11:46:46   |   22 october 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Statutory acts / Resolutions of the Executive Committee / №1607 от 20.12.2008

№1607 от 20.12.2008

Об утверждении акта государственной приемной комиссии о принятии в эксплуатацию законченного строительства жилого дома строен. № 14-В (2 секции) с нежилыми эксплуатационными помещениями творческих мастерских и офисов на техническом этаже, расположенного по адресу: г. Одесса, Днепропетровска дорога, 77, корпус ІІ - первой очереди строительства 10-этажного 6-секционного жилого дома стр. № 14 -А, Б, В мкр. ІІІ-4-1 жилого массива «Котовского» и о передаче указанного жилого дома с внешними инженерными сетями на баланс коммунальным предприятиям

Рішення
виконавчого комітету

Одеської міської ради
№1607 від 20.12.2008

Про затвердження акта державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом жилого будинку буд. № 14-В (2 секції) з нежитловими експлуатаційними приміщеннями творчих майстерень та офісів у технічному поверсі, розташованого за адресою: м. Одеса, Дніпропетровська дорога, 77, корпус ІІ - першої черги будівництва 10-поверхового 6-секційного жилого будинку буд. № 14 -А,Б,В мкр. ІІІ-4-1 жилого масиву «Котовського» та про передачу зазначеного жилого будинку з зовнішніми інженерними мережами на баланс комунальним підприємствам

Розглянувши акт державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом жилого будинку буд. № 14-В (2 секції) з нежитловими експлуатаційними приміщеннями творчих майстерень та офісів у технічному поверсі, розташованого за адресою: м. Одеса, Дніпропетровська дорога, 77, корпус ІІ - першої черги будівництва 10-поверхового 6-секційного жилого будинку буд. № 14 -А,Б,В мкр. ІІІ-4-1 жилого масиву «Котовського», керуючись ст.ст. 29, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2004 року № 1243, відповідно до рішення Одеської міської ради від 23.12.2005 р. № 5050-ІV «Про делегування повноважень з передачі на баланс (в управління) майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Одеси», враховуючи звернення управління капітального будівництва Одеської міської ради та надані матеріали, з метою подальшої експлуатації жилого будинку та інженерних мереж, виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити акт державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом жилого будинку буд. № 14-В (2 секції) з нежитловими експлуатаційними приміщеннями творчих майстерень та офісів у технічному поверсі, розташованого за адресою: м. Одеса, Дніпропетровська дорога, 77, корпус ІІ - першої черги будівництва 10-поверхового 6-секційного жилого будинку буд. № 14 - А, Б, В мкр. ІІІ-4-1 жилого масиву «Котовського».

2. Зобов’язати замовника будівництва - управління капітального будівництва Одеської міської ради внести об’єкт до державної статистичної звітності, оформити право власності на збудований об’єкт у встановленому порядку.

3. Визначити комунальне підприємство «Житлово-комунальний сервіс «Північний» балансоутримувачем жилого будинку, розташованого за адресою: м. Одеса, Дніпропетровська дорога, 77, корпус ІІ.

4. Управлінню капітального будівництва Одеської міської ради (Стас І.І.) передати за актом приймання-передачі жилий будинок з зовнішніми інженерними мережами, розташований за адресою: м. Одеса, Дніпропетровська дорога, 77, корпус ІІ, а комунальним підприємствам:
4.1. «Житлово-комунальний сервіс «Північний» (Горда С.В.) прийняти на баланс жилий будинок, розташований за адресою: м. Одеса, Дніпропетровська дорога, 77, корпус ІІ.
4.2. Електричних мереж зовнішнього освітлення «Одесміськсвітло» (Прокопець О.В.) прийняти на баланс електричні мережі зовнішнього освітлення зазначеного жилого будинку та інженерні мережі електропостачання від трансформаторної підстанції № 6027 до жилого будинку, розташованого за адресою: м. Одеса, Дніпропетровська дорога, 77, корпус ІІ.

5. Управлінню капітального будівництва Одеської міської ради (Стас І.І.) підготувати відповідний пакет документації необхідний для передачі додатково в оренду філії «Інфоксводоканал» ТОВ «Інфокс» зовнішні інженерні мережі водопостачання та водовідведення жилого будинку, розташованого за адресою: м. Одеса, Дніпропетровська дорога, 77, корпус ІІ.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Кучука М.І.

Міський голова                                            Е. Гурвіц

Керуюча справами                                     Т. ЄршоваPage is created: 23.12.2008 09:04
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More