06:03:56   |   15 may 2021   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Statutory acts / Resolutions projects / Resolutions projects of the Executive Committee / 038294//ПРОЕКТИ РІШЕНЬ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

038294//ПРОЕКТИ РІШЕНЬ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Про передачу комунальній установі «Рятувально-водолазна служба Одеської міської ради» в оперативне управління ділянок штучних пляжів м. Одеси для розміщення баз-стоянок маломірного флоту

ПРОЕКТ

Про передачу комунальній установі «Рятувально-водолазна служба

Одеської міської ради» в оперативне управління ділянок

штучних пляжів м. Одеси для розміщення баз-стоянок

маломірного флоту

Відповідно до статей 29, 38, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 78, 137 Господарського кодексу України, статті 10 Водного кодексу України, наказу Міністерства транспорту України від 16 липня 2004 року № 642 «Про затвердження Правил безпечної експлуатації баз для стоянки маломірних (малих) суден», наказу Міністерства внутрішніх справ України від 10 квітня 2017 року № 301 «Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об’єктах України», рішення Одеської міської ради від 05 квітня 2007 року № 1133-V «Про затвердження Правил устаткування та експлуатації пляжів міста Одеси», рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 26 липня 2018 року № 326 «Про передачу в управління департаменту комунальної власності Одеської міської ради берегозахисних споруд у вигляді штучних пляжів м. Одеси», з метою забезпечення порядку на узбережжі та безпечного відпочинку мешканців та гостей м. Одеси у період курортного сезону виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Передати комунальній установі «Рятувально-водолазна служба Одеської міської ради» в оперативне управління ділянки штучних пляжів м. Одеси для розміщення баз-стоянок маломірного флоту, а саме:
- ділянку штучного пляжу «Ланжерон» між траверсами № 3 та № 4 першої черги протизсувних споруд площею 1000 кв.м;
- ділянку штучного пляжу «Курортний» між траверсами № 9 та № 10 другої черги протизсувних споруд площею 1000 кв.м;
- ділянку штучного пляжу «Курортний» між траверсами № 12 та № 13-а другої черги протизсувних споруд площею 400 кв.м;
- бетонний майданчик гідропляжу «Лузанівка» площею 300 кв.м.

2. Департаменту комунальної власності Одеської міської ради передати, а комунальній установі «Рятувально-водолазна служба Одеської міської ради» прийняти за актами приймання-передачі в оперативне управління ділянки штучних пляжів м. Одеси для розміщення баз-стоянок маломірного флоту, зазначених в пункті 1 цього рішення, в порядку, визначеному чинним законодавством України.

3. Доручити департаменту комунальної власності Одеської міської ради до 20 березня 2019 року надати комунальній установі «Рятувально-водолазна служба Одеської міської ради» перелік вільних від оренди ділянок штучних пляжів м. Одеси для організації рятувальних постів у курортний сезон.

4. Доручити комунальному підприємству Одеської міської ради «Узбережжя Одеси» до 20 березня 2019 року надати комунальній установі «Рятувально-водолазна служба Одеської міської ради» перелік природних пляжів м. Одеси для організації рятувальних постів у курортний сезон.

5. Доручити комунальній установі «Рятувально-водолазна служба Одеської міської ради» у строк до 30 квітня 2019 року організувати рятувальні пости на вільних від оренди ділянках штучних пляжів м. Одеси у курортний сезон.

6. Заборонити розміщення будь-яких об’єктів, не пов’язаних із роботою рятувальної служби, та будівництво будь-яких об’єктів, не пов’язаних з їх обслуговуванням та оснащенням, на території рятувальних постів комунальної установи «Рятувально-водолазна служба Одеської міської ради» у курортний сезон.

7. Вважати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 31 травня 2011 року № 238 «Про передачу ділянок берегозахисних споруд для розміщення баз-стоянок маломірного флоту комунальній установі «Рятувально-водолазна служба Одеської міської ради» та від 21 червня 2012 року № 235 «Про затвердження переліку рятувальних постів з базами-стоянками маломірних (малих) суден на узбережжі міста в курортний сезон з можливістю надання послуг з транспортування пасажирів».

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Рябоконя П.М.

Міський голова Г. Труханов


Керуюча справами О. Оніщенко

Із зауваженнями та пропозиціями щодо даного проекту звертатись до департаменту комунальної власності Одеської міської ради
Вик.: Спектор О.В., тел.: 63-02-82.
(Головний 705-90-22)Page is created: 23.01.2019 17:16
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More