/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / №629 від 26.05.2009р.

№629 від 26.05.2009р.

Про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№629 від 26.05.2009р.

Про нагородження Почесною грамотою
виконавчого комітету Одеської міської ради

 

Розглянувши клопотання керівників виконавчих органів Одеської міської ради та керівників підприємств і установ м. Одеси, відповідно до ст. 40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 20.03.2008 року №381 "Про затвердження Положення про Почесну грамоту виконавчого комітету Одеської міської ради в новій редакції", виконавчий комітет Одеської міської ради
 

ВИРІШИВ:

1. Нагородити Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради, згідно зі списком (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючу справами виконавчого комітету Одеської міської ради Єршову Т.М.

Міський голова                                 Е. Гурвіц

Керуюча справами                          Т. Єршова
 

Додаток до рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№629 від 26.05.2009р.

 

Список
нагороджених Почесною грамотою виконавчого комітету
Одеської міської ради

Михальов Юрій Анатолійович - педагог-організатор Одеського міського центру військово-патріотичного виховання учнівської молоді «Пост№1».
За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу патріотичного виховання молоді та з нагоди відзначення Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
Нетід Тетяна Іванівна - голова органу самоорганізації населення «Шевченко - 3» Суворовського району м. Одеси.
За активну громадську діяльність, значний особистий внесок у розвиток органів самоорганізації населення м. Одеси та з нагоди відзначення ювілею від дня народження.
Остапова Світлана Іванівна - директор комунальної установи «Одеський муніципальний музей особистих колекцій імені О.В. Блещунова».
За вагомий особистий внесок у розвиток музейної справи м. Одеси та з нагоди відзначення Міжнародного дня музеїв.
 

Активісти відбудови історичних пам'ятників
архітектури і культури м. Одеси


Горбатко Валерій Степанович
- директор Одеського припортового заводу.
Калашник Василь Іванович - голова правління відкритого акціонерного товариства «Одеський олійно-жировий комбінат».
Авєтісян Артак Георгійович - директор малого приватного підприємства «Агрек».
Бочорішвілі Давид Муртазович - генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю «ЗАРС».
Павлюк Микола Пантелеймонович - начальник Одеського морського торговельного порту.
Іоргачов Дмитро Васильович - генеральний директор відкритого акціонерного товариства «Одескабель».
Філіпчук Володимир Станіславович - голова Одеської обласної Ради миру.
Крючков Леонід Яковлевич - директор товариства з обмеженою відповідальністю «Стікон».
Штальтнер Лайнер - громадянин Австрійської Республіки, директор товариства з обмеженою відповідальністю «Новолог».
Тарпан Руслан Серафімович - директор компанії «ІНКОР»,
Кучук Леонід Борисович - директор товариства з обмеженою відповідальністю «Невада».
Білоус Віталій Григорович - директор підприємства «Сигарний дім «Фортуна».
Барабаш Василь Іванович - голова наглядової ради відкритого акціонерного товариства «Одесанафтопродукт».
За активну громадську діяльність та значний особистий внесок у справу відбудови історичних пам'ятників архітектури і культури міста Одеси.
 

Працівники управління по боротьбі з організованою злочинністю
Головного управління МВС України в Одеській області


Артьомова Наталія Олександрівна
– старший оперуповноважений в особливо важливих справах управління по боротьбі з організованою злочинністю Головного управління МВС України в Одеській області.
Анісімов Олександр Олександрович - старший оперупорноважений в особливо важливих справах управління по боротьбі з організованою злочинністю Головного управління МВС України в Одеській області.
Стадник Юрій Григорович - начальник відділення управління по боротьбі з організованою злочинністю Головного управління МВС України в Одеській області.
Коваль Олександр Володимирович - заступник начальника відділу управління по боротьбі з організованою злочинністю Головного управління МВС України в Одеській області.
Костєв Степан Володимирович - оперуповноважений управління по боротьбі з організованою злочинністю Головного управління МВС України в Одеській області.
Колесниченко Галина Юріївна - старший оперуповноважений в особливо важливих справах управління по боротьбі з організованою злочинністю Головного управління МВС України в Одеській області.
Суханов Дмитро Олексійович - оперуповноважений в особливо важливих справах управління по боротьбі з організованою злочинністю Головного управління МВС України в Одеській області.
За зразкове виконання службових обов'язків та з нагоди відзначення 18-ї річниці створення спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю МВС України.
 

Працівники та студенти вищих навчальних закладів


Сербов Микола Георгійович
- перший проректор, завідувач кафедри інформаційних технологій факультету комп'ютерних наук Одеського державного екологічного університету.
Марущак Володимир Петрович - завідувач кафедри права і законотворчого процесу Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
Прокопович Ігор Валентинович - доцент кафедри «Технологія та управління ливарними процесами» Одеського національного політехнічного університету.
Кузьміна Людмила Михайлівна - старший науковий співробітник відділення гідроакустики Морського гідрофізичного інституту Національної академії наук України.
Носова Людмила Валентинівна - молодший науковий співробітник Одеського археологічного музею Національної академії наук України.
Казанова Ольга Миколаївна - завідувачка кафедри фізичного виховання і спорту Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.
Сминтина Олена Валентинівна - декан по роботі з іноземними студентами, завідувачка кафедри археології та етнології Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.
Конопельська Наталія Вікторівна - завідувачка лабораторії кафедри експериментальної фізики Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.
За багаторічну плідну наукову і педагогічну діяльність та з нагоди відзначення професійного свята - Дня науки.
Варівода Юлія Дмитрівна - студентка III курсу факультету романо-германської філології Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.
За високі досягнення у навчанні, здобуту перемогу у Всеукраїнському конкурсі з італійської мови та з нагоди відзначення 144-ї річниці заснування навчального закладу.
Ісаков Олексій Володимирович - студент II курсу факультету романо-германської філології Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.
За високі досягнення у навчанні, здобуту перемогу у телевізійному конкурсі СНД «Самый умный» та з нагоди відзначення 144-ї річниці заснування навчального закладу.
 

Військовослужбовці Південного регіонального управління
Державної прикордонної служби України

 

Савінов Євген Олександрович - начальник групи регламенту літаків і вертольотів об'єднаної технічно-експлуатаційної частини Одеської авіаційної ескадрильї Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
Ковальова Тетяна Дмитрівна - інспектор прикордонної служби відділу прикордонної служби «Одеса» Одеського прикордонного загону Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
Дідик Вілен Костянтинович - старший інструктор вузла зв'язку Одеського загону морської охорони Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
Ковальов Василь Миколайович - завідувач складу відділення забезпечення відділу матеріально-технічного забезпечення Одеського клінічного госпіталю Державної прикордонної служби України.
За сумлінне виконання службових обов'язків та з нагоди відзначення професійного свята - Дня прикордонника.
 

Працівники Одеської національної морської академії


Кривда Леонід Петрович
- доцент кафедри «Автоматизація дизельних та газотурбінних установок» Одеської національної морської академії.
Кульбацький Андрій Анатолійович - заступник декана по заочній формі навчання Одеської національної морської академії.
Небеснов Володимир Вікторович - доцент кафедри «Технічна експлуатація флоту» Одеської національної морської академії.
Сотниченко Людмила Леонідівна - доцент кафедри «Менеджмент та економіка морського транспорту» Одеської національної морської академії.
За багаторічну плідну працю, значний особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів для галузі морського і річкового транспорту України та з нагоди відзначення 65-ї річниці заснування Одеської національної морської академії.
Мунтян Галина Петрівна - бухгалтер Одеської національної морської академії.
За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов'язків та з нагоди відзначення 65-ї річниці заснування Одеської національної морської академії.
 
Керуюча справами                                        Т.М. Эршова



Страница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
13.06.2009 09:24

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/acts/committee/21494/