13:14:39   |   28 октября 2020   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / №1330 от 25.11.08

№1330 от 25.11.08

Про надання дозволу КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МІСЬКЕ КАПІТАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО» на будівництво 7-поверхового лікувального корпусу міської лікарні швидкої медичної допомоги, 1-2-поверхової будівлі підстанції швидкої допомоги та 2-поверхового паркінгу з підвалом на території комунальної установи «Міська клінічна лікарня №1» за адресою: м. Одеса, вул. М’ясоєдовська, 32 (втратило чинність)

Втратило чиннсть рішенням виконкому №690 від 24.11.2011р.

 

Внесено зміни рішенням виконкому №1216 від 25.12.2009р.

 

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№1330 від 25.11.08р.

Про надання дозволу КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МІСЬКЕ КАПІТАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО» на будівництво 7-поверхового лікувального корпусу міської лікарні швидкої медичної допомоги, 1-2-поверхової будівлі підстанції швидкої допомоги та 2-поверхового паркінгу з підвалом на території комунальної установи «Міська клінічна лікарня №1» за адресою: м. Одеса, вул. М’ясоєдовська, 32


Відповідно до підпункту 2.1 пункту 2 рішення виконавчого комітету Одеської ради від 22.04.2008 року № 425, ТОВ «Санаторій «Росія» зобов’язано у термін до 31.12.2010 року здійснити, за рахунок власних коштів, будівництво лікарняного корпусу швидкої медичної допомоги з паркінгом на території комунальної установи «Міська клінічна лікарня №1», виконати комплексний благоустрій прилеглої території, та передати збудовані об’єкти до комунальної власності територіальної громади міста Одеси.
Враховуючи рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 20.05.2008 року № 589 про призначення КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МІСЬКЕ КАПІТАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО» замовником на проектування та будівництво вищевказаного об’єкта, з урахуванням рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 22.04.2008 року № 425, розглянувши висновок управління архітектури та містобудування Одеської міської ради по ескізному проекту від 19.11.2008 року № 891/08, подані документи та обгрунтовуючі матеріали, відповідно до ст.ст. 31, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 24 Закону України «Про планування і забудову територій», «Правил забудови міста Одеси», затверджених рішенням Одеської міської ради від 26.09.2003 року № 1716-IV, виконавчий комітет Одеської міської ради
ВИРІШИВ:
1. Надати КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МІСЬКЕ КАПІТАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО» дозвіл на будівництво 7-поверхового лікувального корпусу міської лікарні швидкої медичної допомоги, 1-2-поверхової будівлі підстанції швидкої допомоги та 2-поверхового паркінгу з підвалом на території комунальної установи «Міська клінічна лікарня №1», за адресою: м. Одеса, вул. М’ясоєдовська, 32, після переоформлення комунальною установою «Міська клінічна лікарня №1» документів на право користування земельною ділянкою, згідно з чинним законодавством.


2. Зобов’язати КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МІСЬКЕ КАПІТАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО»:

2.1. Сприяти, в межах своїх повноважень, у переоформленні, відповідно до чинного законодавства, комунальній установі «Міська клінічна лікарня №1» документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою.
2.2. Замовити в управлінні архітектури та містобудування Одеської міської ради паспорт на проектування об’єкта.
2.3. Замовити в ліцензованій проектній організації проектно-кошторисну документацію на будівництво об’єктів, погодити й затвердити її, згідно з чинним законодавством, у I кварталі 2009 року.
2.4. До початку будівництва об’єктів:
- отримати висновок ДП «Спеціалізована державна експертна організація – Центральна служба Української державної будівельної експертизи» по проекту;
- оформити дозвіл на виконання будівельних робіт в інспекції Держархбудконтролю в Одеській області.
2.5. Здійснити будівництво 7-поверхового лікувального корпусу міської лікарні швидкої медичної допомоги, 1-2-поверхової будівлі підстанції швидкої допомоги та 2-поверхового паркінгу з підвалом на території комунальної установи «Міська клінічна лікарня №1», за адресою: м. Одеса, вул. М’ясоєдовська, 32, у термін до 31.12.2010 року.
2.6. Виконати в повному обсязі комплекс робіт з благоустрою прилеглої території, відповідно до узгодженої та затвердженої проектної документації, водночас із завершенням будівництва об’єктів.
2.7. Після введення об’єктів в експлуатацію передати збудовані об’єкти на баланс комунальної установи «Міська клінічна лікарня №1».

3. Управлінню капітального будівництва Одеської міської ради (Стас І.І.) на підставі інформації КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МІСЬКЕ КАПІТАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО» здійснювати контроль за виконанням ТОВ «Санаторій «Росія» зобов’язань, у відповідності до підпункту 2.1. пункту 2 рішення виконавчого комітету Одеської ради від 22.04.2008 року № 425, щодо фінансування будівництва вищезазначених об’єктів у термін до 31.12.2010 року.

4. Управлінням та службам Одеської міської ради, в рамках своїх повноважень, надавати КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МІСЬКЕ КАПІТАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО» вичерпну інформацію та пропозиції, які сприятимуть при проектуванні та будівництві споруд лікарні швидкої медичної допомоги на території комунальної установи «Міська клінічна лікарня №1» за адресою: м. Одеса, вул. М’ясоєдовська, 32.

5. Малиновській районній адміністрації Одеської міської ради (Сирота О.П.), юридичному департаменту Одеської міської ради (Бакланова Н.В.) здійснити заходи реагування, у відповідності до чинного законодавства, стосовно зносу самовільно прибудованих (реконструйованих) жилих та нежилих споруд, що заважатимуть під час будівництва споруд лікарні швидкої медичної допомоги на території комунальної установи «Міська клінічна лікарня № 1».

6. Оформити та затвердити договір пайової участі у розвитку інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури м. Одеси між виконавчим комітетом Одеської міської ради та КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «МІСЬКЕ КАПІТАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО».

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Кучука М.І.


Міський голова Е. Гурвіц
Керуюча справами Т. ЄршоваСтраница создана: 28.11.2008 14:22
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее