/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / №1012 от 20.09.2007р.

№1012 от 20.09.2007р.

О мерах по упорядочению системы предоставления услуг по теплоснабжению и усовершенствованию тарифной политики в теплоэнергетической отрасли г. Одессы (С изменениями)

Внесены изменения решением исполкома Одесского горсовета от 14.02.2008г. №96
Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№1012 від 20.09.2007р.
 
 Про заходи щодо впорядкування системи надання послуг з теплопостачання
та удосконалення тарифної політики в теплоенергетичній галузі м. Одеси
 
 Відповідно до ст. 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.ст. 7, 31 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", ст.ст. 13, 20 Закону України "Про теплопостачання", "Порядку формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води", затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10.07.06 р. № 955, "Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення", затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.05 р. № 630, "Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.05 р. № 560, рішення Одеської міської ради "Про визначення виконавців житлово-комунальних послуг у м. Одеса" від 05.04.07 р. № 1173-V, у зв’язку з підвищенням ціни на природний газ для виробництва теплової енергії для потреб бюджетних організацій та інших суб’єктів, відповідно до постанови НКРЕ України від 21.06.07 р. № 775, підвищенням ціни на куповану електричну енергію для виробництва теплової енергії, підвищенням мінімальної заробітної плати, змінами в системі розрахунків, постачання теплової енергії та надання послуг з теплопостачання в м. Одесі, внесеними рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради  від 22.08.07 р. № 904, з метою встановлення єдиних тарифів на теплову енергію та послуги теплопостачання в житлових будинках комунальної власності територіальної громади м. Одеси, запобігання підвищенню тарифів на послуги теплопостачання, які надаються населенню, покращення якості надання послуг з теплопостачання, посилення відповідальності теплопостачальної організації перед населенням за якість послуг з теплопостачання, на виконання п. 1 рішення та п. 13 додатку до рішення Одеської міської ради "Про визначення виконавців житлово-комунальних послуг у м. Одеса" від 05.04.07 р. № 1173-V, виконавчий комітет Одеської міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Комунальному підприємству "Теплопостачання міста Одеси" (Канцурак В.В.) забезпечити укладення з населенням міста, яке мешкає в житлових будинках комунальної власності територіальної громади м. Одеси та обслуговується комунальним підприємством "Теплопостачання міста Одеси":
- договорів щодо надання послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання;
- договорів щодо надання послуг з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем теплопостачання.
 
2. Організаціям, які надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в житлових будинках комунальної власності територіальної громади м. Одеси, при укладенні з населенням договорів на надання житлово-комунальних послуг, передбачити, що послуги з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем теплопостачання надаються комунальним підприємством "Теплопостачання міста Одеси".
 
3. Управлінню житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Одеської міської ради (Орловський А.Й.) підготувати проект рішення Одеської міської ради про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 05.04.07 р. № 1173-V "Про визначення виконавців житлово-комунальних послуг у м. Одеса", пов’язаних з прийняттям цього рішення.
 
4. Рекомендувати підприємствам-виробникам теплової енергії, некомунальної форми власності (крім ВАТ "Одеська ТЕЦ") у термін                         до 15.10.2007 р. укласти договори оптової купівлі-продажу теплової енергії з комунальним підприємством "Теплопостачання міста Одеси" для надання комунальним підприємством "Теплопостачання міста Одеси" послуг з опалення та гарячого водопостачання населенню, яке мешкає у житлових будинках комунальної власності територіальної громади м. Одеси.
 
5. Вважати таким, що втратило чинність з 01.10.07 р., рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 08.02.07 р. № 5 "Про встановлення тарифів на послуги теплопостачання для КП "Теплопостачання міста Одеси" та ВАТ "Одеська ТЕЦ".
 
6. Встановити з 01.10.07 р. тарифи на теплову енергію, послуги з опалення та гарячого водопостачання для споживачів комунального підприємства "Теплопостачання міста Одеси" згідно з додатком до цього рішення.
 
7. Встановити, що вартість послуг з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем теплопостачання, які надаються населенню комунальним підприємством "Теплопостачання міста Одеси", компенсується комунальному підприємству "Теплопостачання міста Одеси" відповідно до умов п.п. 8,9 цього рішення.
 
8. Встановити з 01.10.07 р. для комунального підприємства "Теплопостачання міста Одеси":
8.1. Планово-нормативний тариф на теплову енергію для надання населенню послуг з теплопостачання у розмірі 177,78 грн. за 1 Гкал                       (без ПДВ).
8.2. Планово-нормативний тариф на послуги з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем теплопостачання, які надаються населенню, у розмірі 0,058 грн. у місяць за 1 кв. м загальної площі квартир, обладнаних системами опалення та гарячого водопостачання                        (без ПДВ)."
 
9. Управлінню фінансів Одеської міської ради (Бедрега С.М.), управлінню житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Одеської міської ради (Орловський А.Й.) вжити заходів з:
- відшкодування з 01.10.07 р. за рахунок коштів міського бюджету різниці між планово-нормативним тарифом на теплову енергію, встановленим п. 8.1 цього рішення, та тарифом на теплову енергію, що постачається населенню комунальним підприємством "Теплопостачання міста Одеси", встановленим п. 6 цього рішення;
- відшкодування з 01.10.07 р. у повному обсязі за рахунок коштів міського бюджету планово-нормативного тарифу на послуги з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем теплопостачання, які надаються населенню комунальним підприємством "Теплопостачання міста Одеси".
 
10. Управлінню житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Одеської міської ради (Орловський А.Й.) у термін до 01.11.07 р. розробити норми споживання теплової енергії на опалення житлових будинків та гаряче водопостачання, а також норми споживання холодної води для систем гарячого водопостачання, які підлягають затвердженню на засіданні виконавчого комітету Одеської міської ради.
11. Управлінню інформації Одеської міської ради (Щеглов Е.В.) оприлюднити це рішення в засобах масової інформації.
12. Контроль за виконанням цього рішення покласти на в.о. заступника міського голови Тельвака М.М.
 
Міський голова                                                      Е. Гурвіц
Керуюча справами                                                 Т. Єршова

 


Додаток
до рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№1012 від 20.09.2007р.
 
Тарифи
на теплову енергію, послуги з опалення та гарячого водопостачання
для споживачів КП "Теплопостачання міста Одеси" 
Вид тарифу та категорія споживачів
Одиниці виміру
Величина тарифу
(з ПДВ)
1.
Тарифи на теплову енергію
 
 
1.1.
населення
грн за 1 Гкал
179,12
1.2.
установи бюджетної сфери
грн за 1 Гкал
282,30
1.3.
інші споживачі
грн за 1 Гкал
285,39
2.
Тариф на послуги з опалення
грн за 1 кв.м опалювальної площі, в опалювальний період
4,00
3.
Тариф на послуги гарячого водопостачання, в тому числі:
грн на одну особу в місяць
34,05
3.1.
вартість холодної води
грн на одну особу в місяць
4,27
3.2.
вартість підігріву
грн на одну особу в місяць
29,78
4.
Тариф на гарячу воду, в тому числі
грн за 1 куб. м
10,39
4.1.
вартість холодної води
грн за 1 куб. м
1,08
4.2.
вартість підігріву
грн за 1 куб. м
9,31
 
 Керуюча справами                                                          Т. Єршова
 


Страница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
24.09.2007 10:47

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/ru/acts/committee/10056/