09:36:20   |   26 november 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Statutory acts / Resolutions of the Executive Committee / №1094 від 27.10.2009р.

№1094 від 27.10.2009р.

Про реконструкцію об’єкта комунальної власності – нежилих приміщень, розташованих за адресою: м. Одеса, вул. Артилерійська, 1

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№1094 від 27.10.2009р.

Про реконструкцію об’єкта комунальної
власності – нежилих приміщень,
розташованих за адресою:
м. Одеса, вул. Артилерійська, 1


У зв'язку зі зміною намірів замовника – Представництва по управлінню комунальною власністю Одеської міської ради (далі - ПУКВ Одеської міської ради), стосовно реконструкції адміністративної будівлі з розширенням, розташованої за адресою: м. Одеса, вул. Артилерійська, 1, розглянувши клопотання ПУКВ Одеської міської ради, з метою покращення його діяльності, стосовно реконструкції об’єкта комунальної власності – нежилих приміщень останнього поверху в існуючих габаритах, із заміною покрівельного покриття, відповідно до ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Порядку вирішення питань розміщення об'єктів містобудування та надання вихідних даних для їх проектування (розділ Правил забудови м. Одеси)», затверджених рішенням Одеської міської ради від 07.10.2009р. №4709-V, виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Скасувати рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 28.07.2009р. №865 «Про надання згоди Представництву по управлінню комунальною власністю Одеської міської ради на розроблення «Містобудівного обґрунтування реконструкції з розширенням адміністративної будівлі за адресою: м. Одеса, вул. Артилерійська, 1».

2. Управлінню архітектури та містобудування Одеської міської ради (Бровін Б.О.) підготувати проект містобудівних умов та обмежень з реконструкції об’єкта комунальної власності – нежилих приміщень останнього поверху в існуючих габаритах, із заміною покрівельного покриття і надати його на затвердження Приморській районній адміністрації Одеської міської ради (Підгайний С. Г.).


3. Після затвердження Приморською районною адміністрацією Одеської міської ради (Підгайний С. Г.) містобудівних умов та обмежень з реконструкції об’єкта комунальної власності – нежилих приміщень останнього поверху в існуючих габаритах, із заміною покрівельного покриття, управлінню архітектури та містобудування Одеської міської ради (Бровін Б.О.) видати їх ПУКВ Одеської міської ради.

4. Зобов’язати ПУКВ Одеської міської ради:
4.1. Замовити в ліцензованій проектній організації на підставі містобудівних умов та обмежень проект реконструкції об’єкта комунальної власності – нежилих приміщень останнього поверху в існуючих габаритах, із заміною покрівельного покриття, погодити і затвердити її чинним порядком до 01.07.2010р.
4.2. До початку реконструкції:
- отримати висновок ДП «Спеціалізована державна експертна організація – Центральна служба Української державної будівельної експертизи» по проекту;
- оформити дозвіл на виконання робіт з реконструкції в інспекції Держархбудконтролю в Одеській області.
4.3. Здійснити реконструкцію об’єкта комунальної власності – нежилих приміщень останнього поверху в існуючих габаритах, із заміною покрівельного покриття, відповідно до узгодженої та затвердженої проектної документації, в термін згідно з чинним законодавством України.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Кучука М.І.

Міський голова                   Е. Гурвіц

Керуюча справами             Т. ЄршоваPage is created: 29.10.2009 13:38
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More