/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / №938 від 29.07.2008р.

№938 від 29.07.2008р.

Про призначення управління капітального будівництва Одеської міської ради замовником з проектування та будівництва майданчика для ігор дітей у віці до 10-ти років на території парку “Перемога” (Приморський район) у м. Одесі /скасовано/

Скасовано рішенням Одеського виконкому № 180 від 26.04.2018 р.

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№938 від 29.07.2008р.

Про призначення управління капітального
будівництва Одеської міської ради замовником
з проектування та будівництва майданчика
для ігор дітей у віці до 10-ти років на території
парку “Перемога” (Приморський район) у м. Одесі


Відповідно до ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою проектування та будівництва майданчика для ігор дітей у віці до 10-ти років на території парку “Перемога” (Приморський район) у м. Одесі, виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Призначити управління капітального будівництва Одеської міської ради (Стас І.І.) замовником з проектування та будівництва майданчика для ігор дітей у віці до 10-ти років на території парку “Перемога” (Приморський район) у м. Одесі.

2. Зобов’язати управління капітального будівництва Одеської міської ради:
2.1. Замовити в ліцензованій проектній організації розробку проектно-кошторисної документації на будівництво об’єкта, погодити й затвердити її, згідно з чинним законодавством.
2.2. Здійснити будівництво об’єкта та благоустрій прилеглої території в терміни, відповідно до узгодженої та затвердженої проектно-кошторисної документації.

3. Департаменту фінансів Одеської міської ради (Бедрега С.М.) здійснювати фінансування робіт з проектування та будівництва майданчика для ігор дітей у віці до 10-ти років на території парку “Перемога” (Приморський район) у м. Одесі в межах коштів, передбачених у бюджеті м. Одеси на відповідний рік.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Кучука М.І.

Міський голова                               Е. Гурвіц

Керуюча справами                       Т. ЄршоваСтраница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
31.07.2008 15:52

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/acts/committee/15841/