/ Main / Statutory acts / Resolutions of the Executive Committee / № 362 від 05.07.2004р.

№ 362 від 05.07.2004р.

О предоставлении разрешения ООО "Мрия" на реконструкцию отеля "Спартак"
Внесены изменения решением №145 от 09.06.06г.

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№ 362 від 05.07.2004 р.

Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю «Мрія» на здійснення реконструкції з розширенням будинку готелю «Спартак»

        Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю „Мрія" (надалі - ТОВ "Мрія"), власника будинку готелю «Спартак» і земельної ділянки за адресою: м. Одеса, вул. Дерибасівська, 25, загальною площею 0,1783 га, виконавчий комітет Одеської міської ради визначає, що ескізним проектом передбачена реконструкція готелю "Спартак" з розширенням будівлі за рахунок території будинку № 4 по пров. Красний та прилеглої території з урахуванням виносу книжкового ринку.
        На теперішній час, будинок № 4 по пров. Красний визнано аварійним у зв'язку із загрозою непередбаченого обрушення (рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 03.10.2000 р. № 577). ТОВ "Мрія" бере на себе обов'язки щодо відселення всіх мешканців зазначеної аварійної будівлі.
Відповідно до ст. 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 24 Закону України "Про планування та забудову територій", виконавчий комітет Одеської міської ради


ВИРІШИВ:


        1. Дозволити ТОВ "Мрія" здійснити реставрацію та реконструкцію з розширенням будинку готелю "Спартак", розташованого за адресою: м. Одеса,
вул. Дерибасівська, 25 із застосуванням його під офісно-торгівельний комплекс. Розширення провести за рахунок території аварійного будинку № 4 по
пров. Красному.


        2. Зобов'язати ТОВ "Мрія":
        2.1. Розробити та підставі паспорта на проектування та реставраційного завдання на виконання науково-проектних робіт проектну документацію з реставрації га реконструкції з розширенням будівлі зазначеної в п. 1 та погодити її в установленому порядку до 31.12.2006 р.
        2.2. За рахунок власних коштів і власними силами здійснити відповідно до вимог чинного законодавства відселення громадян (перенесення підприємств та організацій), які мешкають (розташовані) у аварійному будинку № 4 по пров. Красному, згідно зі списком (додається) і знесення зазначеного будинку.
        2.3. Відшкодувати власникам вартість будівель та споруд, що зносяться відповідно до чинного законодавства.
        2.4. До початку реконструкції оформити в інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю дозвіл на виконання будівельних робіт.
        2.5. Здійснити комплексну реконструкцію будівлі в термін до кінця 2008 року.


        3. Приморській райадміністрації Одеської міської ради та Одеському міському управлінню УМВС України в Одеській області припинити реєстрацію громадян у будинку № 4 по пров. Красний, крім випадків, передбачених чинним законодавством.


        4. Одеському міському бюро технічної інвентаризації та реєстрації об'єктів нерухомості заборонити оформлення документів щодо відчуження житлових і нежитлових приміщень за вказаною адресою.


        5. Враховуючи значні фінансові витрати пов'язані з відселенням громадян, які мешкають у аварійному будинку (понад 60 осіб), та викупом у ридичних осіб нежитлових приміщень загальною площею 600 кв.м, звільнити ТОВ "Мрія" на час проведення реконструкції від сплати цільових внесків на розвиток інфраструктури міста, а також внесків стягнення яких передбачено розпорядженнями Одеського міського голови від 04.12.2000 р. № 1193-01 р та від 03.10.88 року. № 320р.


        6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови - начальника управління архітектури та містобудування Мурманова М.В.

 


Міський голова                                    Р.БоделанPage is created:

Published on a site:

Full address of the page:
19.06.2006 14:29

http://old.omr.gov.ua/

http://old.omr.gov.ua/en/acts/committee/2134/