06:07:38   |   09 august 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Essential / Зміни у Кодексі Законів про працю Україні: що нового?

Зміни у Кодексі Законів про працю Україні: що нового?

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради інформує про внесення змін до законодавства про працю

З першого січня 2015 року набули чинності зміни, внесені Законом України від 28.12.2014 року № 77-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці».
Даним Законом внеснені відповідні зміни до трудового законодавства, які направлені на легалізацію заробітної плати та зайнятість населення, серед яких:
• забороняється допуск працівника до роботи без оформлення наказу або розпорядження роботодавця про прийом на роботу та встановлюється обов'язкове повідомлення органу, відповідального за адміністрування єдиного соціального внеску (на даний момент – Державна фіскальна служба України), про прийом працівника на роботу в порядку, який буде встановлений Кабінетом Міністрів України (ч. 3 ст. 24 КЗпП України);
• скасовується вимога про реєстрацію трудових договорів з фізичними особами в Державній службі зайнятості (ст. 241 КЗпП України виключена);
• передбачається можливість винесення судових рішень про оформлення трудових відносин з працівником і встановлення їх періоду (у разі фактичного виконання роботи без укладення трудового договору або фактичного виконання роботи на умовах повного робочого часу при оформленні роботи працівника на умовах неповного робочого часу). При винесенні таких рішень суди можуть одночасно приймати рішення про виплату працівникові заробітної плати у розмірі, не нижчому від середньої заробітної плати за відповідним видом економічної діяльності в регіоні (без урахування фактично виплаченої заробітної плати), та про нарахування податку на доходи фізичних осіб та суми єдиного соціального внеску (ст. 235 КЗпП України).
Крім того, Законом внесено зміни, спрямовані на посилення відповідальності за порушення у сфері трудових відносин. Так, ст. 265 КЗпП України запроваджується фінансова відповідальність роботодавців у вигляді штрафів за порушення вимог трудового законодавства (таких як робота працівників і виплата їм заробітної плати без належного оформлення, порушення строків виплати заробітної плати та інших виплат, недотримання мінімальних державних гарантій у сфері оплати праці та інші порушення). Залежно від порушення, розміри таких штрафів становлять від однієї мінімальної заробітної плати (1218 гривень) за одне порушення до тридцяти мінімальних заробітних плат (36540 гривень) за кожного працівника, щодо якого допущено порушення.

INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More