08:09:05   |   13 мая 2021   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее/ Главная / Нормативные акты / Решения исполкома / № 995 от 20.09.2007

№ 995 от 20.09.2007

О ходе выполнения решения исполкома Одесского горсовета от 22.02.07г. № 165 "О мероприятиях по улучшению регистрации физических лиц, проживающих или временно находящихся на территории г. Одессы"    Втратило чинність

Рішення
виконавчого комітету

Одеської міської ради
№ 995 від 20.09.2007

Втратило чинність рішенням виконкому №146 від 14.04.2011р.


Про хід виконання рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 22.02.07 р № 165 «Про заходи з вдосконалення реєстрації фізичних осіб, які проживають або перебувають на території м. Одеси»

Відповідно до ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши інформацію державного комітету статистики України Головного управління статистики в Одеській області, враховуючи стратегічну значимість питання реєстрації фізичних осіб, які мешкають або знаходяться на території міста Одеси, виконавчий комітет Одеської міської ради


ВИРІШИВ:


1. Взяти до відома інформацію про хід виконання рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 22.02.2007 р. № 165 «Про заходи з вдосконалення реєстрації фізичних осіб, які перебувають на території міста Одеси» (додається).

2. Районним адміністраціям Одеської міської ради, комунальним підприємствам «Житлово-комунальний сервіс» спільно з ОМУ ГУ МВС України в Одеській області продовжити виявлення незареєстрованих осіб, які проживають (перебувають) у місті Одесі, та вживати відповідні заходи з їх реєстрації.

3. Наголосити на тому, що за несвоєчасне вжиття заходів з реєстрації фізичних осіб за місцем проживання передбачено адміністративну відповідальність.
При виявленні осіб, що проживають на території міста Одеси без реєстрації, виконавчим органам Одеської міської ради, комунальним підприємствам негайно звертатися до органів внутрішніх справ.

4. Керівникам вищих навчальних закладів та професійно-технічних навчальних закладів, у яких навчаються іногородні студенти, здійснювати реєстрацію студентів за адресою гуртожитків, незалежно від кількості койкомісць, а за відсутністю гуртожитків навчального закладу – за місцем знаходження відповідного навчального закладу.

5. ОМУ ГУ МВС України в Одеській області (Михайлюков О.І.) вжити заходів щодо зміни режиму роботи паспортних столів та збільшення кількості прийомних годин.

6. Управлінню соціального захисту та праці Одеської міської ради (Регульська Л.С.) сприяти в отриманні реєстрації за постійним місцем проживання (перебування) особам, які повернулися з державного дитячого закладу, від родичів, опікуна чи піклувальника, громадянам, незаконно засудженим і згодом реабілітованим, при неможливості повернення займаного раніше жилого приміщення.

7. Комунальним підприємствам «Житлово-комунальний сервіс»:
7.1. Заборонити при реєстрації громадян за постійним місцем проживання (перебування) вимагати погашення заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги.
7.2. Здійснювати реєстрацію працівників комунального підприємства, які не мають реєстрації за постійним місцем проживання (перебування), за адресою місцезнаходження комунального підприємства.

8. Південному оперативному командуванню Міністерства оборони України посилити контроль за дотриманням вимог Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» та Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» в частині реєстрації військовослужбовців за постійним місцем проживання (перебування).

9. Суб’єктам господарювання, що використовують найманих працівників, які прибули з інших регіонів країни, іноземців та осіб без громадянства, здійснювати заходи з реєстрації вказаних осіб за місцем проживання (перебування) на території міста Одеси.

10. Управлінню освіти та науки Одеської міської ради (Савельєва Н.В.) здійснювати контроль за реєстрацією за місцем проживання (перебування) дітей, які навчаються у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах міста Одеси та, у разі виявлення дітей, які не мають реєстрації, сприяти їм у проведенні реєстрації за місцем проживання (перебування).

11. Керівникам медичних установ міста Одеси сприяти у реєстрації за місцем проживання (перебування) новонароджених.

12. Керівникам загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів при влаштуванні дітей до вказаних закладів, вимагати довідку про склад сім’ї та реєстрацію за місцем проживання (перебування).

13. Керівникам комунальних підприємств «Житлово-комунальний сервіс» вирішити питання щодо збільшення прийомних годин паспортистів, та здійснення ними прийому громадян щосуботи.

14. Виконавчим органам, зазначеним у даному рішенні, щомісячно надавати до виконавчого комітету письмову інформацію про стан виконання заходів з реєстрації громадян.

15. Управлінню інформації Одеської міської ради (Щеглов Е.В.) оприлюднити дане рішення у засобах масової інформації.

16. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Ворохаєва А.І., заступників міського голови Кучука М.І., Фідірко Т.Г., Убірію В.Ш. та в.о. заступника міського голови Тельвака М.М.

Міський голова                                Е. Гурвіц
Керуюча справами                          Т. Єршова

 

 

Додаток
до рішення
виконавчого комітету Одеської міської ради
№995 від 20.09.2007


Інформація
про хід виконання рішення виконавчого комітету

«Про заходи з вдосконалення реєстрації фізичних осіб, які проживають або перебувають на території міста Одеси»


На сьогоднішній день актуальним є питання реєстрації іногородніх та іноземних студентів, що навчаються або вступають до навчальних закладів міста.
Станом на 09.07.2007 р. у 48-ми із 49-ти вищих та професійно-технічних навчальних закладів міста Одеси навчається 60599 студентів, з них - 29238 іногородніх. Із загальної кількості іногородніх студентів зареєстровано 23143 (79%). Крім цього, у навчальних закладах навчається 2782 іноземних студентів, зареєстровано 2763 - тобто 99%.
Проте, не було зареєстровано 6095 іногородніх студентів, у тому числі, 3242 іногородні студенти вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації.
Причини відсутності реєстрації зводяться до того, що:
- студенти з передмістя щоденно приїздять тільки на зайняття;
- реєстрація іногородніх студентів обмежується кількістю місць у гуртожитках;
- студенти, які мешкають не в гуртожитках, а орендують квартири, не реєструються, у зв'язку з небажанням власників квартир.

Проте, за інформацією навчальних закладів, з метою забезпечення 100 відсоткової реєстрації іногородніх та іноземних студентів, вживаються такі заходи:
- у приймальних комісіях, а також, на початку навчального року, студентів знайомлять із вимогами чинного законодавства, стосовно реєстрації громадян, які проживають у місті;
- паспортисти гуртожитків щорічно, протягом вересня, проводять роботу в паспортному столі стосовно реєстрації іногородніх студентів;
- іногородні студенти реєструються в домовій книзі, яку веде паспортист гуртожитку.
Слід зазначити, що реєстрація іногородніх та іноземних студентів проводиться протягом вересня. Певні результати реєстрації іногородніх студентів можуть бути отримані тільки протягом жовтня - листопада 2007 року.
Спеціалістами управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради під час видачі документів дозвільного характеру проводиться роз'яснювальна робота стосовно необхідності реєстрації працівників, які приїхали з інших регіонів України, іноземців, осіб без громадянства.
При проведенні роз'яснювальної роботи суб'єкти господарювання попереджаються стосовно штрафних санкцій, згідно із Законом України «Про державну податкову службу в Україні», у випадку відсутності зареєстрованих трудових договорів з робітниками, які повинні укладатися фізичними особами-підприємцями, в тому числі тими, хто обрав спрощену систему оподаткування.
Станом на 06.09.2007 р. спеціалістами управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради повідомлено 4702 суб'єкта господарювання, в тому числі - 2646 фізичні особи-підприємця.

Схожа ситуація склалася й в галузі будівництва.
У зв'язку з чим, управлінням капітального будівництва Одеської міської ради було направлено роз'яснювальні листи керівникам фірм забудовників, що мають великі будівельні майданчики на території міста Одеси, з приводу необхідності реєстрації працівників, які приїхали з інших регіонів України, іноземців, осіб без громадянства.
Інспекцією Державного архітектурно-будівельного контрою управління архітектури та містобудування Одеської міської ради надіслано попередження керівникам забудовників стосовно необхідності реєстрації робітників, які приїхали до Одеси.
З метою вдосконалення реєстрації фізичних осіб, які мешкають або знаходяться на території міста Одеси, рішенням Одеської міської ради від 05.04.2007 p. № 1171-V створено комунальну установу «Одеській міській центр обліку бездомних громадян» та затверджено положення про нього.
Для притягнення осіб певної категорії до реєстрації на території м. Одеси на адресу житлово-комунальних підприємств, шкіл, релігійних громад, надіслано відповідну інформацію про правила реєстрації осіб у зазначеному центрі.
Разом з тим, розміщені оголошення в засобах масової інформації та на вулицях міста.
Ведеться роз'яснювальна робота серед осіб певної категорії шляхом відвідування місці збирання таких осіб.
Слід зазначити, що з комунальним підприємством «Домоуправління № 18» погоджено питання щодо реєстрації громадян, які мешкають в маневровому фонді.
Крім цього, управлінням соціального захисту населення та праці Одеської міської ради 29.08.2007 р. проведено зустріч з 15-ма представниками релігійних конфесій щодо питання виявлення та залучення бездомних громадян до реєстрації в Центрі обліку бездомних громадян.

Станом на 05.09.2007 р. Центром обліку бездомних громадян виявлено та зареєстровано:
- 235 осіб, у тому числі без документів - 108;
- 24 особи зареєстровані за адресою: м. Одеса, вул. Л.Толстого, 7;
- 42 особи проходять перевірку в органах внутрішніх справ (у зв'язку з небажанням отримувати паспортні документи);
- 10 осіб, які отримали реєстрацію станом на 01.09.2007 p., мають змогу взяти участь у голосуванні на позачергових виборах, що відбудуться 30.09.2007 р.
Реєстри осіб, які отримають реєстрацію за поточний період будуть, додатково надіслані до відповідної виборчої комісії з дотриманням встановленої законодавством процедури.
Робота стосовно реєстрації осіб без визначеного місця проживання проводиться спільно з відділом громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Одеського міського управління Міністерства внутрішніх справ України в Одеській області, управлінням житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Одеської міської ради, управлінням освіти та науки Одеської міської ради.
Управлінням економіки, інвестиційної політики та зовнішньоекономічної діяльності Одеської міської ради, з метою проведення роз'яснювальної роботи відносно реєстрації фізичних осіб, направлено 210 листів на адресу керівників різних підприємств.
Встановлено, що на підприємствах промислового комплексу та комунальних підприємствах працюють переважно громадяни, зареєстровані в м. Одесі та приміських районах Одеської області.
Маючі на меті ознайомлення з роботою стосовно реєстрації фізичних осіб на підприємствах промислового комплексу, комунальних підприємствах та в суб'єктів підприємницької діяльності спеціалістами управління відвідано наступні підприємства: ВАТ «Масложиркомбінат», ЗАТ «Одеса-кондитер», ВАТ «Одеський консервний завод дитячого харчування», ВАТ «Одеський завод поршневих кілець», ВАТ «Одеський авторемонтний завод» ЗАТ «Стройгідравліка» ВАТ «Інтерхім», Куліндоровський комбінат хлібопродуктів, ВАТ «Таврія - В», мережа магазинів «Сільпо», КП «Міськзелентрест», КП «Одесміськелектротранс» та інші.
За результатом проведеної роботи, за період з 01.03.2007 р. по 03.09.2007 р. на підприємствах різних форм власності зареєстровано 73 робітника, які прибули з інших регіонів країни.
Управлінням транспортного комплексу міста Одеської міської ради було проведено конкурс на обслуговування міських автобусних маршрутів.
За результатами конкурсу з переможцями було укладено договори, в які введено пункт, що зобов'язує керівників підприємств перевізників вживати заходи з реєстрації іноземців та осіб без громадянства.
Ведеться постійна робота з керівниками підприємств перевізників щодо роз'яснення необхідності та умов реєстрації працівників.
За результатами вжиття заходів стосовно перевірки дотримання законодавства на предмет реєстрації працівників було виявлено 30 працівників, які не мали реєстрації. У зв'язку з цим, були видані відповідні розпорядження про необхідність проведення реєстрації працівників.
За інформацією управління житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Одеської міської ради на балансі «Домоуправління-18» знаходяться 8 будинків для тимчасового проживання громадян, в яких мешкає 380 сімей - це приблизно 957 осіб.
Усього зареєстровано 195 осіб.
У житловому фонді для. тимчасового проживання громадян не зареєстровано 762 особи, оскільки вони мають реєстрацію за останнім місцем проживання.
У Приморському районі міста створена робоча група з представників районного відділу міліції, паспортного столу та проведено 5 її засідань.
Засідання проводились із залученням директорів КП «ДЄЗ», керівників вищих та середніх навчальних закладів, командирів військових частин та військового комісару Приморського району.
Запрошеним на засідання комісії наголошено щодо сприяння 100 відсотковій реєстрації всіх іногородніх та іноземних студентів, іногородніх військовослужбовців, вільнонайманих працівників та членів їх сімей.
Перевіркою громадян, які працюють у структурних підрозділах районної адміністрації та КП «ДЄЗ» виявлено 383 незареєстровані особи.
Разом с тим, у закладах освіти, підвідомчих районному відділу освіти, виявлено 216 незареєстрованих осіб. Таким чином, у Приморському районі міста всього виявлено 599 незареєстрованих осіб.
Наразі триває робота з їх реєстрації. Із загального числа незареєстрованих осіб 5 співробітників Приморської районної адміністрації Одеської міської ради вже зареєстровані в гуртожитку.
Суворовською районною адміністрацією Одеської міської ради проведено інвентаризацію гуртожитків, розташованих на території району.
У ході проведеної роботи встановлено, що на території району знаходяться 44 гуртожитки, з них 12 на балансі КП «ДЄЗ», а 32 - відомчі. У них мешкає 7903 особи, 406 з яких не зареєстровані в місті Одесі. Усі вони мешканці Одеської області, які працюють на підприємствах Одеси і мають відповідну реєстрацію за основним місцем проживання.
За результатами інвентаризації гуртожитків Київського району Одеси виявлено 17 гуртожитків.
Загальна кількість осіб, які мешкають в гуртожитках становить 3315 осіб, не проведено заходи з реєстрації відносно 436-ти осіб.
На території Малиновського району міста розташовано 84 гуртожитки. Загальна кількість мешканців гуртожитків становить 11806 осіб.

Юридичним управлінням Одеської міської ради ініційоване створення постійно діючої робочої групи з уточнення топонімічних назв м. Одеси та їх використання.
На території міста Одеси ще є вулиці, які увійшли до меж міста Одеси, згідно з постановою Верховної Ради України «Про зміну меж міста Одеси Одеської області» від 07 лютого 2002 року № 3064-ІІІ. Однак, жодного рішення Одеської міської ради про присвоєння зазначених топонімічних назв не приймалося. Інформація стосовно належності цих вулиць до меж міста Одеси в Київській районній адміністрації Одеської міської ради відсутня. Об'єкти нерухомості, розташовані на цих топонімах не зареєстровані в реєстрі нерухомості КП «ОМБТІ та РОН». Мешканців вказаних незареєстрованих об'єктів нерухомості не внесено до Державної інформаційної системи реєстраційного обліку фізичних осіб та їх документування як мешканців м. Одеси.
Робочою групою ініційоване внесення змін до рішення Одеської міської ради від 09.11.2005р. № 4858-IV «Про найменування вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, мостів та інших споруд, розташованих на території міста Одеси».
Проведення реєстраційного обліку мешканців нововиявлених топонімів планується здійснити шляхом надання представниками відділу у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб ГУМВС України в Одеській області мешканцям цих топонімів приписів стосовно необхідності в добровільному порядку пройти реєстраційний облік. Після чого, необхідно внести відповідні зміни до даних головного управління статистики в Одеській області в частині чисельності мешканців міста.
Однак, для проведення вказаних дій необхідна допомога Одеської обласної державної адміністрації та Одеської обласної ради.
Відповідно до офіційної інформації Державного комітету статистики України Головного управління статистики в Одеській області, станом на 01 серпня 2007 року в місті Одесі налічується 981 136 осіб, які постійно проживають на території міста, тобто зареєстрованих в Одесі. Це на 892 особи менше ніж у першому півріччі поточного року.

Проте, виконавчими органами Одеської міської ради, які є виконавцями зазначеного рішення, вжито заходів та виявлено приблизно 4703 особи, які не зареєстровані за місцем проживання. Відносно цих осіб вживаються заходи з проведення їх реєстрації.

Керуюча справами Т. ЄршоваСтраница создана: 21.09.2007 16:04
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее