05:41:56   |   15 июня 2021   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее/ Главная / №256 від 04.07.2013р.

№256 від 04.07.2013р.

Про внесення змін до рішень виконавчого комітету Одеської міської ради

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№256 від 04.07.2013р. 

 

Про внесення змін до рішень виконавчого комітету Одеської міської ради

  
Відповідно до ст.ст. 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», постановою Кабінету Міністрів України від 22.06.2011 р. № 703 «Про затвердження Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень і Порядку надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно», враховуючи значні зміни, пов’язані з порядком реєстрації прав власності на нерухоме майно, з метою приведення раніше прийнятих рішень виконавчого комітету Одеської міської ради, пов’язаних з реєстрацією об’єктів права комунальної власності територіальної громади м. Одеси в особі Одеської міської ради відповідно до вимог чинного законодавства України, виконавчий комітет Одеської міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1.   Внести наступні зміни до рішень виконавчого комітету Одеської міської ради „Про реєстрацію об’єктів комунальної власності м. Одеси»  від 19.05.2006 р. № 16, від 09.06.2006 р. № 212, від 18.09.2006 р. № 453:
1.1.  Підпункт 1.2 пункту 1 зазначених рішень викласти у наступній редакції:
«1.2. Департаменту комунальної власності Одеської міської ради відповідно до діючого законодавства України в піврічний термін вжити заходів щодо реєстрації за територіальною громадою м. Одеси в особі Одеської міської ради права комунальної власності на об’єкти нерухомого майна, зазначені у підпункті 1.1 цього рішення».
1.2.    Пункт 2 зазначених рішень викласти у наступній редакції:
«2. Департаменту комунальної власності Одеської міської ради, виконавчим органам та комунальним підприємствам Одеської міської ради, у віданні яких знаходяться відповідні об’єкти комунальної власності, забезпечити доступ до об’єктів, зазначених у підпункті 1.1 цього рішення, та  провести розрахунки за виконану роботу».
 
2.  Внести наступні зміни до рішень виконавчого комітету Одеської міської ради „Про реєстрацію об’єктів комунальної власності м. Одеси»    від 15.11.2006 р. № 631, від 08.02.2007 р. № 20, від 22.02.2007 р. № 109,  від 19.04.2007 р. № 365:
2.1.   Абзац підпункту 1.1 пункту 1 зазначених рішень викласти у наступній редакції:
«1.1. Провести технічну інвентаризацію об’єктів нежитлового фонду комунальної власності:».
2.2.    Підпункт 1.2 пункту 1 зазначених рішень викласти у наступній редакції:
«1.2. Департаменту комунальної власності Одеської міської ради відповідно до діючого законодавства України в піврічний термін вжити заходів щодо реєстрації за територіальною громадою м. Одеси в особі Одеської міської ради права комунальної власності на об’єкти нерухомого майна, зазначені в підпункті 1.1 цього рішення».
2.3.    Пункт 3 зазначених рішень викласти у наступній редакції:
«3. Департаменту комунальної власності Одеської міської ради, виконавчим органам та комунальним підприємствам Одеської міської ради, у віданні яких знаходяться відповідні об’єкти комунальної власності, забезпечити доступ до об’єктів, зазначених у підпункті 1.1 цього рішення, та   провести розрахунки за виконану роботу».
 
3.   Внести наступні зміни до рішень виконавчого комітету Одеської міської ради „Про реєстрацію об’єктів комунальної власності м. Одеси»   від 14.06.2007 р. № 554, від 22.08.2007 р. № 923:
3.1.    Пункт 1 зазначених рішень викласти у наступній редакції:
«1. Департаменту комунальної власності Одеської міської ради відповідно до діючого законодавства України в піврічний термін вжити заходів щодо реєстрації за територіальною громадою м. Одеси в особі Одеської міської ради права комунальної власності на об’єкти нерухомого майна згідно з додатком до цього рішення».
3.2.    Пункт 3 зазначених рішень викласти у наступній редакції:
«3. Департаменту комунальної власності Одеської міської ради, виконавчим органам та комунальним підприємствам Одеської міської ради, у віданні яких знаходяться відповідні об’єкти комунальної власності, забезпечити доступ до об’єктів, зазначених у додатку до цього рішення, та   провести розрахунки за виконану роботу».
 
4.  Внести зміни до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 22.04.2008 р. № 486 „Про реєстрацію об’єктів нерухомості колишнього комунального підприємства «Одесводоканал», виклавши пункт 1 у наступній редакції:
«1. Департаменту комунальної власності Одеської міської ради відповідно до діючого законодавства України в піврічний термін вжити заходів щодо реєстрації за територіальною громадою м. Одеси в особі Одеської міської ради права комунальної власності на об’єкти нерухомого майна згідно з додатком до цього рішення».
 
5.  Внести зміни до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 29.07.2008 р. № 931 „Про реєстрацію об’єктів комунальної власності м. Одеси», виклавши пункти 1, 2 у наступній редакції:
«1. Департаменту комунальної власності Одеської міської ради відповідно до діючого законодавства України в піврічний термін вжити заходів щодо реєстрації за територіальною громадою м. Одеси в особі Одеської міської ради права комунальної власності на об’єкти нерухомого майна згідно з додатком до цього рішення.
2. Департаменту комунальної власності Одеської міської ради, виконавчим органам та комунальним підприємствам Одеської міської ради, у віданні яких знаходяться відповідні об’єкти комунальної власності, забезпечити доступ до об’єктів, зазначених у додатку до цього рішення, та   провести розрахунки за виконану роботу».
 
6.  Внести наступні зміни до рішень виконавчого комітету Одеської міської ради „Про реєстрацію об’єктів комунальної власності м. Одеси»  від 24.06.2009 р. № 717, від 22.09.2009 р. № 960:
6.1. Підпункт 3.2 пункту 3 зазначених рішень виключити.
6.2. Пункти 4, 5 зазначених рішень викласти у наступній редакції:
«4. Департаменту комунальної власності Одеської міської ради відповідно до діючого законодавства України в піврічний термін вжити заходів щодо реєстрації за територіальною громадою м. Одеси в особі Одеської міської ради права комунальної власності на об’єкти нерухомого майна згідно з переліком, вказаним в пункті 1 цього рішення.
5. Департаменту комунальної власності Одеської міської ради, виконавчим органам та комунальним підприємствам Одеської міської ради, у віданні яких знаходяться відповідні об’єкти комунальної власності, забезпечити доступ до об’єктів, зазначених у додатку до цього рішення, та   провести розрахунки за виконану роботу».
 
7.  Внести зміни до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 23.04.2009 р. № 418 „Про внесення змін до рішень виконавчого комітету Одеської міської ради «Про реєстрацію об’єктів комунальної власності м. Одеси», виклавши підпункт 4.2 пункту 4 рішення у наступній редакції:
«4.2. Департаменту комунальної власності Одеської міської ради відповідно до діючого законодавства України в піврічний термін вжити заходів щодо реєстрації за територіальною громадою м. Одеси    в особі Одеської міської ради права комунальної власності на нежилу    будівлю громадської вбиральні, розташованої на пляжі «Ланжерон» (№ 3)».
 
 
8.  Внести зміни до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 18.08.2009 р. № 939 „Про затвердження переліку пам’яток, що знаходяться в комунальній власності територіальної громади м. Одеси», виклавши пункт 4 рішення у наступній редакції:
«4. Департаменту комунальної власності Одеської міської ради відповідно до діючого законодавства України в піврічний термін вжити заходів щодо реєстрації за територіальною громадою м. Одеси в особі Одеської міської ради права комунальної власності на об’єкти нерухомого майна згідно з переліком, вказаним в пункті 1 цього рішення».
 
9.  Внести наступні зміни до рішень виконавчого комітету Одеської міської ради „Про реєстрацію об’єктів комунальної власності м. Одеси»   від 27.10.2009 р. № 1080, від 25.02.2010 р. № 36, від 10.06.2010 р. № 258,   від 29.07.2010 р. № 410, від 16.02.2012 р. № 51:
9.1.    Пункт 3 зазначених рішень виключити.
9.2.    Пункти 4, 5 зазначених рішень вважати пунктами 3, 4 відповідно та викласти їх у наступній редакції:
«3. Департаменту комунальної власності Одеської міської ради відповідно до діючого законодавства України в піврічний термін вжити заходів щодо реєстрації за територіальною громадою м. Одеси в особі Одеської міської ради права комунальної власності на об’єкти нерухомого майна згідно з переліком, вказаним в пункті 1 цього рішення.
4. Департаменту комунальної власності Одеської міської ради, виконавчим органам та комунальним підприємствам Одеської міської ради,  у віданні яких знаходяться відповідні об’єкти комунальної власності, забезпечити доступ до об’єктів, зазначених у додатку до цього рішення, та   провести розрахунки за виконану роботу».
9.3.  Пункт 6 зазначених рішень вважати пунктом 5.
 
10.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Ільченка М.С.
 
 
 
 
Міський голова                                                                    О. Костусєв
 
 
 
 
 
Т.в.о. керуючої справами                                                   М. Стоцька
 
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее