08:59:35   |   26 november 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Statutory acts / Resolutions of the Executive Committee / № 1086 от 20.09.2007

№ 1086 от 20.09.2007

О внесении на рассмотрение Одесского горсовета проекта решения "Об утверждении "Градостроительного обоснования размещения объектов жилого и общественного назначения в мкр. "А" жилого района IV-5 "Южный", ограниченного улицами: Ак. Королева, Архитекторской, Ильфа и Петрова, Ак. Вильямса" в г.Одессе"

Рішення
виконавчого комітету

Одеської міської ради
№ 1086 від 20.09.2007

Про внесення на розгляд Одеської міської ради проекту рішення «Про затвердження “Містобудівного обґрунтування розміщення об’єктів житлового та громадського призначення в мкр. “А” житлового району IV-5 “Південний”, обмеженого вулицями: Ак. Корольова, Архітекторською, Ільфа і Петрова, Ак. Вільямса” у м. Одесі»

Розпорядженням Ради міністрів Української ССР народних депутатів від 02.10.1987 р. №550-р управлінню капітального будівництва міськвиконкому (далі - УКБ) надано земельну ділянку, площею 39,8 га під будівництво мікрорайону «А» жилого району IV-5 „Південний”, згідно із затвердженою документацією.
З метою врегулювання містобудівної ситуації, що склалася у мікрорайоні «А» жилого району IV-5 „Південний” м. Одеси, згідно з висновком управління архітектури та містобудування Одеської міської ради від 25.10.2006р. №633/06 щодо затвердження містобудівного обґрунтування розміщення об’єктів житлового та громадського призначення в мкр. “А” житлового району IV-5 “Південний”, обмеженого вулицями: Ак. Корольова, Архітекторською, Ільфа і Петрова, Ак. Вільямса, інших наданих матеріалів, відповідно до підпункту 6 пункту 1 ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Правил забудови міста Одеси», затверджених рішенням Одеської міської ради від 26.09.2003р. №1716-IV, виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ :

1. Внести на розгляд Одеської міської ради проект рішення «Про затвердження “Містобудівного
обґрунтування розміщення об’єктів житлового та громадського призначення в мкр. “А” житлового району IV-5 “Південний”, обмеженого вулицями: Ак. Корольова, Архітекторською, Ільфа і Петрова, Ак. Вільямса” у м. Одесі» (додається).


2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Кучука М.І.


Міський голова                                    Е. Гурвіц

Керуюча справами                             Т. Єршова

Додаток
до рішення

виконавчого комітету
Одеської міської ради
№ 1086 від 20.09.2007


Про затвердження “Містобудівного обґрунтування розміщення об’єктів житлового та громадського призначення в мкр. “А” житлового району IV-5 “Південний”, обмеженого вулицями: Ак. Корольова, Архітекторською, Ільфа і Петрова, Ак. Вільямса” у м. Одесі

Відповідно до пункту 42 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Закону України «Про планування і забудову територій», статті 12 Закону України «Про основи містобудування», Одеська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити “Містобудівне обґрунтування розміщення об’єктів житлового та громадського призначення в мкр. “А” житлового району IV-5 “Південний”, обмеженого вулицями: Ак. Корольова, Архітекторською, Ільфа і Петрова, Ак. Вільямса” у м. Одесі (додається).

2. Управлінню архітектури та містобудування Одеської міської ради (Колокольников В.І.) та управлінню інформації Одеської міської ради (Щеглов Е.В.) протягом місяця, після прийняття цього рішення, оприлюднити через засоби масової інформації рішення про затвердження містобудівної документації.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з будівництва та архітектури.


Міський голова                                    Е. Гурвіц


Проект рішення внесено виконавчим комітетом Одеської міської ради


Керуюча справами                             Т. ЄршоваPage is created: 24.09.2007 13:32
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More