/ Main / Statutory acts / Resolutions of the Executive Committee / № 472 от 30.08.04 г.

№ 472 от 30.08.04 г.

Об определении времени посещения детьми игровых залов, компьютерных клубов, видеотек и дискотек

Рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 30.08.04 № 472

“Про визначення часу відвідування дітьми ігрових залів, комп'ютерних клубів, відеотек та дискотек”

Відповідно до ст. ст. 3О, 32 Закону України 'Про місцеве самоврядування в Україні, на виконання Указу Президента України від 21 лютого 2003 року № 154-2003 'Про Державну програму запобігання дитячій бездоглядності на 2003-2005 роки”, з метою підвищення рівня роботи щодо розв'язання проблем дитячої бездоглядності, виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Заборонити суб'єктам господарювання доступ дітей до ігрових залів, комп'ютерних клубів, відеотек, дискотек з 21-ї години під час навчального року та з 22-ї години в літній період.

2. Службі у справах дітей Одеської міської ради (Зілковська Л.М.), управлінню розвитку торгівлі та побутового обслуговування Одеської міської ради (Лисенко І.Ю.), головам райадміністрацій Одеської міської ради (Балабуха М.В., Балан М.М., Григоренко І.Г., Муравіна І.Т.) здійснювати контроль за діяльністю ігрових залів, комп'ютерних клубів, відеотек, дискотек та інших місць відпочинку щодо перебування в них дітей у вечірній час.

3. Управлінню розвитку торгівлі та побутового обслуговування Одеської міської ради (Лисенко І.Ю.) в разі виявлення фактів перебування дітей в ігрових залах, комп'ютерних клубах, відеотеках, дискотеках після встановленого часу вирішувати питання про позбавлення дозволу на здійснення даної діяльності згідно з діючим законодавством.

4. ОМУ УМВС України в Одеській області (Митрофанов А.А.) здійснювати контроль за виконанням п. 1 даного рішення суб'єктами підприємницької діяльності.

5. Управлінню інформації Одеської міської ради (Заричанський О.П.) забезпечити висвітлення даного рішення в засобах масової інформації.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Палієнка В.Ф.

Міський голова Р. Боделан
Керуючий справами В. Лемза
Page is created:

Published on a site:

Full address of the page:
02.02.2006 15:00

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/en/acts/committee/357/