09:12:21   |   25 января 2021   |   EN | RU | UA

webcam
Городские программы
Регуляторная политика
Публичные закупки
Международное сотрудничество
Одесса инвестиционная
Карта Одессы
Виртуальная Одесса
Кино об Одессе
Фотоальбом города
Городская символика
Театры Одессы
Музеи Одессы
Памятники Одессы
Парки Одессы
Одесский зоопарк
Гостиницы Одессы
Одесса туристическая
О городе
В помощь предпринимателям
Правовая консультация
Одесса в цифрах
Предприятия Одессы
Городской транспорт, схема
движения
Аварийные и справочные службы
Искать
Подписаться на новости
Результаты конкурса
на право аренды
помещения
(Аппеляционный суд)

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
об электронном
аукционе

Далее Правила пропускного
режима в здание
Одесского горсовета

Далее ОБЪЯВЛЕНИЯ
о намерении
изменения тарифов

Далее ВАКАНСИИ
Далее/ Главная / ПРОЕКТ РІШЕННЯ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

«Про Порядок розміщення тимчасових споруд, торговельних майданчиків та засобів пересувної мережі для здійснення підприємницької діяльності у місті Одесі»

  
«Про Порядок розміщення тимчасових споруд, торговельних майданчиків та засобів пересувної мережі для здійснення підприємницької діяльності у місті Одесі»
 
 
Керуючись пунктом 31 частини 1 статті 26, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 4, 10 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», відповідно до статті 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 21 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 30.03.1994 р. № 198 «Про затвердження Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 р. № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», наказом Міністерства зовнішньоекономічних зв'язків і торгівлі України від 08.07.1996 р. № 369 «Про затвердження правил роботи дрібно-роздрібної торговельної мережі», наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 28.07.2004 р. № 281 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо базових моделей ринків з продажу продовольчих та непродовольчих товарів», рішення Одеської міської ради 09.11.2005 р. № 4840-IV «Про нову редакцію Методики розрахунку граничних розмірів орендної плати за оренду майна, що знаходиться у комунальній власності територіальної громади міста Одеси», з метою упорядкування розміщення тимчасових споруд та засобів пересувної мережі, більш ефективного використання  комунального майна, що є власністю територіальної громади м. Одеси, Одеська міська рада
 
 
ВИРIШИЛА:
 
1. Затвердити Порядок розміщення тимчасових споруд, торговельних майданчиків та засобів пересувної мережі для здійснення підприємницької діяльності у місті Одесі (додаток № 1).
 
 2.  Встановити що договори оренди окремого індивідуально визначеного   майна, укладені  до набуття чинності цим Порядком,  є дійсними до закінчення терміну їх дії.
 
3.  Виконавчому комітету Одеської міської ради до 31.12.2013 року затвердити комплексні схеми розміщення тимчасових споруд в місті Одесі та архетипи типових тимчасових споруд.
 
4. Встановити, що нові  тимчасові споруди, а також тимчасові споруди,   які розміщуються на підставі договорів оренди, термін дії яких закінчено, розміщуються відповідно до комплексних схем (у випадку їх наявності), затверджених рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради  та затверджених архетипів.
 
5.  Затвердити форму договору оренди комунального майна для розміщення тимчасових споруд та засобів пересувної мережі з розрахунком орендної плати та актом приймання передачі комунального майна (додаток № 2).
 
6. Заборонити розміщення тимчасових споруд та засобів пересувної мережі для здійснення підприємницької діяльності на наступних територіях:
- прилеглих до Одеського національного академічного театру опери та балету;
- Думської площі;
- на зеленій зоні.
 
 7. Визначити, що розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у центральній частині міста в межах:
вул. Бєлінського, вул. Успенської, вул. Маразліївської, пров. Нахімова, Карантинного узвозу, Митної площі, вул. Приморської, вул. Старопортофранківської, вул. Пантелеймонівської, вул. Лейтенанта Шмідта, Італійського бульвару,  здійснюється  на підставі комплексних схем, затверджених виконавчим комітетом Одеської міської ради.
 
8. По закінченню одного року з дня набуття чинності цього рішення управлінню розвитку споживчого ринку, захисту прав споживачів   Одеської міської ради здійснити заходи з відстеження результативності Порядку розміщення тимчасових споруд, торговельних майданчиків та засобів пересувної мережі для здійснення підприємницької діяльності у місті Одесі, розташованих без улаштування фундаментів.
 
9. Управлінню розвитку споживчого ринку, захисту прав споживачів  Одеської міської ради забезпечити тиражування 200 екземплярів Порядку розміщення тимчасових споруд, торговельних майданчиків  та засобів пересувної мережі для здійснення підприємницької діяльності у місті Одесі для безкоштовного розповсюдження зацікавленим особам.
 
10. Департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради оприлюднити це рішення в установленому порядку.
 
11. Рішення про Порядок розміщення тимчасових споруд, торговельних майданчиків та засобів пересувної мережі для здійснення підприємницької діяльності у місті Одесі набуває чинності з  дня його офіційного оприлюднення.
 
12. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з економічної, інвестиційної політики та торгівлі.
 
  
 
Міський голова                                  О. Костусєв
 
 
 
АДМИНУСЛУГИ
Далее РЕГИСТРАЦИЯ
В ОДЕССЕ

Далее

ОПОВЕЩЕНИЯ
- перекрытие дорог
- отключение
свет / вода / газ

Далее 11 февраля 09:00
аппаратное совещание
прямая трансляция

Далее 8 февраля 15.00
«Дерибасовская 
угол Ришельевской»

Далее 8 февраля 15:00
кают-компания
«Морская библиотека»

Далее до 29 марта
закупка квартир

Далее 17 февраля 16:00
концерт «Благословляю все, что было…»

Далее Конкурс «Творча молодь 
Одещини 2019»
прием заявок
до 11 марта
Далее 28 февраля в 11:00
ИСПОЛКОМ

Далее до 9 февраля 
выставка 
Г. Крижевского
"Влюбленный в жизнь"

Далее 13 марта в 10:00
СЕССИЯ ГОРСОВЕТА

Далее ГРАФИК ЗАСЕДАНИЙ 
депутатских комиссий

Далее с 7 по 8 сентября 
«Oceanman Odessa-2019»

Далее Местные инициативы
Сбор подписей

Далее
ВЫБОРЫ
Далее ПРАВИЛА ПОВЕДЕНИЯ в чрезвычайных ситуациях
Далее ЦЕНТР ЗАНЯТОСТИ
ТРУДОУСТРОЙСТВО
переподготовка кадров

Далее Г Р А Ф И К
приема граждан
2019 год

Далее МЕСТНЫЕ НАЛОГИ
2019

Далее ОСМД ОДЕССЫ
Далее Разработка концепции развития Центрального исторического ареала Одессы
Далее Выставки и ярмарки
в 2019 году

Далее ГЕНПЛАН ОДЕССЫ
Далее ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
Получение компенсации по кредитам
на энергосберегающие
мероприятия

Далее Реестр общественных и благотворительных организаций г. Одессы
Далее ДОСТУП К ПУБЛИЧНОЙ ИНФОРМАЦИИ
Далее ЛИЦАМ С ИНВАЛИДНОСТЬЮ
работа транспорта,
информационные материалы

Далее Молодежный совет
Далее Т А Р И Ф Ы
Далее Пенсионный фонд Украины в районах Одессы
Далее