11:42:20   |   02 december 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Statutory acts / Resolutions of the Executive Committee / № 1400 от 30.11.2007

№ 1400 от 30.11.2007

О Генеральном плане города Одессы

Рішення
виконавчого комітету
Одеської міської ради
№ 1400 від 30.11.2007


Про Генеральний план міста Одеси


Розглянувши матеріали, надані управлінням архітектури та містобудування Одеської міської ради та Державним науково-дослідним інститутом проектування міст „Діпромісто" (надалі - ДНДІ „Діпромісто"), відповідно до підпункту 6 пункту 1 ст. 31 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 14 Закону України „Про основи містобудування", ст.ст. 10, 18 Закону України „Про планування і забудову територій", виконавчий комітет Одеської міської ради


ВИРІШИВ:


1. Прийняти за основу техніко-економічні показники та принципові планувальні рішення розвитку міста, які визначені у проекті Генерального плану міста Одеси.


2. Доручити департаменту організаційно-кадрового і документального забезпечення та контролю Одеської міської ради у 10-денний термін надати ДНДІ „Діпромісто" стенограму засідання виконавчого комітету Одеської міської ради, для урахування зауважень та пропозицій, які були надані на засіданні виконавчого комітету Одеської міської ради.


3. ДНДІ „Діпромісто" завершити роботу з розроблення проекту Генерального плану міста Одеси до кінця поточного року, відповідно до календарного плану, з урахуванням наданих зауважень та пропозицій.
При завершенні роботи ДНДІ „Діпромісто" урахувати вимоги, встановлені УЄФА для проведення чемпіонату Європи 2012 року з футболу.


4. Доручити управлінню архітектури та містобудування Одеської міської ради після завершення розроблення проекту Генерального плану міста Одеси:
4.1. Спільно з управлінням інформації Одеської міської ради у 10-денний термін після закінчення розроблення проекту Генерального плану міста Одеси повідомити через засоби масової інформації про місце розгляду проекту Генерального плану міста Одеси, форми, місце і строк подання пропозицій (зауважень), порядок їх обговорення.
4.2. Організувати та забезпечити проведення обговорення пропозицій (зауважень) до проекту Генерального плану міста Одеси в І кварталі 2008 року.

4.3. Спільно з ДНДІ „Діпромісто" подати проект Генерального плану міста Одеси для проведення експертизи до Міністерства регіонального розвитку та будівництва України в І кварталі 2008 року.


5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Кучука М.І.Міський голова                                    Е. Гурвіц

Керуюча справами                             Т. ЄршоваPage is created: 04.12.2007 16:39
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More