00:43:10   |   23 сентября 2020   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее



/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / №940 від 18.08.2009р.

№940 від 18.08.2009р.

Про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№940 від 18.08.2009р.

Про нагородження Почесною
грамотою виконавчого комітету
Одеської міської ради

Розглянувши клопотання керівників виконавчих органів Одеської міської ради та керівників підприємств і установ м. Одеси, відповідно до ст. 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 20.03.2008 р. № 381 “Про затвердження Положення про Почесну грамоту виконавчого комітету Одеської міської ради в новій редакції”, виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Нагородити Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради згідно зі списком (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючу справами виконавчого комітету Одеської міської ради Єршову Т.М.

Міський голова                  Е. Гурвіц

Керуюча справами            Т. Єршова

 

Додаток до рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради

від 18.08.2009р. №940

 

СПИСОК
нагороджених Почесною грамотою виконавчого комітету
Одеської міської ради

 

Афоніна Тетяна Михайлівна – головний спеціаліст відділу захисту населення управління з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Одеської міської ради.
За сумлінне виконання службових обов’язків, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення 18-ї річниці Незалежності України.
Винокуров Андрій Євгенійович – старший офіцер фельдзв’язку відділу Головного управління Державної фельд’єгерської служби України в м. Одесі.
За зразкове виконання службових обов’язків, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення 18-ї річниці Незалежності України.
Жуков Олександр Олександрович – учасник Великої Вітчизняної війни, член ради ветеранів первинної організації дільниці №6 комунального підприємства «ЖКС «Фонтанський» Приморського району.
За багаторічну активну громадську діяльність, значний особистий внесок у справу патріотичного виховання молоді та з нагоди відзначення 90-річчя від Дня народження.

Працівники управління капітального будівництва Одеської міської ради

Сухацька Світлана Валеріївна - начальник планово-економічного відділу управління капітального будівництва Одеської міської ради.
Ніколайчук Олена Володимирівна - начальник північної групи технічного нагляду виробничого відділу управління капітального будівництва Одеської міської ради.
Гара Валентина Іванівна - заступник начальника технічного відділу управління капітального будівництва Одеської міської ради.
Юрко Ольга Іванівна - заступник начальника відділу розвитку територій та інфраструктури м. Одеси управління капітального будівництва Одеської міської ради.
Пальшков Костянтин Євгенович - заступник начальника юридичного відділу управління капітального будівництва Одеської міської ради.
Балабан Марія Дмитрівна – завідувачка сектору канцелярії відділу кадрів, організаційного та документального забезпечення управління капітального будівництва Одеської міської ради.
Лужанська Ганна Юхимівна - головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності управління капітального будівництва Одеської міської ради.
За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення професійного свята - Дня будівельника.

Працівник комунального підприємства «Міське капітальне будівництво»

Бернавська Вікторія Олексіївна
- головний бухгалтер комунального підприємства «Міське капітальне будівництво».
Гончар Денис Анатолійович - начальник відділу генерального планування та землекористування комунального підприємства «Міське капітальне будівництво».
За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення професійного свята - Дня будівельника.

Представники ветеранських організацій м. Одеси

Погребіцький Олександр Григорович
- член правління Спілки ветеранів війни та військової служби Південного оперативного командування Збройних сил України.
Євтушенко Андрій Іванович - член правління Спілки ветеранів війни та військової служби Південного оперативного командування Збройних сил України.
Сенченко Валерій Іванович - член правління Спілки ветеранів війни та військової служби Південного оперативного командування Збройних сил України.
Поліщук Алла Петрівна - голова первинної ветеранської організації мікрорайону «Шкільний» Київського району м. Одеси.
Мензелевська Олена Мойсеївна - голова первинної ветеранської організації мікрорайону «Дмитриївка» Київського району м. Одеси.
Рожко Ігор Валентинович - голова первинної ветеранської організації мікрорайону «10 ст. Великого Фонтану» Київського району м. Одеси.

За багаторічну активну громадську діяльність, значний особистий внесок у реалізацію державної політики з питань соціального захисту ветеранів та з нагоди відзначення 18-ї річниці Незалежності України.

Працівники управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в Одеській області

Марар Ігор Васильович
- начальник відділу по контролю за виконанням судових рішень Одеської виправної колонії (№ 14).
Топор Ігор Валерійович - старший оперуповноважений оперативного відділу Південної виправної колонії (№ 51).
За сумлінне виконання службових обов’язків, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення 18-ї річниці Незалежності України.

Працівники філії державного підприємства «Спеціалізована державна експертна організація-центральна служба української державної будівельної експертизи» в Одеській області

Терлецький В’ячеслав Олександрович
- начальник виробничого відділу.
Хількевич Володимир Віталійович - начальник відділу з надання консалтингових послуг у будівництві.
За сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення професійного свята - Дня будівельника.

Працівники відкритого акціонерного товариства «Ексімнафтопродукт»

Захарченко Семен Миколайович
- газорізальник 5-го розряду ремонтного цеху Одеського відкритого акціонерного товариства по експорту та імпорту нафтопродуктів «Ексімнафтопродукт».
Штанько Віктор Федорович - слюсар-ремонтник 4-го розряду цеху зливу – наливу № 1 Одеського відкритого акціонерного товариства по експорту та імпорту нафтопродуктів «Ексімнафтопродукт».
Іванов Дмитро Миколайович - начальник пожежно-технічного відділу підрозділу забезпечення безпеки Одеського відкритого акціонерного товариства по експорту та імпорту нафтопродуктів «Ексімнафтопродукт».
Мартинюк Володимир Петрович - електромонтер з ремонту та обслуговування електрообладнання 6-го розряду електроцеху Одеського відкритого акціонерного товариства по експорту та імпорту нафтопродуктів «Ексімнафтопродукт».
Литовченко Неля Іванівна - начальник відділу управління акціонерним капіталом та цінними паперами Одеського відкритого акціонерного товариства по експорту та імпорту нафтопродуктів «Ексімнафтопродукт».
За багаторічну сумлінну працю, високі трудові здобутки та з нагоди відзначення професійного свята - Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Працівники закритого акціонерного товариства «Одесбуд»

Волков Семен Васильович
- заступник голови правління виробничого і комерційного центру «Одіссей» будівельно-монтажного управління № 11.
Вігор Віктор Степанович - начальник будівельної дільниці закритого акціонерного товариства «Виробниче будівельно-мотажне об’єднання «Одесбуд».
Слушай Надія Миколаївна - штукатур закритого акціонерного товариства «Виробниче будівельно-мотажне об’єднання «Одесбуд».
За багаторічну сумлінну працю, високі трудові здобутки та з нагоди відзначення професійного свята - Дня будівельника.

Плєшакова Віра Сергіївна - викладач по класу фортепіано та концертмейстер комунального позашкільного навчального закладу «Дитяча музична школа № 11 м. Одеси».
За багаторічну плідну творчу працю, значний особистий внесок у справу естетичного виховання дітей та з нагоди відзначення ювілею від Дня народження.

Представники Одеської громадської організації «Жителі блокадного Ленінграда»

Кукін Олег Миколайович
- голова правління Одеської громадської організації «Жителі блокадного Ленінграда».
Букова Надія Миколаївна - член правління Одеської громадської організації «Жителі блокадного Ленінграда».
Востроконова Надія Григорівна - член правління Одеської громадської організації «Жителі блокадного Ленінграда».
Молоткова Маргарита Михайлівна - член правління Одеської громадської організації «Жителі блокадного Ленінграда».
Керімі Азіза Хабібулівна - член правління Одеської громадської організації «Жителі блокадного Ленінграда».
Шіряєва Лариса Андріївна - член правління Одеської громадської організації «Жителі блокадного Ленінграда».
Гертіх Галина Володимирівна - член правління Одеської громадської організації «Жителі блокадного Ленінграда».
За активну громадську діяльність, значний особистий внесок у справу патріотичного виховання молоді та з нагоди відзначення 10-річчя від дня створення організації.

Активісти громадської діяльності м. Одеси

Нірша Алла Михайлівна
- завідувачка літературно-меморіального музею О.С. Пушкіна у м. Одесі.
За активну громадську діяльність, значний особистий внесок у збереження історичної і культурної спадщини міста та з нагоди відзначення 18-ї річниці Незалежності України.
Маленкова Надія Дмитрівна - завідувачка редакції Одеської обласної державної телерадіокомпанії.
За активну громадську діяльність, забезпечення всебічного і об’єктивного висвітлення в засобах масової інформації життєво важливих подій у м. Одесі та з нагоди відзначення 18-ї річниці Незалежності України.

Сиваш Тетяна Володимирівна - комерційний директор товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія «Інт-Медіа».
За активну громадську діяльність, сприяння всебічному і об’єктивному висвітленню в засобах масової інформації життєво важливих подій у м. Одесі та з нагоди відзначення 18-ї річниці Незалежності України.

За активну громадську діяльність, значний особистий внесок у сприяння становленню злагоди і порозуміння між віруючими релігійних конфесій та з нагоди відзначення 18-ї річниці Незалежності України.

Працівники державного підприємства «Одеський морський торговельний порт»

Гречкосій Олег Миколайович
- інженер системний видавничо-поліграфічного видавництва групи рекламно-видавничої діяльності служби інформаційних технологій.
Кравчук Віталій Віталійович - слюсар з ремонту та обслуговування перевантажувальних машин 5-го розряду механізації виробничого перевантажувального комплексу № 11.
Лисий Роман Юхимович - начальник сектору оформлення та обліку персоналу служби персоналу.
Могилянський Олександр Вікторович - слюсар-ремонтник 6-го розряду відділу механізації і метрології.
Сауленко Володимир Іванович - слюсар-судноремонтник механічної дільниці судномеханічного цеху відокремленого структурного підрозділу «Судноверф «Україна».
За багаторічну сумлінну працю, високі трудові досягнення та з нагоди відзначення 215-ї річниці заснування підприємства.
Бадаев Володимир Павлович - інженер з технічного нагляду відділу гідротехнічних і інженерних споруд та капітального будівництва.
Куніцький Руслан Андрійович - начальник караулу відомчої пожежної команди № 1 загону відомчої пожежної охорони.
Плешков Євген Анатолійович - капітан-змінний механік теплоходу «ПС-355» служби флоту.
Стоянова Світлана Іванівна - працівник торговельного комплексу державного підприємства «Одеський морський торговельний порт»
Толкачова Наталія Дмитрівна - технік-інспектор транзитно-вантажного терміналу.
За багаторічну сумлінну працю, високі трудові досягнення та з нагоди відзначення 18-ї річниці Незалежності України

Активісти ветеранського руху у м. Одесі

Тесля Віктор Григорович
- заступник начальника морехідного училища ім. О.І. Маринеско Одеської національної морської академії.
Єршов Андрій Вікторович - начальник організаційно-стройового відділу морехідного училища ім. О.І Маринеско Одеської національної морської академії.
Шабодо Микола Миколайович - ветеран підводного флоту, член громадської організації ветеранів-підводників м. Одеси.
За активну громадську діяльність та значний особистий внесок у справу патріотичного виховання молоді.
Бєлоусюк Володимир Іванович - директор товариства з обмеженою відповідальністю «Надія-Південь».
За активну громадську діяльність та надання значної допомоги в організації проведення ІІІ Всеукраїнського конгресу ветеранів-підводників 2009 року.

Працівники відкритого акціонерного товариства «Одеснафтопродукт»

Русу Андрій Іванович
- старший оператор товарний відкритого акціонерного товариства «Одеснафтопродукт».
Мельничук Віра Іванівна - бухгалтер відкритого акціонерного товариства «Одеснафтопродукт».
За багаторічну сумлінну працю, високі трудові здобутки та з нагоди відзначення професійного свята - Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Військовослужбовці військової частини А1145-В

Ярчевський Руслан Віталійович
- старший офіцер військової частини А1145-В.
Даценко Геннадій Іванович - старший офіцер військової частини А1145-В.
За зразкове виконання службових обов’язків, високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення 18-ї річниці Незалежності України.

Керуюча справами                 Т.М. Єршова



Страница создана: 17.09.2009 16:22
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее