14:22:27   |   24 сентября 2020   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее



/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / №889 від 27.07.2009р.

№889 від 27.07.2009р.

Про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№889 від 27.07.2009р.

Про нагородження Почесною грамотою

виконавчого комітету Одеської міської ради

Розглянувши клопотання керівників виконавчих органів Одеської міської ради та керівників підприємств і установ м. Одеси, відповідно до ст. 40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 20 березня 2008 року №381 "Про затвердження Положення про Почесну грамоту виконавчого комітету Одеської міської ради в новій редакції", виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Нагородити Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради згідно зі списком (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючу справами виконавчого комітету Одеської міської ради Єршову Т.М.

Міський голова                   Е. Гурвіц

Керуюча справами             Т. Єршова

Додаток до рішення
Виконавчого комітету
Одеської міської ради
від 28.07.2009р.№889

 

СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради

 

Габер Василь Олександрович - директор рекламно-інформаційної агенції «Дельта».
За багаторічну плідну творчу працю в засобах масової інформації та значний особистий внесок у справу створення позитивного іміджу міста Одеси.
Картавий Валентин Володимирович - капітан 3 рангу, командир військової частини А2408.
За значний особистий внесок у підтримання боєздатності сил флоту та з нагоди відзначення професійного свята Дня флоту України.
Корноухов Віктор Іванович - президент релігійної громади свідомості Крішни в м. Одесі.
За налагодження міжконфесійної злагоди в місті, багаторічне керівництво релігійною громадою свідомості Крішни в м. Одесі та з нагоди 10-ї річниці заснування храму Міжнародного товариства свідомості Крішни в м. Одесі.
Трудовий колектив - спеціального дошкільного навчального закладу «Ясла-садок» № 113 компенсуючого типу для дітей з фізичними вадами.
За сумлінну самовіддану працю, значний внесок у справу виховання дітей та з нагоди відзначення 50-річчя від дня заснування навчального закладу.

Працівники органів державної податкової служби
Стрельнікова Надія Вікторівна - начальник відділу персоналу державної податкової інспекції у Суворовському районі м. Одеси.
Цуркан Наталя Сергіївна - начальник відділу персоналу державної податкової інспекції у Київському районі м. Одеси.
Савчук Інга Миколаївна - начальник фінансового відділу державної податкової інспекції у Суворовському районі м. Одеси.
Коваленко Олександр Олександрович - головний спеціаліст (енергетик) відділу матеріально-технічного та речового забезпечення адміністративно-господарського управління державної податкової адміністрації в Одеській області.
За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків та з нагоди відзначення Дня державної служби.

Працівники Одеського міського управління ГУМВС України в Одеській області
Блажиєвська Олена Олександрівна - старший інспектор сектору дільничних інспекторів міліції відділу громадської безпеки Одеського міського управління ГУМВС України в Одеській області, старший лейтенант міліції.
Кармазіновський Валерій Борисович - старший дільничний інспектор міліції сектору дільничних інспекторів міліції Хмельницького відділу міліції Малиновського районного відділу Одеського міського управління ГУМВС України в Одеській області, майор міліції.
Химич Михайло Михайлович - дільничний інспектор міліції сектору дільничних інспекторів міліції Портофранківського відділу міліції Приморського районного відділу Одеського міського управління ГУМВС України в Одеській області, капітан міліції.
Карагіоз Руслан Степанович - старший дільничний інспектор міліції сектору дільничних інспекторів міліції відділення на ринку «Привоз» Приморського районного відділу Одеського міського управління ГУМВС України в Одеській області, старший лейтенант міліції.
За сумлінне виконання службових обов'язків, самовіддану працю в органах внутрішніх справ та з нагоди відзначення Дня дільничного інспектора міліції.

Працівники Одеської обласної державної адміністрації
Кулаков Володимир Ілліч - заступник керівника апарату Одеської обласної державної адміністрації.
Федотова Валерія Геннадіївна - начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Одеської обласної державної адміністрації.
Карлюк Володимир Васильович - заступник начальника управління у справах преси та інформації Одеської обласної державної адміністрації.
Грицай Василь Володимирович - начальник відділу взаємодії з інститутами громадського суспільства управління внутрішньої політики Одеської обласної державної адміністрації.
За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків та з нагоди відзначення Дня державної служби.

Педагогічні працівники міста Одеси
Паюл Лариса Миколаївна - директор Одеської гімназії № 8 Одеської міської ради Одеської області.
Трандафілова Клавдія Леонідівна - вихователь-методист дошкільного навчального закладу «Ясла-садок» № 204.
Головерда Ірина Андріївна - заступник директора з навчально-виховної роботи навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад - спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови № 292».
Онішенко Ганна Анатоліївна - завідувачка методичного кабінету відділу освіти Суворовської районної адміністрації Одеської міської ради.
Завтур Тетяна Миколаївна - директор Одеської загальноосвітньої школи № 81 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області.
Золотар Наталя Євгенівна - заступник директора з навчально-виховної роботи Одеської загальноосвітньої школи № 80 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області.
Суханова Ірина Павлівна - заступник директора з навчально-виховної роботи Одеської загальноосвітньої школи-інтернату № 1 І-ІІІ ступенів гуманітарно-естетичного профілю Одеської міської ради Одеської області.
Щетиніна Тетяна Федорівна - завідувачка бібліотеки Одеської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату № 2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови.
Кухар Володимир Вікторович - провідний спеціаліст відділу освіти Приморської районної адміністрації Одеської міської ради.
Удовиця Любов Григорівна - учитель фізики Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія № 2 - спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови».
Кононенко Ліна Михайлівна - вихователь дошкільного навчального закладу «Ясла-садок» № 75.
Вовченко Лідія Єгорівна - завідувачка методичного кабінету відділу освіти Малиновської районної адміністрації Одеської міської ради.
За високий професіоналізм, педагогічну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток галузі освіти у м. Одесі та за підсумками роботи 2008-2009 навчального року.
 

Працівники товариства з обмеженою відповідальністю «ІЛЛІЧ-ТРАНС»
Романченко Віталій Андрійович - експедитор товариства з обмеженою відповідальністю «ІЛЛІЧ-ТРАНС».
Славська Ірина Анатоліївна - головний бухгалтер товариства з обмеженою відповідальністю «ІЛЛІЧ-ТРАНС».
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди відзначення професійного свята - Дня флоту України.

Військовослужбовці військової частини 2138
Віговський Андрій Андрійович - начальник інформаційно-аналітичного відділу штабу військової частини 2138.
Лопатіна Катерина Сергіївна - старший інспектор прикордонної служби відділу прикордонної служби «Одеса» військової частини 2138.
За зразкове виконання службових обов'язків, високі досягнення у справі охорони державного кордону України та з нагоди відзначення 88-ї річниці з Дня створення Одеського прикордонного загону.

Працівники відкритого акціонерного товариства «Стальканат»
Тюлькін Валерій Васильович - старший майстер дротового та травильного відділення сталедротово-канатного цеху відкритого акціонерного товариства «Стальканат».
Копач Сергій Олексійович - машиніст крана цеху з виробництва сітки та тари відкритого акціонерного товариства «Стальканат».
Столяров Євген Петрович - водій транспортного цеху відкритого акціонерного товариства «Стальканат».
Хімченко Ірина Анатоліївна - начальник планово-економічного управління відкритого акціонерного товариства «Стальканат».
За багаторічну сумлінну працю, високі трудові здобутки та з нагоди відзначення професійного свята - Дня металурга.

Працівники установ ветеринарної медицини
Плоска Лідія Едуардівна - лікар ветеринарної медицини І категорії лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи на ринку «Привоз». Посєвін Валерій Миколайович - провідний лікар - ветсанексперт Одеської міської лікарні ветеринарної медицини.
Бахаревич Ольга Вікторівна - головний бухгалтер Одеської міської лікарні ветеринарної медицини.
За багаторічну сумлінну працю, високі трудові здобутки та з нагоди відзначення професійного свята - Дня працівників ветеринарної медицини.

Військовослужбовці військових частин Повітряних Сил Збройних сил України
Ведмідь Юрій Михайлович - інженер інженерно-авіаційної служби відділу авіації військової частини А0800.
Дробков Григорій Вікторович - офіцер відділу оборонного планування військової частини А0800.
Щеглов Андрій Ігорович - заступник командира військової частини А4314 з технічної частини - начальник технічної частини.
Захаров Павло Павлович - начальник телеграфного центру вузла зв'язку батальйону зв'язку військової частини А2171.
Шугайло Володимир Михайлович - оперативний черговий командного пункту військової частини А1620.
За зразкове виконання службових обов'язків, високі досягнення у військовій справі та з нагоди відзначенні 5-ї річниці створення Повітряних Сил Збройних Сил України.

Працівники комунального підприємства «Прохідник»
Груднін Вячеслав Володимирович - заступник директора комунального підприємства «Прохідник».
Володько Клавдія Миколаївна - інженер-гідролог 1-ї категорії комунального підприємства «Прохідник».
Біляєв Дмитро Олександрович - прохідник 3-го розряду комунального підприємства «Прохідник».
За багаторічну сумлінну працю, високі трудові здобутки та з нагоди відзначення професійного свята - Дня будівельника.

Працівники навчально-виробничого центру «Академія ювелірного мистецтва»
Зеленков Станіслав Леонідович - директор навчально-виробничого центру «Академія ювелірного мистецтва».
Зеленкою Казимир Леонідович - заступник директора навчально-виробничого центру «Академія ювелірного мистецтва».
За надання значної допомоги у безоплатному навчанні ювелірному мистецтву дітей з багатодітних сімей та дітей-сиріт.
Блажієвська Раїса Сергіївна - керівник хору «Ветеран» Малиновського району м. Одеси.
За багаторічну активну громадську діяльність, значний особистий внесок у справу патріотичного виховання молоді та з нагоди відзначення ювілею від Дня народження.
Кусурсуз Петро Андрійович - начальник дільниці будівельного управління «Блок» товариства з обмеженою відповідальністю «Стікон».
За багаторічну сумлінну працю, високі трудові здобутки та з нагоди відзначення професійного свята - Дня будівельника.

Керуюча справами                      Т.М. Єршова



Страница создана: 23.09.2009 14:08
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее