17:00:21   |   24 ноября 2020   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее/ Главная

Звіт Департаменту культури та туризму Одеської міської ради про виконання бюджету м. Одеси за 2013 рік

Звіт
Департаменту культури та туризму Одеської міської ради
про виконання бюджету м. Одеси за 2013 рік
 
Департамент культури та туризму Одеської міської ради є виконавчим органом Одеської міської ради. На підставі покладених на нього завдань – створює умови для розвитку музичного, творчого, декоративно-художнього мистецтва та самодіяльної творчості, культурного дозвілля населення, створює умови для формування репертуару художніх колективів, комплектування та оновлення фондів музею, бібліотек. Проводить фестивалі, свята, конкурси самодіяльного народного мистецтва.
Департамент культури та туризму Одеської міської ради визначено головним розпорядником бюджетних коштів за наступними кодами тимчасової класифікації видатків:
            010116 – «Органи місцевого самоврядування»;
            110102 – «Театри»;
            110201 – «Бібліотеки»;
            110202 – «Музеї і виставки»;
            110205 – «Школи естетичного виховання дітей»;
            110502 – «Інші культурно-освітні заклади та заходи»;
            150101 – «Капітальні вкладення» (бюджет розвитку);
180410 – «Інші заходи, пов`язані з економічною діяльністю»;
            240605 – «Збереження природно-заповідного фонду»;
            240900 – «Цільові фонди, утворені Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади».
 
За КТКВ 010116 «Органи місцевого самоврядування» затверджено бюджетні призначення на 2013 рік (з урахуванням змін) 1094,7 тис. грн., виконання склало 1054,7 тис. грн., або 96,3%.
 
За КТКВ 110000 «Культура та мистецтво» затверджено бюджетні призначення по загальному фонду на 2013 рік (з урахуванням змін) 91 623,1 тис.грн., виконання склало 89 264,2 тис.грн., або 97,1%. З них на надання фінансової підтримки КУ «Одеський зоологічний парк загальнодержавного значення» - 379,3 тис. грн., виконання склало 359,5тис.грн., або 94,7%.  
Одне із направлень роботи департаменту полягає у підтримці талановитих і обдарованих дітей та молоді, які навчаються у школах естетичного виховання (всього 8157 учнів). Серед них 1162 – пільговий контингент дітей, які повністю звільнені від оплати. Департамент контролює навчальний процес, велика увага приділяється мистецькій діяльності викладачів, стимулюванню участі учнів у конкурсах і фестивалях. Понад 500 учнів шкіл естетичного виховання м. Одеси у 2013 році стали переможцями всеукраїнських та міжнародних конкурсів, що є підтвердженням підвищення якості навчання у підвідомчих установах.
Бібліотечними системами міста у 2013 році було проведено велику кількість заходів, у тому числі у школах, домах-інтернатах, центрах реабілітації інвалідів. Протягом року двома бібліотечними системами було обслуговано майже 170 тисяч читачів.
Комунальною установою «Міська художня галерея» проведено 31 виставку художньої фотографії, живопису, графіки, декоративно-прикладного мистецтва. Крім того, в рамках святкування Дня художника було запроваджено проведення проекту            «Арт-маршрут». Спільно з департаментом культури та туризму був складений маршрут виставок, підготовлених до дня художника, а також випущена карта з описом найцікавіших подій, приурочених до свята, що дало можливість краще дізнатися про культурні особливості міста та охопити культурні потреби суспільства.
У комунальній установі «Одеський муніципальний музей особистих колекцій імені О.В. Блещунова» у 2013 році проведено 62 культурно-художні акції, у тому числі: музейна програма для дітей «Незнайка в музейному місті», акція «Ніч музеїв», в рамках якої здійснений міжнародний арт-проект «Музей – колаж. Колаж в музеї», арт-проект «Музей. Внутри и снаружи».
За КТКВ 150101 «Капітальні вкладення» (бюджет розвитку) затверджено бюджетні призначення на 2013 рік (з урахуванням змін) 499,3 тис.грн., виконання склало 171,4 тис.грн., або 34,3%.
За КТКВ 180410 «Інші заходи, пов`язані з економічною діяльністю» затверджено бюджетні призначення по загальному фонду на 2013 рік (з урахуванням змін) 1754,6 тис.грн., виконання склало 1424,4 тис.грн., або 81,2%.
З метою розвитку туристичної діяльності нашого міста департаментом культури та туризму було проведено низку заходів у 2013 році, зокрема:
 відкрито філії Туристичного інформаційного центру у містах масового скупчення людей, а саме: на Приморському бульварі в фойє фунікулера, на території Одеського зоопарку, а також у Міжнародному аеропорті Одеса;
продовжував функціонувати проект «Shuttle - bus», метою якого є трансфер туристів, зокрема пасажирів круїзних суден, від будівлі морського вокзалу до центру міста і назад;
розпочата розробка регулярного автобусного маршруту Hop-on/hop-off, зокрема, розроблено маршрут та перекладено його на іноземну мову. Проект "Hop-On/Hop-Off" передбачає організацію автобусного кругового сіті-тура для ознайомлення туристів з пам’ятками міста різними мовами з метою розвитку індустрії відпочинку та розваг у місті та збільшення кількості туристів;
розроблені та впроваджені нові екскурсійні маршрути, зокрема екскурсія «Одеська мерія: історія та сучасність»;
проведено прес-тур для представників ЗМІ таких країн як: Польща, Казахстан, Росія, Ізраїль та Україна;
проведена модернізація офіційного туристичного сайту www.odessatourism.org;
розміщено статті про м. Одесу в бортовому журналі компанії «Міжнародні Авіалінії України «Панорама», та у журналі “Travel News”;
розроблено відеоролик про Одесу за участю Романа Карцева та Нонни Гришаєвої;
організовано та проведено 5 міжнародних робочих семінарів за участю міжнародних та українських експертів в галузі туризму;
з метою налагодження і розвитку партнерських відносин з містами України та інших країн світу в сфері туризму та збільшення туристичних потоків до м. Одеси реалізовувався проект «Одеса їде в гості» в таких містах як: м. Лодзь (Польща), п. Пирогів (Київська обл., Україна), м. Єреван (Вірменія), Західна Македонія (Греція), м. Марсель (Франція);
прийнято участь у 5 виставкових заходах, зокрема, у Міжнародній туристичній виставці ITB Berlin-2013;
функціонувала креативна лабораторія, до якої, на волонтерських засадах, залучались дизайнери, які розробили макети зовнішньої реклами міста (на сіті-лайтах та білбордах) з використанням туристичного логотипу міста.
За КТКВ 240605 «Збереження природно-заповідного фонду» надана фінансова підтримка КУ «Одеський зоологічний парк загальнодержавного значення» - 4500,0 тис.грн., виконання склало 4500,0 тис.грн., або 100,0%.
В комунальній установі «Одеський зоологічний парк загальнодержавного значення» створено нові експозиції, що відповідають естетичним та науково-практичним вимогам, проведено капітальний ремонт кормокухні з відновленням роботи всіх технічних засобів.
           
                        Інформація про виконання бюджету у додатках №1, №2.
 
 
Директор департаменту                                                                             Т.Ю. Маркова
 
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее