09:36:58   |   13 мая 2021   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / №1083 от 20.09.2007

№1083 от 20.09.2007

О предоставлении разрешения управлению капстроительства Одесского горсовета на проектирование и строительство 5-этажного дома социального общежития для детей-сирот и детей, лишенных родительской опеки, а также лиц из числа детей-сирот и детей, лишенных родительской опеки, по адресу: г. Одесса, мкр. 9 ж/м Котовского ... (с изменениями)

Внесено зміни рішенням виконкому №131 від 24.03.2011р.

 

Рішення
виконавчого комітету

Одеської міської ради
№ 1083 від 20.09.2007

Про надання дозволу управлінню капітального будівництва Одеської міської ради на проектування та будівництво п’ятиповерхового будинку соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також, осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за адресою: м. Одеса, мікрорайон 9 житлового району ІІІ-3 житлового масиву Котовського (земельна ділянка між жилими будинками № 30 і № 38 по вул. Академіка Заболотного)

Розглянувши клопотання управління капітального будівництва Одеської міської ради (далі – УКБ Одеської міської ради) щодо проектування та будівництва п’ятиповерхового будинку соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також, осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за адресою: м. Одеса, мікрорайон 9 житлового району ІІІ-3 житлового масиву Котовського (земельна ділянка між жилими будинками № 30 і № 38 по вул. Академіка Заболотного), акт вибору земельної ділянки для розташування об’єкта (протокол від 17.01.2006 р. № 35), висновок управління архітектури та містобудування Одеської міської ради від 17.10.2005 р. № 1117/05 по “Містобудівному обґрунтуванню ущільнення забудови мікрорайону ІІІ-3 житлового району Котовського з розташуванням групи багатоповерхових жилих будинків за адресою: м. Одеса, мікрорайон 9 житлового району ІІІ-3 житлового масиву Котовського в м. Одесі”, затвердженого рішенням Одеської міської ради від 27.06.2006 р. № 32-V, подані документи та обґрунтовуючи матеріали, відповідно до ст.ст. 31, 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 24 Закону України “Про планування і забудову територій”, “Типового положення про соціальний гуртожиток”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.09.2005 р. № 878, “Правил забудови міста Одеси”, затверджених рішенням Одеської міської ради від 26.09.2003 р. № 1716-ІV, виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Управлінню капітального будівництва Одеської міської ради (Стас І.І.) виступити замовником на проектування та будівництво соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також, осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за адресою: м. Одеса, мікрорайон 9 житлового району ІІІ-3 житлового масиву Котовського (земельна ділянка між жилими будинками № 30 і № 38 по вул. Академіка Заболотного) .

2. Надати УКБ Одеської міської ради дозвіл на проектування та будівництво п’ятиповерхового будинку соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також, осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за адресою: м. Одеса, мікрорайон 9 житлового району ІІІ-3 житлового масиву Котовського (земельна ділянка між жилими будинками № 30 і № 38 по вул. Академіка Заболотного), після оформлення документів на землекористування, відповідно до діючого законодавства.

3. Зобов’язати УКБ Одеської міської ради:
3.1. Оформити в Одеському міському управління земельних ресурсів Одеської міської ради документи, що посвідчують право користування земельною ділянкою.
3.2. Замовити в управлінні архітектури та містобудування Одеської міської ради паспорт на проектування об’єкта.
3.3. Замовити в ліцензованій проектній організації проектно-кошторисну документацію на будівництво об’єкта, погодити й затвердити її, згідно з чинним законодавством.
3.4. До початку будівництва:
- отримати висновок ООС «Укрінвестекспертиза» по робочому проекту;
- оформити дозвіл на виконання будівельних робіт в інспекції Держархбудконтролю.
3.5. Здійснити будівництво п’ятиповерхового будинку соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за адресою: м. Одеса, мікрорайон 9 житлового району ІІІ-3 житлового масиву Котовського (земельна ділянка між жилими будинками № 30 і № 38 по вул. Академіка Заболотного) в термін до 31.12.2010 р., відповідно до узгодженої та затвердженої проектної документації.
3.6. Виконати в повному обсязі комплекс робіт з благоустрою прилеглої території, відповідно до узгодженої та затвердженої проектної документації водночас із завершенням будівництва об’єкта.

4. Управлінню фінансів Одеської міської ради (Бедрега С.М.) здійснювати фінансування проектування та будівництва п’ятиповерхового будинку соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також, осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за адресою: м. Одеса, мікрорайон 9 житлового району ІІІ-3 житлового масиву Котовського (земельна ділянка між жилими будинками № 30 і № 38 по вул. Академіка Заболотного) в межах коштів, передбачених у бюджеті міста Одеси.

5. Міській службі у справах дітей Одеської міської ради (Бурік Т.В.), управлінню молодіжної та сімейної політики Одеської міської ради (Яковлева І.А.), Суворовській районній адміністрації Одеської міської ради (Штогрін І.Д.) надавати УКБ Одеської міської ради вичерпну інформацію, яка б могла сприяти при проектуванні та будівництві соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також, осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Кучука М.І.


Міський голова                              Е. Гурвіц
Керуюча справами                       Т. Єршова

 Страница создана: 25.09.2007 16:17
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее