23:59:12   |   22 сентября 2020   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее



/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / №966 від 29.07.2008р.

№966 від 29.07.2008р.

Про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради

Рішення

виконавчого комітету

Одеської міської ради

№966 від 29.07.2008р.


Про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради

 

Розглянувши клопотання керівників виконавчих органів Одеської міської ради та керівників підприємств і установ м. Одеси, відповідно до ст. 40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 20 березня 2008 року № 381 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту виконавчого комітету Одеської міської ради в новій редакції», виконавчий комітет Одеської міської ради

 

ВИРІШИВ:


1. Нагородити Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради, згідно зі списком (додається).

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючу справами виконавчого комітету Одеської міської ради Єршову Т.М.


Міський голова                  Е. Гурвіц

 

Керуюча справами           Т. Єршова

 

Додаток до рішення

виконавчого комітету

Одеської міської ради

від 29.07.2008р. №966

 

СПИСОК

нагороджених Почесною грамотою

виконавчого комітету Одеської міської ради

 

Китайська Олена Петрівна - начальник Головного управління праці та соціальної політики Одеської обласної державної адміністрації.


За багаторічну плідну працю, значний особистий внесок в реалізацію програм соціального розвитку Одеського регіону та з нагоди відзначення професійного свята - Дня державної служби.

 

Дільничні інспектора міліції ОМУ ГУМВС України в Одеській області

 

Жиговський Руслан Анатолійович - старший дільничний інспектор міліції Хаджибеївського відділення міліції Суворовського районного відділу Одеського міського управління ГУМВС України в Одеській області

Брушнецький Ігор Іванович - старший дільничний інспектор міліції Київського районного відділу Одеського міського управління ГУМВС України в Одеській області

Атанасов Андрій Миколайович - дільничний інспектор міліції Суворовського районного відділу Одеського міського управління ГУМВС України в Одеській області

Червенков Геннадій Степанович - дільничний інспектор міліції Малиновського районного відділу Одеського міського управління ГУМВС України в Одеській області.


За сумлінне виконання службових обов'язків, самовіддану плідну працю в органах внутрішніх справ та з нагоди відзначення професійного свята - Дня дільничного інспектора міліції.

 

Працівники державної податкової адміністрації в Одеській області

 

Бурнашева Ірина Василівна - заступник начальника державної податкової інспекції у Суворовському районі м. Одеси

Перекопський Тенгіз Заурієвич- заступник начальника інспекції-начальник податкового контролю юридичних осіб державної податкової інспекції у Київському районі м. Одеси

Пашковська Ольга Сергіївна - заступник начальника державної податкової інспекції у Приморському районі м. Одеси.


За сумлінне виконання службових обов'язків, високі трудові досягнення та з нагоди відзначення професійного свята - Дня працівника державної податкової служби України.

 

Працівники Південної митниці державної митної служби України

 

Москальков Віктор Аркадійович - головний інспектор господарсько-експлуатаційного відділу

Потапов Сергій Анатолійович - старший інспектор відділу номенклатури та класифікації товарів

Пушкарьов Олександр Євгенович - інспектор відділу митного оформлення № 1 митного поста "Одеса аеропорт".


За зразкове виконання службових обов'язків, високі трудові досягнення та з нагоди відзначення професійного свята - Дня митної служби України.

 

Активісти молодіжного руху у м. Одесі

 

Єсенович Ірина Ігорівна - помічник президента по зв'язкам з громадськістю Асоціації об'єднань громадян "Одеська спортивна асоціація"

Михайлик Вікторія Сергіївна - асистент керівника програм Міжнародного Республіканського Інституту (США)

Власенко Олена Вікторівна - голова профспілкового комітету студентів та аспірантів Одеського національного університету імені 1.1. Мечникова.


За активну громадську діяльність, значний особистий внесок в реалізацію програм розвитку молодіжного руху в м. Одесі та з нагоди відзначення Дня молоді.

 

Військовослужбовці військової частини А1620

 

Бузовський Віталій Леонтійович - начальник оперативного відділення- заступник начальника штабу

Васюта Юрій Михайлович - командир військової частини А1620 Сорокіна Галина Михайлівна - діловод відділення особового складу і стройового.


За багаторічну сумлінну службу в Збройних силах України та з нагоди відзначення 67-ї річниці створення військової частини А1620.


Архітектори міста Одеси

 

Єксарьова Надія Максимівна - завідувачка кафедри основ архітектури і дізайну архітектурного середовища архітектурно-художнього інституту Одеської державної академії будівництва та архітектури

Курочкіна Ганна Сергіївна - головний архітектор проектів товариства з обмеженою відповідальністю "Цивільпроект"

Кліментьсв Олег Ігорович - директор комунального підприємства "Одеспроект"

Пенакі Тамара Яківна - керівник групи відкритого акціонерного товариства "Одесцивільпроект"

Глазирин Володимир Львович - директор товариства з обмеженою відповідальністю "Проектна група".


За сумлінну плідну працю, значний особистий внесок у розвиток архітектури міста Одеси та з нагоди відзначення професійного свята Дня архітектури України.

 

Працівники підприємств морської галузі

 

Гончар Сергій Вікторович - головний технолог-начальник виробничого комплексу технологічного забезпечення перевантажувальних робіт державного підприємства "Одеський морський торговельний порт"

Деревинський Валерій Васильович - електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування морського вокзалу державного підприємства "Одеський морський торговельний порт"

Карєлін Сергій Олександрович - машиніст крану (мобільного) комплексу механізації державного підприємства "Одеський морський торговельний флот"

Кузьмін Євген Олександрович - інженер з ремонту відділу механізації і метрології державного підприємства "Одеський морський торговельний флот"

Олексюк Василь Михайлович - капітан-змінний механік морського буксиру "Пеленг" служби флоту державного підприємства "Одеський морський торговельний флот"

Ткаченко Лідія Володимирівна - старший бухгалтер товариства з обмеженою відповідальністю "Українська національна стивідорна компанія"

Бердик Олександр Володимирович - докер-механізатор товариства з обмеженою відповідальністю "Українська національна стивідорна компанія".


За сумлінну працю, високі трудові досягнення та з нагоди відзначення професійного свята - Дня працівників морського та річкового флоту.

 

Працівники Головного управління МВС України в Одеській області

 

Порхун Тарас Павлович - начальник управління кадрового забезпечення

Тасмасис Володимир Іванович - начальник управління громадської безпеки

Пінігін Андрій Юрійович - начальник управління карного розшуку

Троянович Вадим Володимирович - заступник начальника управління громадської безпеки.


За досягнення високих результатів в оперативно-службовій діяльності та з нагоди відзначення Дня Конституції України

 

Працівники відкритого акціонерного товариства "Стальканат"

 

Паламарчук Валерій Миколайович - старший майстер відділення гартування сталедротово-канатного цеху

Потапчук Анатолій Володимирович - бригадир дільниці основного виробництва цеху зварювального дроту

Сідельник Сергій Станіславович - слюсар з такелажу і вантажних пристроїв цеху "Стальканат-Сервіс"

Бабанін Володимир Іванович - водій транспортного цеху

Полторапавло Юрій Іванович - начальник виробничого управління

Шкіра Вадим Олександроавич - начальник електрослужби управління енергетики.

 

За багаторічну бездоганну працю, високі трудові досягнення та з нагоди відзначення професійного свята - Дня металурга.

 

Військовослужбовці Військово-Морських сил України

 

Колимський Роман Миколайович - начальник штабу - дивізійний штурман військової частини А2951

Драна Роман Миколайович - начальник штабу- заступник начальника району спостереження військової частини А2408

Чередайко Григорій Григорович - заступник командира частини-начальника штабу місцевої оборони військової частини А2214

Масальський Олександр Олександрович - старший інженер групи зв'язку та автоматизації штабу військової частини А2238

Катеринич Сергій Володимирович - заступник командира військової частини А2214 з гуманітарних питань

Омельянчук Андрій Володимирович - заступник командира військової частини А2408 з гуманітарних питань

Дерещук Олександр Миколайович - заступник командира військової частини А2238 з гуманітарних питань.


За зразкове виконання службових обов'язків, високі досягнення у військовій справі та з нагоди відзначення Військове - Морських сил Збройних Сил України.

 

Працівники органів юстиції у м. Одесі

 

Степанюк Ірина Олексіївна - головний спеціаліст відділу організаційно-аналітичного забезпечення діяльності управлінь юстиції, документування і контролю Головного управління юстиції в Одеській області

Сухова Тетяна Павлівна - заступник начальника третього відділу реєстрації актів цивільного стану Приморського районного управління юстиції у м. Одесі.


За багаторічну плідну працю в галузі права, високий професіоналізм, значний особистий внесок у справу зміцнення правових засад державності та з нагоди відзначення 90-ї річниці заснування органів юстиції України.

 

Ветерани морської галузі

 

Мелащенко Сергій Васильович - Генеральний секретар Міжнародної організації судновласників Чорноморського басейну

Ніколаенко Емма Олександрівна - провідний інженер державної судноплавної компанії "ЧМП".


За багаторічну сумлінну працю в морській галузі та з нагоди відзначення професійного свята - Дня працівників морського і річкового флоту.

 

Керуюча справами                                                            Т.М. Єршова



Страница создана: 15.08.2008 13:18
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее