17:22:22   |   24 ноября 2020   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее/ Главная

Звіт Департаменту культури та туризму Одеської міської ради про виконання бюджету м. Одеси за 2014 рік

Звіт
Департаменту культури та туризму Одеської міської ради
про виконання бюджету м. Одеси за 2014 рік
 
 
Департамент культури та туризму Одеської міської ради є виконавчим органом Одеської міської ради. На підставі покладених на нього завдань – створює умови для розвитку музичного, творчого, декоративно-художнього мистецтва та самодіяльної творчості, культурного дозвілля населення, створює умови для формування репертуару художніх колективів, комплектування та оновлення фондів музею, бібліотек. Проводить фестивалі, свята, конкурси самодіяльного народного мистецтва.
Департамент культури та туризму Одеської міської ради визначено головним розпорядником бюджетних коштів за наступними кодами тимчасової класифікації видатків:
            010116 – «Органи місцевого самоврядування»;
            110102 – «Театри»;
            110201 – «Бібліотеки»;
            110202 – «Музеї і виставки»;
            110205 – «Школи естетичного виховання дітей»;
            110502 – «Інші культурно-освітні заклади та заходи»;
            150101 – «Капітальні вкладення» (бюджет розвитку);
            180410 – «Інші заходи, пов`язані з економічною діяльністю»;
            240605 – «Збереження природно-заповідного фонду»;
            240900 – «Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади».
За КТКВ 010116 «Органи місцевого самоврядування» затверджені бюджетні призначення на 2014 рік (з урахуванням змін) 1476,4 тис. грн., виконання склало 1475,9 тис. грн., або 99,97%.
За КТКВ 110000 «Культура та мистецтво» затверджено бюджетні призначення по загальному фонду на 2014 рік (з урахуванням змін) 95 767,1 тис.грн., виконання склало 94 338,3 тис.грн., або 98,5%. З них на надання фінансової підтримки КУ «Одеський зоологічний парк загальнодержавного значення» - 850,0 тис. грн., виконання склало 849,9тис.грн., або 99,99%.  
           
Одне із направлень роботи департаменту полягає у підтримці талановитих і обдарованих дітей та молоді, які навчаються у школах естетичного виховання (всього 8181 учнів). Серед них 1316 – пільговий контингент дітей, які повністю звільнені від оплати. Департамент контролює навчальний процес, велика увага приділяється мистецькій діяльності викладачів, стимулюванню участі учнів у конкурсах і фестивалях. Протягом 2014 року школами естетичного виховання було проведено більш тисячі різних культурних заходів – концерти, виставки, майстер-класи, лекції, пленери, тощо.  Понад 700 учнів шкіл протягом 2013-2014 навчального року стали переможцями всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів, що є підтвердженням підвищення якості навчання у підвідомчих установах.
Школами естетичного виховання міста Одеси постійно проводяться фестивалі і конкурси дитячої та юнацької творчості, з метою підвищення рівня виконавської майстерності. У 2014 році школами естетичного виховання організовані наступні фестивалі та конкурси:
- Муніципальний фестиваль-конкурс дитячого мистецтва «Я люблю тебе, Україно», присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченка;
- Відкритий музичний фестиваль «Музичні династії»;
- Відкритий конкурс пісень «Рідна мати моя»;
- Дитячий фестиваль-конкурс фортепіанного мистецтва «Крок до успіху»;
- Відкритий міський конкурс юних солістів-вокалістів «Співоча юність Одеси»;
- Відкритий муніципальний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Фонтанська весна»;
 
- Міжнародний фестиваль «Діти дітям» в рамках святкування Міжнародного дня захисту дітей та інші.
        
У 2014 році централізованими бібліотечними системами міста проведено близько 2400 масових заходів для всіх категорій читачів, приурочених до всіх загальнодержавним та міських свят, літературним ювілеям, пам'ятних дат, міжнародним знаменним подіям. Так, найбільш актуальні заходи були проведені до Дня Соборності України, 200-річчя з дня народження Т.Г. Шевченка, Дню рідної мови, 100-річчя від дня народження громадського діяча Івана Гайдаєнко, 70-річчя з дня визволення Одеси, до річниці Великої Перемоги, Дня захисту дітей, Дня Конституції України, 120-річчю Ісаака Бабеля, Дня Незалежності України, 220-річчя від дня заснування міста Одеси, Всеукраїнського Дня бібліотек, 200-річчя М.Ю. Лермонтова, Дня українського козацтва та Дня Української армії, Дня української писемності та мови та інші. Протягом року двома бібліотечними системами було обслуговано майже 161 304 читачів.
Колективом міської муніципальної галереї у 2014 році проведено 36 виставок художньої фотографії, живопису, графіки, декоративно-прикладного мистецтва (вишивка, кераміка, батік) як відомих художників Одеси, так і початківців майстрів. Також галеристи стали ініціаторами ряду мистецьких конкурсів для дітей та молоді, серії майстер-класів для художників та учнів шкіл естетичного виховання, заходів open-air, лекцій про мистецтво для всіх бажаючих.
У 2014 році Муніципальний музей особистих колекцій ім. О.В.Блещунова відсвяткував своє 25-річчя та 100-річчя з дня народження засновника музею  О.В. Блещунова.
Співробітники Муніципального музею особистих колекцій ім. О. В. Блещунова дбайливо зберігають і розвивають традиції будинку Блещунова - влаштовують творчі зустрічі та концерти, щомісяця відкривають нові виставки. Робота муніципального музею спрямована на вивчення, збереження та використання пам'яток матеріальної та духовної культури, прилучення громадян до надбань національної та світової історико-культурної спадщини. «Будинок Блещунова» є одним з великих культурних центрів Одеси, що підтверджується багатьма нагородами, отриманими від Одеського міського голови.
 
Протягом 2014 науковими співробітниками музею була проведена 171 екскурсія, серед яких 104 для дітей, організовано та проведено 121 захід (лекції для дітей та дорослих, майстер-класи, зустрічі та обговорення).
За КТКВ 150101 «Капітальні вкладення» (бюджет розвитку) затверджено бюджетні призначення на 2014 рік (з урахуванням змін) 904,5 тис.грн., виконання склало 897,3 тис.грн., або 99,2%.
За КТКВ 180410 «Інші заходи, пов`язані з економічною діяльністю» затверджено бюджетні призначення по загальному фонду на 2014 рік (з урахуванням змін) 2160,2 тис.грн., виконання склало 2109,3 тис.грн., або 97,6%.
 
З метою розвитку туристичної діяльності нашого міста департаментом культури та туризму Одеської міської ради було проведено низку заходів у 2014 році, зокрема:
функціонувала креативна лабораторія, до якої, на волонтерських засадах, залучались дизайнери, які розробляли макети зовнішньої реклами міста (на сіті-лайтах та білбордах) з використанням туристичного логотипу міста;
з березня 2014 року продовжував роботу проект «Туристичні маршрути на електрокарах по центральній частині міста»;
була відкрита та функціонувала протягом року школа гідів-перекладачів, екскурсоводів на базі КП «ТІЦ м. Одеси» (філія ДП «Учбово-консультаційний центр з туризму» Міністерства культури України);
проводилась модернізація офіційного туристичного сайту www.odessatourism.org;;
спільно з компанією «Apps4Business» розроблено мобільний додаток «Путівник Одесою»;
продовжувалось просування туристичного продукту міста в соціальних мережах (facebook, Вконтакті тощо);
проведено 7 прес-турів для представників зарубіжних та національних ЗМІ;
розміщено туристичну рекламу про м. Одесу у випусках № 1 та № 10 бортового журналу «Панорама» авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України», у випусках № 15 та № 16 бортового журналу «Мистецтво подорожей» автобусного перевізника «Автолюкс», у випуску № 15 журналу «Чорноморський регіон», у випуску № 4 журналу «Міжнародний туризм», у випуску № 8 журналу «Маршрут № 1», у газеті «Урядовий кур’єр»;
в загальнодержавній українській газеті «Культура та життя» створено розділ, присвячений м. Одесі;
розроблено туристичний та кулінарний довідники «Одеса рекомендує» та «Смак Одеси»;
 до святкування 220-ої річниці з дня заснування м. Одеси розроблено буклет «Одеса для всіх»;
організовано та проведено 8 семінарів, конференцій, «workshops» за участю провідних міжнародних та українських експертів в галузі туризму;
організовано та проведено фам-тур для представників Львівської делегації, до складу якої увійшли представники управління туризму Львівської міської ради, а також співробітників ЛКНП «Центр розвитку туризму м. Львова»;
 прийнято участь у Міжнародній туристичній виставці ITB Berlin-2014 м. Берлін (Німеччина);
проводилась робота щодо розробки міжрегіонального продукту «Одеса-Львів»;
реалізовано проект «Хочу до Одеси», який передбачав проведення за три дні більш ніж 50 фестивалів у різних частинах міста, що сприяло залученню додаткової кількості туристів у місто;
впроваджено нагороду міського голови «Гостинне місто» в рамках святкування Всесвітнього Дня туризму.
 
За КТКВ 240605 «Збереження природно-заповідного фонду» надана фінансова підтримка КУ «Одеський зоологічний парк загальнодержавного значення» - 4500,0 тис.грн., виконання склало 4145,7 тис.грн., або 92,1%.
На сьогодні в Одеському зоопарку утримуються 267 видів тварин (що сумарно становить 1545 особин). Зоопарк є дуже важливим об'єктом для міста. Відвідуваність його в останні роки складає більше трьохсот тисяч чоловік на рік, що говорить про величезну популярності зоопарку серед одеситів та гостей міста.
За 2014 рік в Одеському зоологічному парку загальнодержавного значення проведено 38 екологічних свят, 8 природоохоронних акцій та 12 виїзних лекцій.
Співробітники Одеського зоопарку взяли участь в роботі низки науково-практичних форумів: наукова конференція «Річковий мережі України», Міжнародний форум «Екологія довкілля та природокористування в Україні», Міжнародний семінар з питань розвитку Одеського зоопарку, присвячений 92-й річниці зоопарку.
В рамках реалізації Програми реконструкції та розвитку Одеського зоопарку «Зоопарк -100» виконані роботи з прокладання кабельних ліній електропостачання, будівництво та монтаж обладнання трансформаторної підстанції для забезпечення енергетичної безпеки зоопарку.
 
 
                       
Інформація про виконання бюджету у додатку №1 та додатку №2.
 
 
 
 
Директор департаменту                         Т.Ю. Маркова
 
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее