09:48:54   |   13 мая 2021   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / №1222 от 28.10.2008

№1222 от 28.10.2008

О порядке предоставления адресной муниципальной помощи жителям города, находящимся в сложных жизненных обстоятельствах и не могут своевременно и в полном объеме платить за потребленные жилищно-коммунальные услуги Утратило силу

ВТРАТИЛО ЧИННІСТЬ згідно з рішенням виконкому №21 від 11.02.2009р.

Рішення
виконавчого комітету

Одеської міської ради
№1222 від 28.10.2008

 

Внесено зміни та доповнення рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради №1600 від 20.12.2008

Про порядок надання адресної муніципальної допомоги мешканцям міста, які перебувають у складних життєвих обставинах і не мають змоги своєчасно та в повному обсязі сплачувати за спожиті житлово - комунальні послуги

Відповідно до ст. ст. 27, 34, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 21.08.2008 р. №970 «Про заходи щодо введення адресної муніципальної допомоги мешканцям міста на оплату житлово-комунальних послуг та встановлення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій», з метою забезпечення можливості сплати вартості житлово-комунальних послуг за новими тарифами певних категорій громадян – мешканців міста Одеси, виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Порядок надання адресної муніципальної допомоги мешканцям міста, які перебувають у складних життєвих обставинах і не мають змоги своєчасно та в повному обсязі сплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги (далі – Порядок) (додається).

2. Головам районних адміністрацій Одеської міської ради (Кобилянська С.М., Параскевич Ю.В., Сирота О.П., Штогрін І.Д.) надавати до управління соціального захисту населення та праці Одеської міської ради протоколи засідання комісії по визначенню осіб, які потребують адресної муніципальної допомоги.

3. Управлінню соціального захисту населення та праці Одеської міської ради (Регульська Л.С.) на підставі протоколів районних комісій по визначенню осіб, які потребують адресної муніципальної допомоги, здійснювати зарахування адресної муніципальної допомоги на платіжні електронні картки громадян «Соціальна карта одесита».

4. Департаменту фінансів Одеської міської ради (Бедрега С.М.) здійснювати фінансування надання адресної муніципальної допомоги в межах відповідних видатків, затверджених у бюджеті міста Одеси на реалізацію Міської цільової програми надання соціальних послуг та інших видів соціальної допомоги незахищеним верствам населення міста Одеси на 2008 рік.

5. Управлінню інформації Одеської міської ради (Щеглов Е.В.) про прийняте рішення повідомити через засоби масової інформації.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Фідірко Т.Г.


В.о. міського голови                                                 А. Ворохаєв

 
Керуюча справами                                                   Т. Єршова

  

 

Додаток
до рішення

виконавчого комітету
Одеської міської ради
№1222 від 28.10.2008


Порядок
надання адресної муніципальної допомоги мешканцям міста, які перебувають у складних життєвих обставинах і не мають змоги своєчасно та в повному обсязі сплачувати за спожиті житлово - комунальні послуги


1. Цей Порядок визначає умови надання мешканцям міста Одеси щомісячної адресної муніципальної допомоги на оплату за спожиті житлово–комунальні послуги (далі - адресна муніципальна допомога).


2. Право на призначення адресної муніципальної допомоги мають слідуючі категорії громадян, які зареєстровані та фактично проживають у місті Одесі:
- громадяни, які знаходяться на обліку в Територіальних центрах соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян;
- пенсіонери за віком, інваліди від загальних причин захворювання, розмір пенсії яких не перевищує двох прожиткових мінімумів, встановлених на момент звернення за допомогою, для відповідної категорії громадян;
- діти-інваліди віком від 16 до 18 років;
- інваліди з дитинства;
- діти-сироти віком від 18 до 23 років;
- багатодітні сім’ї, які мають трьох та більше дітей віком до 18 років.

3. Розгляд звернень громадян, щодо визначення права на одержання адресної муніципальної допомоги, покладається на комісії при районних адміністраціях.

4. Призначення адресної муніципальної допомоги здійснюється у разі відмови громадянам, зазначеним у п.2 даного Порядку, в призначенні субсидії, передбаченої Положенням «Про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року № 848, крім випадків відмови в призначені субсидії, у зв’язку з ненаданням усіх необхідних документів.


5. Адресна муніципальна допомога призначається з місяця звернення за нею, на термін не більш, як на шість місяців.


6. У разі виникнення у громадянина права на призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово –комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, надання адресної муніципальної допомоги припиняється з місяця, в якому виникло право на призначення субсидії.


7. Розмір адресної муніципальної допомоги визначається як різниця оплати за житлово–комунальні послуги, у межах середніх норм споживання, з урахуванням пільг, передбачених діючим законодавством, за діючими раніше тарифами, та встановленими на момент звернення за допомогою.

8. У разі, якщо загальна площа житла громадянина менше встановлених законодавством середніх норм споживання, адресна муніципальна допомога розраховується на фактичну площу за яку здійснюється оплата.

9. Для призначення адресної муніципальної допомоги, громадяни, зазначені у п.2 даного Порядку, подають заяву на ім’я голови районної комісії, копію паспорта та ідентифікаційного налогового номеру, повідомлення про відмову в призначенні субсидії, довідку про склад сім’ї та довідку про вартість послуг з утримання будинків та прибудинкових територій.

10. Рішення про призначення адресної муніципальної допомоги приймається комісією, після подання заяви та всіх необхідних документів, яка проводить засідання не менше чотирьох разів на місяць.

11. На підставі рішення районної комісії, управління соціального захисту населення та праці Одеської міської ради, проводить зарахування адресної муніципальної допомоги на платіжні електронні картки громадян «Соціальна карта одесита».

Керуюча справами                                                    Т.М. Єршова

 

ВТРАТИЛО ЧИННІСТЬ згідно з рішенням виконкому №21 від 11.02.2009р.

 Страница создана: 29.10.2008 14:57
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее