08:25:58   |   26 november 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Statutory acts / Resolutions of the Executive Committee / № 1149 от 20.09.2007

№ 1149 от 20.09.2007

О внесении предложений Одесскому горсовету относительно предоставления управлению южного территориального командования ВВ МВД Украины в постоянное пользование и аренду земельных участков, общей площадью 3,9374 га, по адресу: г. Одесса, Люстдорфская дорога, 7, для эксплуатации и обслуживания строений и сооружений воинской части

Рішення
виконавчого комітету

Одеської міської ради
№ 1149 від 20.09.2007

Про внесення пропозицій Одеській міській раді щодо надання управлінню південного територіального командування внутрішніх військ МВС України (військова частина 3003) у постійне користування та оренду земельних ділянок, загальною площею 3,9374 га, за адресою: м. Одеса, Люстдорфська дорога, 7, для експлуатації та обслуговування будівель і споруд військової частини

Розглянувши документи та матеріали, подані Одеським міським управлінням земельних ресурсів Одеської міської ради, щодо надання управлінню південного територіального командування внутрішніх військ МВС України (військова частина 3003) (ідентифікаційний код 25575799) у постійне користування та оренду земельних ділянок за адресою: м. Одеса, Люстдорфська дорога, 7, рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 20.12.2005 року №947 “Про надання згоди управлінню південного територіального командування внутрішніх військ МВС України (військова частина 3003) на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою: м. Одеса, Люстдорфська дорога, 7”, проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок, розроблений державним підприємством „Одеський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою”, проект договору оренди землі між Одеською міською радою та управлінням південного територіального командування внутрішніх військ МВС України (військова частина 3003), керуючись ст. 33 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 12 Земельного кодексу України, виконавчий комітет Одеської міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Запропонувати Одеській міській раді:


1.1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок (додаток 1).

1.2. Надати управлінню південного територіального командування внутрішніх військ МВС України (військова частина 3003) земельні ділянки, загальною площею 3,9374 га, за адресою: м. Одеса, Люстдорфська дорога, 7, для експлуатації та обслуговування будівель і споруд військової частини, а саме:
- земельну ділянку, площею 3,8687 га, в постійне користування;
- земельну ділянку, площею 0,0687 га, в довгострокову оренду, терміном на 10 років, але не пізніше початку реконструкції Люстдорфської дороги.
1.3. Затвердити договір оренди землі між Одеською міською радою та управлінням південного територіального командування внутрішніх військ МВС України (військова частина 3003) (додаток 2).
1.4. Затвердити орендну плату за земельну ділянку, площею 0,0687 га, в розмірі 1-го відсотка від нормативної грошової оцінки цієї земельної ділянки, що складає на період експлуатації об’єкта 1994,50 гривень на рік.
1.5. Договір оренди землі може бути достроково припинений на підставі п. 2 ч.1 ст. 31 Закону України “Про оренду землі” з мотивів суспільної необхідності, в порядку, встановленому законами України.


1.6. Зобов’язати управління південного територіального командування внутрішніх військ МВС України (військова частина 3003):
1.6.1. Замовити в Одеському міському управлінні земельних ресурсів Одеської міської ради оформлення документів, що посвідчують право постійного користування та право оренди земельних ділянок, відповідно до п.п. 1.2, 1.3 цього рішення.
1.6.2. Виконувати вимоги та умови землекористування, визначені службами й організаціями міста та області, викладені в проекті землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
1.6.3. Дотримуватися положень ст. 96 Земельного кодексу України.
1.6.4. Відповідно до чинного законодавства надати на державну реєстрацію документи, що посвідчують право постійного користування та право оренди земельними ділянками, в термін не більш 3-х місяців.


1.7. У разі невиконання п. 1.6.4 Одеська міська рада має право в односторонньому порядку скасувати це рішення, без відшкодування замовнику витрат, пов’язаних з розробкою землевпорядної документації щодо відведення земельних ділянок.
1.8. Одеському міському управлінню земельних ресурсів Одеської міської ради здійснювати контроль за виконанням умов договору оренди землі.
1.9. Державній податковій інспекції в Малиновському районі м. Одеси здійснювати збір плати за землю та контроль за надходженням коштів від орендної плати за землю, згідно з чинним законодавством.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Кучука М.І.

Міський голова                                     Е. Гурвіц
Керуюча справами                              Т. Єршова

 Page is created: 26.09.2007 09:34
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More