних організацій та ін., надається коли є розбіжність між попереднім відведенням та фактичним землекористуванням відповідно до підпункту 2.2 пункту 2 Положення «Про порядок надання земельних ділянок у користування, передачу їх у власність; оформлення права власності (користування) на землю фізичним особам».
За інформацією Одеського міського управління земельних ресурсів Одеської міської ради підписи суміжних землекористувачів гр. Смарусь О.В. та гр. Блатної СМ., які наявні в проекті землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Внуковій Г.М., засвідчені головою дачно-будівельного кооперативу «Червона зірка».
Відповідно до положення про Одеське міське управління земельних ресурсів Одеської міської ради, затвердженого рішенням Одеської міської ради від 27.06.2006р. № 20-V, управління здійснює перевірку документації із землеустрою на відповідність чинному земельному законодавству та нормативно-технічним вимогам щодо її розроблення. Однак до компетенції управління не входить перевірка справжності підписів суміжних землекористувачів та землевласників.
Крім того, відповідно до частини 2 статті 158 Земельного кодексу України виключно судом вирішуються земельні спори з приводу володіння, користування і розпорядження земельними ділянками, що перебувають у власності громадян і юридичних осіб.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 33, 40, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні)), виконавчий комітет Одеської міської ради

 
ВИРІШИВ:

 
1. Протест заступника прокурора Одеської області на рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 18.09.2006р. № 534 «Про надання згоди громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у м. Одесі» в частині надання дозволу гр. Внуковій Г.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, за адресою: м. Одеса, вул. Гаршина, 9, для індивідуального дачного будівництва відхилити.


2. Про прийняте рішення повідомити заступника прокурора Одеської області.

 
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Кучука М.І.

 
Міський голова                                        Е. Гурвіц
 
Керуюча справами                                  Т. ЄршоваСтраница создана: 11.11.2009 09:17
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее