08:15:26   |   26 november 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Statutory acts / Resolutions of the Executive Committee / №1093 от 25.09.2008г.

№1093 от 25.09.2008г.

О предоставлении разрешения ЗАО "Футбольный клуб "Черноморец" на I очередь реконструкции стадиона "Черноморец", расположенного на территории парка им. Т.Г. Шевченко в г. Одессе

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№1093 від 25.09.2008р.

Про надання дозволу закритому акціонерному товариству «Футбольний клуб «Чорноморець»
на першу чергу реконструкції стадіону «Чорноморець», розташованого на території
парку ім. Т.Г. Шевченка в м. Одесі


Розглянувши клопотання закритого акціонерного товариства «Футбольний клуб «Чорноморець» (далі – ЗАТ «Футбольний клуб «Чорноморець») стосовно першої черги реконструкції стадіону «Чорноморець», розташованого на території парку ім. Т.Г. Шевченка в м. Одесі, лист виконавчого комітету Одеської міської ради від 12.07.2007 р. № 03-10/1676, свідоцтво про право власності на нежилі будівлі та споруди центрального стадіону «Чорноморець» № 020381 від 22.07.2002 р., договір оренди майна, будівель та споруд від 15.10.2003 р., рішення Одеської міської ради від 16.04.2008 р. № 2729-V «Про надання згоди на збільшення частки Одеської міської ради в статутному (складеному) капіталі закритого акціонерного товариства (ЗАТ) «Футбольний клуб «Чорноморець», висновок управління архітектури та містобудування Одеської міської ради по ескізному проекту від 19.09.2008 р. № 733/08, рішення виконавчого комітету Одеської міської ради депутатів трудящих від 12.03.1966 р. № 179 «Про відведення дирекції Центрального стадіону ЧМП земельної ділянки в парку ім. Шевченко для будівництва додаткових трибун», відповідно до ст.ст. 31, 33, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 24 Закону України «Про планування і забудову територій», «Правил забудови міста Одеси», затверджених рішенням Одеської міської ради від 26.09.2003 р. № 1716-ІV, виконавчий комітет Одеської міської ради


ВИРІШИВ:

1. Надати ЗАТ «Футбольний клуб «Чорноморець» дозвіл на першу чергу реконструкції стадіону «Чорноморець», розташованого на території парку ім. Т.Г. Шевченка в м. Одесі, після оформлення документів на право користування земельною ділянкою, згідно з чинним законодавство, узгодження проектної документації на реконструкцію об’єкта, погодження її чинним порядком та отримання висновку ДП «Спеціалізована державна експертна організація – Центральна служба Української державної будівельної експертизи» по робочому проекту.

2. Зобов'язати ЗАТ «Футбольний клуб «Чорноморець»:
2.1. Оформити, відповідно до чинного законодавства, документи, що посвідчують право користування земельною ділянкою.
2.2. До початку розробки проектної документації взяти згоду органів охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації на реконструкцію стадіону.
2.3. Протягом місяця надати на розгляд містобудівної ради при управлінні архітектури та містобудування Одеської міської ради ескізний проект другої черги реконструкції стадіону з розміщенням готелю.
2.4. При розробці проектної документації виключити зауваження, викладені у висновку управління архітектури та містобудування Одеської міської ради по ескізному проекту від 19.09.2008 р. № 733/08, а саме:
- транспортну схему руху автотранспорту в районі стадіону пов’язати з естакадою, що проектується;
- виключити улаштування проїзду за рахунок зеленої зони парку.
2.5. Замовити в управлінні архітектури та містобудування Одеської міської ради паспорт на проектування об’єкта.
2.6. Замовити в ліцензованій проектній організації проектну документацію на реконструкцію об’єкта, погодити й затвердити її чинним порядком у ІV кварталі 2008 року.
2.7. До початку реконструкції оформити дозвіл на виконання будівельних робіт в інспекції Держархбудконтролю в Одеській області.
2.8. Здійснити першу чергу реконструкції стадіону «Чорноморець», розташованого на території парку ім. Т.Г. Шевченка в м. Одесі, виконати комплекс робіт з благоустрою прилеглої території, відповідно до узгодженої та затвердженої проектної документації, в термін:
- початок – ІV квартал 2008 року;
- завершення – ІV квартал 2010 року.

3. Після узгодження проектної документації по другій черзі реконструкції стадіону, зобов’язати ЗАТ «Футбольний клуб «Чорноморець» укласти договір пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Одеси з виконавчим комітетом Одеської міської ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Кучука М.І.

Міський голова Е. Гурвіц

Керуюча справами Т. ЄршоваPage is created: 01.10.2008 09:38
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More