10:22:25   |   19 january 2021   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Statutory acts / Resolutions of the Executive Committee / №218 від 25.06.2015

№218 від 25.06.2015

Про внесення на розгляд Одеської міської ради проекту рішення «Про надання дозволу на списання автотранспортних засобів комунального підприємства «Спеціалізоване підприємство комунально-побутового обслуговування»

Рішення
Виконавчого комітету
Одеської міської ради
№218 від 25.06.2015Про внесення на розгляд Одеської міської ради проекту рішення «Про надання дозволу на списання автотранспортних засобів комунального підприємства «Спеціалізоване підприємство комунально-побутового обслуговування»


Відповідно до статей 29, 40, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування», Порядку списання об’єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 листопада 2007 року № 1314, Порядку списання майна та об’єктів комунальної власності, затвердженого рішенням Одеської міської ради від 16 квітня 2013 року №3333-VI, у зв’язку з непридатністю для подальшої експлуатації основних засобів, які знаходяться на балансі комунального підприємства «Спеціалізоване підприємство комунально-побутового обслуговування», виконавчий комітет Одеської міської ради


ВИРІШИВ:

1. Внести на розгляд Одеської міської ради проект рішення «Про надання дозволу на списання автотранспортних засобів комунального підприємства «Спеціалізоване підприємство комунально-побутового обслуговування» (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Янчука О.Б.


Міський голова Г. ТрухановКеруюча справами О. Оніщенко

  

Додаток
до рішення виконавчого комітету
Одеської міської ради
№218 від 25.06.2015


Про надання дозволу на списання автотранспортних засобів комунального підприємства «Спеціалізоване підприємство комунально-побутового обслуговування»

Відповідно до статей 25, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування», Порядку списання об’єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 листопада 2007 року № 1314, Порядку списання майна та об’єктів комунальної власності, затвердженого рішенням Одеської міської ради від 16 квітня 2013 року №3333-VI, у зв’язку з технічною несправністю та повним зносом Одеська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на списання з балансу комунального підприємства «Спеціалізоване підприємство комунально-побутового обслуговування» автотранспортних засобів, непридатних для подальшого використання, згідно з переліком (додається).

2. Комунальному підприємству «Спеціалізоване підприємство комунально-побутового обслуговування»:
2.1. Вжити заходів з розбирання (демонтажу) майна, зазначеного у пункті 1 цього рішення, після чого забезпечити оприбуткування усіх вузлів, деталей, матеріалів та агрегатів, придатних для ремонту іншого обладнання чи для подальшого використання.
2.2. Непридатні для використання вузли, деталі, матеріали та агрегати оприбуткувати як вторинну сировину (металобрухт тощо).
2.3. У місячний термін після закінчення процедури розбирання (демонтажу) та оприбуткування надати звіт про списання майна згідно із законодавством.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з комунальної власності.


Міський голова Г. Труханов


Проект рішення внесено виконавчим комітетом Одеської міської радиКеруюча справами О. ОніщенкоPage is created: 30.06.2015 11:47
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More