01:23:42   |   12 мая 2021   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / № 1288 от 29.11.2007

№ 1288 от 29.11.2007

О рассмотрении протеста прокурора г. Одессы на распоряжение Приморской райадминистрации Одесского горсовета от 15.09.2004 г.№ 3057 «О сохранении хозяйственных сооружений и утверждении идеальных частей в домовладении № 56 по ул. Раскидайловской»

Рішення
виконавчого комітету

Одеської міської ради
№ 1288 від 29.11.2007

Про розгляд протесту прокурора м. Одеси на розпорядження Приморської районної адміністрації Одеської міської ради від 15.09.2004 р. № 3057 «Про збереження господарських споруд та затвердження ідеальних часток у домоволодінні № 56 по вул. Розкидайлівській»

Прокурором м. Одеси внесено протест на розпорядження Приморської районної адміністрації Одеської міської ради від 15.09.2004 р. № 3057 «Про збереження господарських споруд та затвердження ідеальних часток у домоволодінні № 56 по вул. Розкидайлівській».
Прокурор вважає, що зазначене розпорядження суперечить вимогам законодавства і підлягає скасуванню з наступних підстав.
Так, опротестованим розпорядженням без проведення обов'язкової процедури прийняття закінчених будівництвом об'єктів до експлуатації, збережено та визнано прийнятими до експлуатації самовільно збудовані об'єкти, що суперечить вимогам ст.18 Закону України «Про основи містобудування», «Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2004 р. № 1243, ДБН А.3.1-3-94 «Прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів. Основні положення», затверджених Наказом Держкомбуду № 239 від 04.10.1999 р.
Зокрема, Приморська районна адміністрація Одеської міської ради встановила, що на земельній ділянці по вул. Розкидайлівській, 56 у м. Одесі мають бути збережені самовільно влаштовані господарські споруди: сараї, гараж, погріб, теплиця, душ і вбиральня, що належать родинам гр. Макарчук О.О. та гр. Бойко В.В., та зобов'язала КП «ОМБТІ та РОН» видати родинам зазначених громадян свідоцтво про право власності на вищезгадані об'єкти.
Разом з тим, 01 січня 2004 року набрав чинності Цивільний кодекс України, відповідно до ст.376 якого, особа, яка здійснила або здійснює самочинне будівництво нерухомого майна, не набуває права власності на нього. Право власності на самочинно збудоване нерухоме майно може бути за рішенням суду визнане за особою, яка здійснила самочинне будівництво на земельній ділянці, що не була їй відведена з цією метою, за умови надання земельної ділянки у встановленому порядку особі під уже збудоване нерухоме майно. Якщо власник (користувач) земельної ділянки заперечує проти визнання права власності на нерухоме майно за особою, яка здійснила (здійснює) самочинне будівництво на його земельній ділянці, або якщо це порушує права інших осіб, майно підлягає знесенню особою, яка здійснила (здійснює) самочинне будівництво або за її рахунок.
Уважно вивчивши зазначене питання та документи, що стали підставою для видання розпорядження «Про збереження господарських споруд та затвердження ідеальних часток у домоволодінні № 56 по вул. Розкидайлівській», виконавчий комітет Одеської міської ради дійшов висновку, що доводи прокуратури є цілком обґрунтованими.
Крім того, відповідно до пп. 5 п. 3.2.7 діючого на момент видання розпорядження Положення про районну адміністрацію Одеської міської ради, затвердженого рішенням Одеської міської ради від 04.02.2004 р. № 2189-ІV, до повноважень райадміністрації у галузі будівництва належало прийняття в експлуатацію завершених будівництвом об'єктів індивідуальної житлової забудови (крім самовільно збудованих), у зв`язку з чим, розпорядження Приморської районної адміністрації Одеської міської ради від 15.09.2004 р. № 3057 прийнято з перевищенням повноважень.
Враховуючи вищевикладене, відповідно до ст. ст. 40, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Протест прокурора м. Одеси на розпорядження Приморської районної адміністрації Одеської міської ради від 15.09.2004 р. № 3057 «Про збереження господарських споруд та затвердження ідеальних часток у домоволодінні № 56 по вул. Розкидайлівській» задовольнити.

2. Скасувати розпорядження Приморської районної адміністрації Одеської міської ради від 15.09.2004 р. № 3057 «Про збереження господарських споруд та затвердження ідеальних часток у домоволодінні № 56 по вул. Розкидайлівській».

3. Про прийняте рішення повідомити прокурора м. Одеси.Міський голова                                             Е. Гурвіц

Керуюча справами                                      Т. ЄршоваСтраница создана: 08.12.2007 12:55
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее