/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / №1036 от 22.09.2009

№1036 от 22.09.2009

Об ориентировочном плане работы исполком Одесского горсовета на IV квартал 2009 года

Рішення

виконавчого комітету

Одеської міської ради

№1036 від 22.09.2009

 
Про орієнтовний план роботи виконавчого комітету Одеської міської ради на четвертий квартал 2009 року

 
Відповідно до статей 40, 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Регламенту виконавчих органів Одеської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради від 31.10.2005 р. № 754, з метою організації роботи виконавчого комітету Одеської міської ради, враховуючи пропозиції виконавчих органів Одеської міської ради, виконавчий комітет Одеської міської ради

 
ВИРІШИВ:

 
1. Затвердити орієнтовний план роботи виконавчого комітету Одеської міської ради на четвертий квартал 2009 року (додається).

 
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Ворохаєва А.І., заступників міського голови Кучука М.І., Убірію В.Ш., Фідірко Т.Г., заступника міського голови – начальника управління житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Пруцакова В.В. та керуючу справами виконавчого комітету Одеської міської ради Єршову Т.М.

 


Міський голова                                         Е. Гурвіц

 

Керуюча справами                                   Т. Єршова

 

 

Додаток
до рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№1036 від 22.09.2009 
 
  
ОРІЄНТОВНИЙ ПЛАН РОБОТИ
ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
НА ЧЕТВЕРТИЙ КВАРТАЛ 2009 РОКУ
 
І. ПИТАННЯ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ НА ЗАСІДАННЯХ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ЖОВТЕНЬ
 
Про хід підготовки житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2009-2010 рр.
 
Управління житлово-комунального господарства
та паливно-енергетичного комплексу
Одеської міської ради
 
 
 
 
Про виконання бюджету міста Одеси за дев’ять місяців 2009 року.
 
Департамент фінансів Одеської міської ради
 
 
 
ЛИСТОПАД
 
Про міську програму сприяння розвитку інформаційного простору на 2010 рік.
 
Управління інформації
Одеської міської ради
 
 
 
Про хід виконання рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 22.08.2007 р. № 906 «Про внесення змін та доповнень до додатка до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 16.08.2001 року № 556 «Про затвердження «Основних напрямків діяльності виконавчого комітету Одеської міської ради у вирішенні проблем інвалідів на період до 2010 року».
 
 
Департамент праці та соціальної політики
Одеської міської ради
 
 
 
ГРУДЕНЬ
 
Про внесення змін та доповнень до міської програми «Рівність» на 2008-2011 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 22.01.2008 р. № 2159-V
 
 
Департамент праці та соціальної політики
Одеської міської ради
 
 
 
Про бюджет міста Одеси на 2010 рік.
 
Департамент фінансів Одеської міської ради
   
 
 
 
ІІ. ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ ТА МОЖЛИВОГО РОЗГЛЯДУ НА ЗАСІДАННІ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
 
ЖОВТЕНЬ
 
Про внесення змін та доповнень до раніше прийнятих рішень виконавчого комітету Одеської міської ради, в частині змін техніко-економічних показників або подовження строків проектування та завершення будівництва (реконструкції) об’єкта.
 
 
Управління капітального будівництва
Одеської міської ради
  
 
 
 
Програма охорони та поліпшення стану довкілля м. Одеси на 2008-2010 рр.
 
Управління екологічної безпеки
Одеської міської ради
 
 
 
ЛИСТОПАД
 
Про затвердження штатної чисельності адміністративно-технічного персоналу в закладах освіти.
 
Управління освіти та науки
Одеської міської ради
 
 
 
Про скасування дозволів на експлуатацію об’єктів торгівлі, закладів (підприємств) ресторанного господарства та сфери послуг.
         
Управління розвитку споживчого ринку
та захисту прав споживачів
Одеської міської ради
 
 
 
 
 
Про внесення на розгляд проекту Програми зайнятості населення м. Одеси на 2010 рік.
 
Департамент праці та соціальної політики
Одеської міської ради
 
 
 
 
ГРУДЕНЬ
 
Про затвердження актів приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади м. Одеси жилих будинків, гуртожитків та інженерних мереж.
 
Представництво по управлінню комунальною власності
Одеської міської ради
 
 
 
 
Про передачу жилих будинків з інженерними мережами на баланс експлуатуючим підприємствам.
 
 
Управління капітального будівництва
Одеської міської ради
 
 
 
 
Про вивчення та відпрацювання матеріалів щодо вдосконалення облаштування необхідною інфраструктурою пасажирських маршрутів загального користування в м. Одесі на 2010-2015 роки.
 
Департамент транспортного комплексу та зв’язку
Одеської міської ради
 
 
 
 
ПРОТЯГОМ КВАРТАЛУ
 
Про затвердження додаткових угод до договорів на право забудови та договорів пайової участі замовників у розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Одеси.
 
Управління капітального будівництва
Одеської міської ради
 
 
 
 
Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій.
Про погодження тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для ЖБК, ОСББ, відомчих будинків.
 
Управління економіки, інвестиційної політики
та зовнішньоекономічної діяльності Одеської міської ради
 
 
 
 
Про скасування дозволів на розміщення зовнішньої реклами.
 
 
Бюро естетики міського середовища та зовнішньої реклами
Одеської міської ради
 
 
 
 
Про реєстрацію об’єктів комунальної власності територіальної громади   м. Одеси.
Про передачу комунального майна без зміни форми власності.
Про передачу в управління майна, яке є комунальною власністю територіальної громади м. Одеси, від одного підрозділу Одеської міської ради до іншого.
 
Представництво по управлінню комунальною власністю
Одеської міської ради
 
 
 
 
Про внесення на розгляд Одеської міської ради проекту рішення «Про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 10.07.2008 р. № 2882-V «Про затвердження Порядку взаємодії представників місцевих дозвільних органів, які здійснюють прийом суб’єктів господарювання в одному приміщенні».
         
Управління дозвільних та погоджувальних процедур
Одеської міської ради
 
 
 
  
ІІІ. ЗАСІДАННЯ КОМІСІЙ ТА РОБОЧИХ ГРУП,
СТВОРЕНИХ РОЗПОРЯДЖЕННЯМИ МІСЬКОГО ГОЛОВИ
 
Про хід виконання розпорядження міського голови від 11.10.2006 р. № 1106-01р «Про створення робочої групи з контролю за виконання Концепції охорони атмосферного повітря у місті Одесі на період до 2010 року».
Про хід виконання розпорядження міського голови від 04.04.2007 р. № 227-01р «Про створення міської комісії підтримки видавничої діяльності громадських організацій м. Одеси».
Про хід виконання розпорядження міського голови від 10.07.2007 р. № 681-01р «Про створення комісії з організації поховання останків жертв політичних репресій, масове поховання яких розшукане в районі 6-го кілометра Овідіопольської дороги».
Про хід виконання розпорядження міського голови від 30.07.2007 р. № 741-01р «Про створення постійно діючої робочої групи з уточнення топонімічних назв м. Одеси та їх використання».
Про хід виконання розпорядження міського голови від 13.09.2007 р. № 978-01р «Про створення постійно діючої комісії щодо виявлення фактів самочинного будівництва (реконструкції) об’єктів у м. Одесі».
Про хід виконання розпорядження міського голови від 03.12.2007 р. № 1363-01р «Про створення постійно діючої комісії з перевірки дозвільних органів, а також підприємств, установ, організацій, уповноважених відповідно до закону видавати довідки, витяги, висновки тощо, які необхідні для отримання документів дозвільного характеру щодо дотримання законодавства про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».
Про хід виконання розпорядження міського голови від 04.12.2007 р. № 1366-01р «Про створення постійно діючої  комісії з контролю за якістю й кількістю послуг опалення і гарячого водопостачання та ліквідацією заборгованості населення за спожиті послуги».
Про хід виконання розпорядження міського голови від 22.01.2008 р. № 20-01р «Про створення міської робочої групи з питань координації роботи з виплати громадянам компенсації втрат від знецінення грошових заощаджень».
Про хід виконання розпорядження міського голови від 28.01.2008 р. № 29-01р «Про створення робочої групи щодо визначення територій комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) і складання переліку будинків, які розташовані на території реконструкції цих кварталів (мікрорайонів) та відносяться до застарілого житлового фонду».
Про хід виконання розпорядження міського голови від 13.03.2008 р. № 221-01р «Про затвердження результатів роботи робочої групи стосовно детального вивчення ситуації, що склалася в транспортному комплексі міста Одеси, а також про розробку оперативного плану заходів з вдосконалення роботи пасажирського транспорту в місті Одесі та поліпшення якості транспортних послуг, які надаються населенню».
Про хід виконання розпорядження міського голови від 27.03.2008 р. № 297-01р «Про створення постійно діючої комісії із забезпечення погодженості у роботі учасників дозвільного центру та розгляду питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності».
Про хід виконання розпорядження міського голови від 16.10.2008 р. № 1210-01р «Про створення робочої групи з розробки концепції подальшої взаємодії виконавчого комітету Одеської міської ради та філії «Інфоксводоканал» ТОВ «Інфокс» з питань стійкого розвитку систем водопостачання та водовідведення м. Одеси».
Про хід виконання розпорядження міського голови від 09.12.2008 р. №1475-01р «Про створення робочої групи з питань реалізації норм Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків».
Про хід виконання розпорядження міського голови від 16.12.2008 р. № 1509-01р «Про створення робочої групи з розробки термінових заходів щодо подолання негативних наслідків фінансової кризи».
Про хід виконання розпорядження міського голови від 19.12.2008 р. № 1532-01р «Про створення комісії з розгляду конфліктної ситуації, що склалася між інвесторами будівництва громадсько-житлового комплексу з підземним паркінгом «Золоте руно» та ТОВ «Златоград».
Про хід виконання розпорядження міського голови від 26.01.2009 р. № 25-01р «Про створення постійної комісії з контролю за організацією харчування в медичних та освітніх установах, притулках для дітей та дитячих будинках».
Про хід виконання розпорядження міського голови від 20.02.2009 р. № 119-01р «Про створення міжвідомчої робочої групи з координації та контролю роботи у галузі перевезень пасажирів та їх багажу на таксі та легковими автомобілями на замовлення у м. Одесі».
Про хід виконання розпорядження міського голови від 02.03.2009 р. № 145-01р «Про створення конкурсної комісії з питання визначення установ державних банків для розміщення на вклад (депозит) тимчасово вільних коштів спеціального фонду бюджету міста Одеси».
Про хід виконання розпорядження міського голови від 13.03.2009 р. № 270-01р «Про створення комісії щодо конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності з експертної грошової оцінки земельних ділянок».
Про хід виконання розпорядження міського голови від 23.04.2009 р. № 1012-01р «Про створення робочої групи з розробки міської інформаційної розрахунково-платіжної системи».
Про хід виконання розпорядження міського голови від 01.06.2009 р. № 1176-01р «Про створення робочої групи з вивчення та аналізу питань організації та функціонування Центру адміністративних послуг у м. Одесі».
Про хід виконання розпорядження міського голови від 22.07.2009 р. № 1586-01р «Про створення робочої групи з перегляду та доопрацювання переліку документів дозвільного характеру, що видаються через Єдиний дозвільний центр м. Одеси».
Про хід виконання розпорядження міського голови від 04.08.2009 р. № 1635-01р «Про створення робочої групи з організації та проведення заходів щодо вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні».
Про хід виконання розпорядження міського голови від 21.08.2009 р. № 1778-01р «Про створення комісії з підготовки та внесення пропозицій щодо проведення розмежування земель державної та комунальної власності на території міста».
Про хід виконання розпорядження міського голови від 27.08.2009 р. № 1785-01р «Про створення робочої групи з підготовки комплексних заходів по об’єктам незавершеного житлового будівництва м. Одеси та програми муніципального контролю за виконанням договірних зобов’язань забудовників».
 
 
 
ІV. ОРГАНІЗАЦІЙНІ ЗАХОДИ
 
Апаратні наради у першого заступника міського голови за участю голів районних адміністрацій та керівників виконавчих органів Одеської міської ради.
Щотижня
Департамент організаційно-кадрового
і документального забезпечення
та контролю Одеської міської ради
 
 
 
 
Проведення брифінгів з керівництвом міста.
Щотижня
Управління інформації Одеської міської ради
 
 
 
 
Підтримка роботи офіційного сайту Одеської міської ради.
Постійно
Управління інформації Одеської міської ради
 
 
 
Семінари-наради з питань організаційної, контрольної та кадрової роботи, вдосконалення системи діловодства та контролю за участю виконавчих органів Одеської міської ради.
Протягом кварталу    
Департамент організаційно-кадрового
і документального забезпечення та контролю
Одеської міської ради
 
         
 
 
Участь у проведенні виставок-ярмарок у м. Одесі.
Протягом кварталу
Управління економіки, інвестиційної політики
та зовнішньоекономічної діяльності
Одеської міської ради
 
 
 
 
 
Проведення засідань архітектурно-містобудівної ради.
Протягом кварталу
                                   
 
Управління архітектури та містобудування
Одеської міської ради
 
 
 
 
 
Підготовка та проведення семінарів з дозвільними органами стосовно їх роботи в Єдиному дозвільному центрі.
Проведення заходів щодо підключення адміністраторів до робочої версії Реєстру документів дозвільного характеру та забезпечення Єдиного дозвільного центру бланками довідок з Реєстру документів дозвільного характеру.
Проведення спільно з Одеським міським центром зайнятості семінарів із загальних основ підприємницької діяльності.
Забезпечення роботи телефонної гарячої лінії з видачі документів дозвільного характеру у м. Одесі.
Протягом кварталу                    
Управління дозвільних та погоджувальних процедур
Одеської міської ради
 
 
 
 
Проведення семінарів-практикумів із залученням працівників юридичних служб виконавчих органів, комунальних підприємств та установ Одеської міської ради, з метою підвищення кваліфікації та рівня знань, із запрошенням фахівців у галузі права - представників судових органів, органів прокуратури, державних органів.
Протягом кварталу              
Юридичний департамент Одеської міської ради
 
 
 
Проведення перевірки пам’ятників та меморіальних дошок у м. Одесі, з метою уточнення Реєстру пам’яток монументального мистецтва м. Одеси та виявлення тих, що потребують проведення ремонтно-реставраційних робіт.
Протягом кварталу         
Управління з питань охорони об’єктів культурної спадщини
Одеської міської ради
 
 
 
 
Проведення семінарів спільно з центром підвищення кваліфікації кадрів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на базі департаменту з питань звернень громадян Одеської міської ради.
Протягом кварталу    
Департамент з питань звернень громадян
Одеської міської ради
 
 
 
 
Проведення семінару з керівниками та особами, відповідальними за роботу зі зверненнями громадян у виконавчих органах Одеської міської ради.
 
Департамент з питань звернень громадян
Одеської міської ради
 
 
 
 
Забезпечення належного санітарного стану території міста при підготовці та святкуванні 65-ої річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.
Дня Збройних сил України.
серпень-вересень              
Управління житлово-комунального господарства
та паливно-енергетичного комплексу
Одеської міської ради, райадміністрації
Одеської міської ради
 
 
 
 
 
ЖОВТЕНЬ
 
Проведення заходів з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку.
 
Департамент праці та соціальної політики
Одеської міської ради
 
 
 
 
Проведення заходів з нагоди відзначення Дня музики.
 
 
Управління з питань культури та мистецтв
Одеської міської ради
 
 
 
 
Проведення заходів з нагоди Дня вчителя.
 
 
Управління освіти та науки Одеської міської ради
 
 
 
 
Проведення фестивалю молодіжної творчості «Студентська осінь».
 
Управління молодіжної та сімейної політики Одеської міської ради
 
 
День юриста.
 
Юридичний департамент Одеської міської ради
 
 
 
День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби.
 
Управління охорони здоров’я
Одеської міської ради
 
 
 
 
День українського козацтва.
 
Управління внутрішньої політики
Одеської міської ради
 
 
 
 
Відзначення 65-ої річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.
 
 
Виконавчі органи
Одеської міської ради
 
         
 
Проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.
 
Департамент транспортного комплексу та зв’язку
Одеської міської ради
  
 
 
 
ЛИСТОПАД
 
Проведення заходів до Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій.
 
Виконавчі органи Одеської міської ради
 
 
 
День працівника соціальної сфери.
 
Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради
 
 
 
День інженерних військ (Україна).
День ракетних військ і артилерії.
 
Департамент оборонної роботи Одеської міської ради
 
 
 
День української письменності і мови.
 
Управління освіти та науки Одеської міської ради,
управління з питань культури та мистецтв Одеської міської ради
 
 
 
День працівників радіо, телебачення та зв’язку.
 
Управління інформації Одеської міської ради
 
 
День Свободи (України).
 
Виконавчі органи Одеської міської ради
 
 
 
ГРУДЕНЬ
 
Проведення заходів з нагоди Всесвітнього Дня боротьби з ВІЛ/СНІДом.
 
Управління охорони здоров’я Одеської міської ради,
управління молодіжної та сімейної політики Одеської міської ради,
служба у справах дітей Одеської міської ради
 
 
 
 
 
День працівників прокуратури.
 
Юридичний департамент Одеської міської ради
 
 
 
Проведення заходів з нагоди Міжнародного дня інвалідів.
 
Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради
 
 
 
Відзначення Дня Збройних сил України.
 
Виконавчі органи Одеської міської ради
 
 
 
Відзначення Дня місцевого самоврядування.
 
Департамент  організаційно-кадрового і документального
забезпечення та контролю Одеської ради,
виконавчі органи Одеської міської ради
 
 
 
 
 
Проведення заходів щодо відзначення Новорічних свят.
 
Виконавчі органи
Одеської міської ради
 
 
 
 
 
V. КОНТРОЛЬНА РОБОТА
 
Про зняття з контролю виконаних рішень виконавчого комітету Одеської міської ради та розпоряджень міського голови.
Постійно              
Виконавчі органи
Одеської міської ради
 
 
 
 
Підготовка звітів відповідно до визначеного чинним законодавством порядку перед Одеською обласною державною адміністрацією з питань виконання органів виконавчої влади делегованих повноважень.
Жовтень             
Виконавчі органи
Одеської міської ради
 
 
 
 
Виїзди за місцем проживання заявників, з метою перевірки достовірності та повноти фактів, викладених у зверненнях громадян та наслідків вирішення питань, викладених в інформації, яка надсилається виконавчими органами Одеської міської ради на доповідь керівництву, для детального вивчення питань, викладених у зверненнях, у ході підготовки особистого прийому міського голови.
Постійно           
Департамент з питань звернень громадян
Одеської міської ради
 
 
 
 
Виїзди за місцем проживання заявників, які звернулися на «Телефон довіри Одеського міського голови», з метою перевірки достовірності та повноти вирішення питань, викладених у інформаціях, які надсилаються виконавчими органами Одеської міської ради на доповідь керівництву.
 
 Протягом кварталу               
 
 
Департамент організаційно-кадрового
і документального забезпечення та контролю
Одеської міської ради,
виконавчі органи Одеської міської ради
 
 
 
 
 
 
Про хід виконання рішення Одеської міської ради від 21.12.2007 р. № 2076-V «Про затвердження Програми розвитку рекреаційного комплексу та туризму в м. Одесі на 2008-2012 роки».
Протягом кварталу
 
Департамент рекреаційного комплексу та туризму
Одеської міської ради
 
 
 
Про хід виконання рішення Одеської міської ради від 04.07.2007 р. № 1388-V «Про затвердження Програми охорони тваринного світу та регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Одесі на 2007-2015 роки».
Протягом кварталу                  
 
Управління екологічної безпеки
Одеської міської ради
 
 
 
Про хід виконання рішення Одеської міської ради від 29.09.2006 р. № 322-V «Про програму інформатизації загальної середньої освіти м. Одеси на 2007-2010 роки».
Протягом               
кварталу                
 
Управління освіти та науки
Одеської міської ради
 
 
 
 
Про хід виконання рішення Одеської міської ради від 28.01.2005 р. № 3516-ІV «Про комплексну програму профілактики захворюваності на вірусний гепатит в м. Одесі на 2005-2008 роки».
Протягом кварталу
 
Управління охорони здоров’я Одеської міської ради,
управління освіти та науки Одеської міської ради
 
 
 
Про хід виконання рішення Одеської міської ради від 30.11.2006 р. № 637-V «Про затвердження міської цільової програми «Капітальний ремонт, заміна та встановлення ліфтів у лікувально-профілактичних установах м. Одеси на 2007-2008 роки».
Про хід виконання рішення Одеської міської ради від 26.01.2007 р. № 846-V «Про затвердження міської цільової програми "Реконструкція та капітальний ремонт харчоблоків у лікувально-профілактичних установах м. Одеса на 2007-2009 роки».
Протягом кварталу
 
Управління охорони здоров’я 
Одеської міської ради
 
 
 
Про хід виконання рішення Одеської міської ради від 10.07.2008 р. № 2895-V «Про затвердження Програми розвитку централізованих бібліотечних систем м. Одеси на 2009-2011 рр.».
Про хід виконання рішення Одеської міської ради від 10.07.2008 р. № 2899-V «Про затвердження Програми сприяння розвитку шкіл естетичного виховання м. Одеси на 2009-2011 рр.».
Протягом кварталу
 
Управління з питань культури та мистецтв
Одеської міської ради
 
 
 
Про хід виконання Указу Президента України від 09.08.2008 р. № 698 «Про невідкладні заходи щодо вдосконалення державного регулювання господарської діяльності».
Про хід виконання Закону України від 21.12.2000 р. № 2157-ІІІ «Про Національну програму сприяння розвитку малого підприємства в Україні».
Протягом кварталу
 
Управління дозвільних
та погоджувальних процедур
Одеської міської ради
 
 
 
 
Про хід виконання рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 16.08.2001 р. № 556 «Про затвердження основних напрямків діяльності виконавчого комітету Одеської міської ради у вирішенні проблем інвалідів на період до 2010 року».
Протягом кварталу
Департамент праці та соціальної політики
Одеської міської ради,
управління з фізичної культури та спорту
Одеської міської ради,
служба у справах дітей Одеської міської ради,
районні адміністрації Одеської міської ради
 
 
 
 
 
 
 
Про хід виконання рішення Одеської міської ради від 27.06.2006 р. № 39-V «Про затвердження міської програми «Чужих дітей не буває» на 2006-2010 рр.».
Протягом кварталу
Служба у справах дітей Одеської міської ради,
управління з фізичної культури та спорту Одеської міської ради, управління з питань культури та мистецтв Одеської міської ради, районні адміністрації Одеської міської ради
 
 
 
 
 
Про хід виконання рішення Одеської міської ради від 26.09.2003 р. № 1656-ІV «Про затвердження Програми розвитку дитячо-юнацького спорту в м. Одесі на 2004-2010 рр.».
Протягом кварталу
Управління з фізичної культури та спорту
Одеської міської ради
 
 
 
Про хід виконанням рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 20.09.2007 р. № 997 «Про заходи щодо поповнення документів Національного архівного фонду та трудового архіву, створення умов для їх зберігання та використання у рамках виконання регіональної програми «Архів - захист історичної пам’яті Одещини, 2006-2010 рр.», які перебувають у зоні комплектування департаменту.
Протягом кварталу
Департамент архівної справи та діловодства
Одеської міської ради
 
 
 
Проведення моніторингу атмосферного повітря в м. Одесі відповідно до «Концепції охорони атмосферного повітря у м. Одесі на період до 2010 р.», затвердженої рішенням Одеської міської ради від 29.09.2006 р. № 323-V.
Протягом кварталу
Управління екологічної безпеки
Одеської міської ради
 
 
 
Про хід виконання рішення Одеської міської ради від 22.01.2008 р. № 2160-V «Про затвердження міської програми «Рівність» на 2008-2011 рр.».
Про хід виконання рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 11.02.2009 р. № 21 «Про порядок надання адресної муніципальної допомоги мешканцям міста Одеси, які перебувають у складних життєвих обставинах і не мають змоги своєчасно та в повному обсязі сплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги».
Протягом кварталу
Департамент праці та соціальної політики
Одеської міської ради,
служба у справах дітей Одеської міської ради,
районні адміністрації Одеської міської ради
 
 
 
 
 
Про хід виконання рішення Одеської міської ради від 04.07.2007 р. № 1466-V «Про нову редакцію Правил установки та експлуатації некапітальних пунктів дрібно-роздрібної торговельної мережі в місті Одесі».
 
Протягом кварталу
 
Управління розвитку споживчого ринку
та захисту прав споживачів Одеської міської ради
 
 
 
 
Про хід виконання розпорядження міського голови від 24.01.2009 р. № 22-01р «Про організацію шефської роботи з військовими частинами, підрозділами, закладами Збройних сил України, Державної прикордонної служби України, що дислокуються в місті Одесі у 2009 році».
Протягом кварталу
Департамент оборонної роботи
Одеської міської ради
 
 
  
 
ЖОВТЕНЬ
 
Проведення перевірки департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради в частині організаційної та кадрової роботи, ефективності системи діловодства та контролю.
 
Департамент організаційно-кадрового і документального забезпечення
та контролю Одеської міської ради,
департамент з питань звернень громадян Одеської міської ради,
департамент архівної справи та діловодства Одеської міської ради
 
 
 
 
 
ЛИСТОПАД
 
Проведення перевірки Одеського міського управління земельних ресурсів Одеської міської ради в частині організаційної та кадрової роботи, ефективності системи діловодства та контролю.
 
Департамент організаційно-кадрового і документального забезпечення
та контролю Одеської міської ради,
департамент з питань звернень громадян Одеської міської ради,
департамент архівної справи та діловодства Одеської міської ради
 
 
  
 
 
ГРУДЕНЬ
 
Проведення перевірки управління охорони здоров’я Одеської міської ради в частині організаційної та кадрової роботи, ефективності системи діловодства та контролю.
 
Департамент організаційно-кадрового і документального забезпечення
та контролю Одеської міської ради,
департамент з питань звернень громадян Одеської міської ради,
департамент архівної справи та діловодства Одеської міської ради
 
 
 
 
 
 
 
 
Керуюча справами                                               Т.М. ЄршоваСтраница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
19.10.2009 08:23

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/acts/committee/23870/