14:51:07   |   24 сентября 2020   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее



/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / № 1277 от 01.11.2007

№ 1277 от 01.11.2007

О награждении Почетной грамотой исполкома Одесского горсовета

Рішення
виконавчого комітету

Одеської міської ради
№ 1277 від 01.11.2007

Про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради


Розглянувши клопотання керівників виконавчих органів Одеської міської ради та керівників підприємств і установ м. Одеси, відповідно до ст. 40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 23 березня 1999 року № 219 "Про Почесну грамоту виконавчого комітету Одеської міської ради", виконавчий комітет Одеської міської ради


ВИРІШИВ:


1. Нагородити Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради, згідно зі списком (додається).


2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючу справами виконавчого комітету Одеської міської ради Єршову Т.М.


Міський голова Е. Гурвіц

Керуюча справами Т. Єршова

 


Додаток
до рішення

виконавчого комітету
Одеської міської ради
№ 1277 від 01.11.2007


СПИСОК 
нагороджених Почесною грамотою

виконавчого комітету Одеської міської ради


Посудевський Станіслав Валентинович – командир першої розвідувальної групи роти розвідки спеціального призначення військової частини 3012 внутрішніх військ Міністерства внутрішних справ України.
За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення громадського порядку в місті Одеса.


Сарибекян Арсине Арменівна – студентка третього курсу романо-германського факультету Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова.
За високі досягнення у спорті та перемогу у IV Панвірменських іграх з плавання брасом, активну участь у молодіжних заходах, відмінне навчання.


Гарбузенко Олексій Костянтинович – помічник командира корабля - командир артилерійської та мінно-торпедної бойових частин корабля морської охорони "Павло Державін" Одеського загону морської охорони Державної прикордонної служби України.
За зразкове виконання службових обов'язків та високі досягнення у військовій справі, з нагоди відзначення 20-ї річниці підняття Військово-морського прапора на кораблі.


Радіоненко Надія Георгіївна – завідувачка сектору з кадрових питань управління охорони здоров'я Одеської міської ради.
За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у справу розвитку охорони здоров'я у м. Одесі та з нагоди відзначення ювілею від дня народження.


Члени Одеської міської Секції ветеранів війни - однополчан

Ахлупін Євгеній Семенович – голова ради партизан-підпільників
Білявський Василь Григорович – голова профспілкового руху організації партизан-підпільників
Румянцев Іван Юхимович – голова комісії партизан-підпільників.
За активну громадську діяльність та значний особистий внесок у розвиток ветеранського руху у м. Одесі, з нагоди відзначення Дня партизанської слави.


Працівники товариства з обмеженою відповідальністю "Холдінгова компанія Мікрон"

Маландіна Тамара Миколаївна – директор товариства з обмеженою відповідальністю «Торговий дім Мікрон»
Страшна Анжела Федорівна – головний бухгалтер товариства з обмеженою відповідальністю «Комплекс»
Онофрейчук Надія Володимирівна – головний технолог товариства з обмеженою відповідальністю «Холдінгова компанія Мікрон».
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток машинобудування і зміцнення економіки міста Одеси, з нагоди відзначення Дня машинобудівника та 40-річчя з дня заснування товариства з обмеженою відповідальністю «Холдінгова компанія Мікрон».


Працівники закладів освіти міста

Григор'єва Лариса Вікторівна – директор спеціальної загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 75 для дітей з вадами фізичного або розумового розвитку.
За високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу розвитку освіти у м. Одесі та з нагоди відзначення Дня працівників освіти.


Задворна Ніна Анатоліївна – директор Одеської загальноосвітньої школи-інтернату № 5 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області.
За високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу розвитку освіти у м. Одесі та з нагоди відзначення ювілею від дня народження.


Бендерська Алла Михайлівна – завідувачка дошкільного навчального закладу «Ясла-садок» № 224
Бойко Надія Іванівна – заступник директора з навчально-виховної роботи Одеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 72
Бредіхіна Тетяна Сергіївна – вчитель біології Одеської загальноосвітньої школи № 51 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області
Бухаріна Тетяна Сергіївна – вчитель початкових класів спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 м. Одеси ім. льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна
Вовненко Лідія Єгорівна – завідувачка районного методичного кабінету відділу освіти Малиновської районної адміністрації Одеської міської ради
Голік Ольга Георгіївна – директор Одеської загальноосвітньої школи № 8 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області
Гонтенко Катерина Анатоліївна – вчитель географії Одеської загальноосвітньої школи № 56 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області
Долошкан Олена Василівна – вчитель української мови і літератури Одеської загальноосвітньої школи № 81 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області
Єфімова Наталія Олегівна – заступник директора з виховної роботи Одеського навчально- виховного комплексу № 13 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія»
Захарова Ольга Михайлівна – вчитель історії України комунального загальноосвітнього навчального закладу «Одеський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою»
Кузменкова Ольга Данилівна – вчитель фізичної культури Одеської загальноосвітньої школи № 52 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області
Лис Ольга Олексіївна – заступник директора з виховної роботи Одеської спеціалізованої школи № 40 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області
Максютіна Олена Геннадіївна – вчитель української мови і літератури Одеської загальноосвітньої школи № 38 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області
Околодько Алла Андріївна – методист, керівник гуртка «Юні екологи» Еколого-натуралістичного центру
Окончук Оксана Василівна – заступник директора з навчально-виховної робота Одеського навчально-виховного комплексу «Надія» «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний заклад № 275» Одеської міської ради Одеської області
Рубан Тетяна Вікторівна – вчитель початкових класів Одеського навчально-виховного комплексу № 84 «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Одеської міської ради Одеської області
Стефурак Ірина Ярославівна – вихователь спеціального дошкільного навчального закладу «Ясла-садок» № 111
Трибой Валентина Володимирівна – вчитель української мови і літератури Одеської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату № 2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови
Фіногеєва Інна Андріївна – заступник директора з навчально-виховної роботи гімназії № 1 м. Одеси ім. А.П. Бистріної
Чачуа Лела Джемалівна – вчитель біології Одеської загальноосвітньої школи № 76 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області
Чіжова Олена Вікторівна – керівник Зразкового ансамблю класичного танцю «Ноктюрн» Будинку творчості юних.
За високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу розвитку освіти у м. Одесі, з нагоди відзначення Дня працівників освіти.


Працівники юридичних організацій м. Одеси

Ємець Сергій Іванович – президент юридичної фірми «Ємець і компанія»
Калашніков Олександр Васильович – завідувач адвокатського об'єднання «Юридична консультація Малиновського району м. Одеси».
За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу затвердження верховенства, закону, піднесення його ролі в житті суспільства і держави та з нагоди відзначення Дня юриста.


Ганченко Олена Миколаївна – начальник Приморського районного управління юстиції у м. Одесі
Маслова Марія Вячеславівна – завідувачка Другої одеської державної нотаріальної контори
Яценко Валентина Володимирівна – начальник Одеського міського відділу реєстрації актів цивільного стану.
За особисті заслуги у зміцненні правових засад державності, вагомий особистий внесок у справу затвердження верховенства закону, піднесення його ролі в житті суспільства і держави та з нагоди відзначення Дня юриста.


Працівники підприємства поштового зв'язку «Укрпошта»

Шульга Ніна Євгенівна – листоноша відділення поштового зв'язку № 26 центру поштового зв'язку № 5 Одеської дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта»
Беркутська Олена Василівна – листоноша відділення поштового зв'язку № 55 центру поштового зв'язку № 5 Одеської дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта»
Матвєєва Тетяна Іванівна – оператор поштового зв'язку відділення поштового зв'язку № 20 центру поштового зв'язку № 5 Одеської дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта».
За багаторічну сумлінну працю та зразкове виконання службових обов'язків, з нагоди відзначення професійного свята «Всесвітнього Дня пошти».


Працівники Одеської державної академії холоду

Троценко Олександр Володимирович – академік Міжнародної академії холоду, доктор технічних наук, професор кафедри кріогенної техніки інституту низькотемпературної техніки і технології академії
Морозюк Лариса Іванівна – доцент кафедри холодильних машин інституту низькотемпературної техніки і технології академії.
За високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, плідну діяльність з підготовки фахівців у галузі холодильної техніки і технології, з нагоди відзначення 85-ї річниці заснування Одеської державної академії холоду.


Працівники санітарно-епідеміологічної служби

Гетьман Любов Іванівна –- завідувачка епідеміологічного відділу Приморської санітарно-епідеміологічної служби
Гераскіна Лариса Михайлівна – завідувачка відділу комунальної гігієни санітарно-епідеміологічної служби Малиновського району
Морозова Наталя Павлівна – завідувачка відділення гігієни дітей та підлітків санітарно-епідеміологічної служби Суворовського району
Норочевська Світлана Миколаївна – головний державний санітарний лікар Київського району.
За сумлінну, плідну працю, високій професіоналізм, зразкове виконання службових обов'язків та з нагоди відзначення професійного свята Дня працівника санітарної служби.


Працівники підрядних підприємств управління дорожнього господарства

Авєтісян Геворг Артакович – директор товариства з обмеженою відповідальністю «Євродор»
Амірханян Араік Хачікович – директор приватного підприємства «Дорлідер».
За сумлінну, плідну працю, високій професіоналізм, значний особистий внесок у будівництво та реконструкцію доріг міста Одеси та з нагоди відзначення Дня дорожника і автомобіліста.


Працівники Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України

Оришич Віталій Вікторович – начальник сектору першого відділу управління в Одеській області Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України
Афанасьєва Інна Олександрівна – оперативний черговий другого відділу управління в Одеській області Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.
За високий професіоналізм, успішне виконання завдань щодо забезпечення спеціальним зв'язком посадових осіб державних органів, місцевого самоврядування та вищих посадових осіб держави під час перебування у м. Одесі та з нагоди відзначення 15-ї річниці утворення Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.


Організація ветеранів флоту Державної судноплавної компанії

Чорноморського морського пароплавства

За активну багаторічну плідну працю в морській галузі міста Одеси, значний внесок у вирішення питань соціального захисту ветеранів та з нагоди 50-ї річниці організації ветеранів флоту Державної судноплавної компанії Чорноморського морського пароплавства.


Берегова Ірина Миколаївна – начальник відділу фінансування місцевих програм розвитку житлово-комунального господарства та соціального захисту населення управління фінансів Одеської міської ради.
За багаторічну сумлінну працю та високі досягнення у професійній діяльності.

 


Керуюча справами                      Т.М. Єршова



Страница создана: 29.11.2007 12:29
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее