13:37:22   |   25 october 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / Departments and offices / Управління капітального будівництва Одеської міської ради

Управління капітального будівництва Одеської міської ради

Звіт про діяльність управління капітального будівництва Одеської міської ради за 2015 рік

Звіт про діяльність управління капітального будівництва Одеської міської ради за 2015 рік
 
По управлінню капітального будівництва Одеської міської ради та КП «Міське капітальне будівництво» за рахунок коштів інвесторів у  2015 році введено в експлуатацію 86 733,2 м2 загальної площі житла  (9 жилих будинків на 1515 квартир), що перевищує показники 2014 року на 39 %.
Зокрема, завершено будівництво та введено в експлуатацію п’ять багатоповерхових житлових будинків корпорації «Альянс», загальною площею житла 30 293,5 м2, які тривалий час знаходились у недобудованому стані. За рахунок коштів бюджету м. Одеси виконано будівництво інженерних мереж до зазначених будинків.
Пріоритетним завданням управління капітального будівництва Одеської міської ради у 2015 році було сприяння розвитку інженерно-транспортної інфраструктури та об’єктів соціального призначення.
За договорами про пайову участь замовників у створені та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Одеси у 2015 році зараховано до бюджету м. Одеси 68,14 млн. грн., що більш ніж у 2 рази перевищує аналогічний показник за 2014 рік.
За рахунок коштів міського, обласного та державного бюджетів реалізовувались заходи з будівництва інженерних мереж та комунікацій міста Одеси.
Виконувались роботи з будівництва каналізаційно-насосної станції, зливної та госпфекальної каналізації від вул. Щорса до шляхопроводу «Поїзний» з відновленням дорожнього покриття вулиць, що дозволить захистити територію, прилеглу до вул. Щорса, від затоплення під час злив та оптимізувати транспортне сполучення між вул. Балківською та вул. Щорса.
Проведено реконструкцію ділянок автодороги по вул. Марсельській та по вул. Ак. Сахарова. Розширено і оновлено дорожнє полотно, влаштовано інженерні комунікації, проведено роботи з благоустрою.
Значна увага приділялась реалізації заходів з розвитку об’єктів соціальної сфери, передусім медичних закладів та закладів освіти.
За рахунок коштів бюджету міста Одеси у 2015 році проводились роботи з реконструкції будівель та споруд з інженерними мережами комунальної установи «Міська клінічна лікарня №10» за адресою: м. Одеса, вул. Маршала Малиновського,61а, а також роботи з реконструкції по 1-му і 2-му пускових комплексах будівель комунальної установи «Міська клінічна інфекційна лікарня» за адресою: м. Одеса, вул. Пастера, 5/7: введено в експлуатацію боксоване відділення на 40 ліжок, господарсько-побутовий корпус, газову котельню.
З метою поліпшення медичного обслуговування дітей Суворовського району у 2015 році завершено будівництво та введено в експлуатацію дитячу поліклініку, розташовану за адресою: м. Одеса, вул. Генерала Бочарова, 59. Поліклініка розрахована на 550 відвідувань за зміну та оснащена сучасним медичним обладнанням.
Також проведено комплекс робіт з капітального ремонту будівлі  КУ «Міська дитяча поліклініка №7» за адресою: м. Одеса,    вул. Старопортофранківська, 46. Виконано заміну покрівлі будівлі, проведено монтаж системи водопостачання, водовідведення, опалення та електропостачання, виконано роботи з внутрішнього та зовнішнього оздоблення, благоустрій прилеглої території. У рамках капітального ремонту рентгенкабінету поліклініки демонтовано старий рентген-апарат та змонтовано новий.
Одним з пріоритетних завдань у 2015 році було сприяння розвитку мережі дошкільних навчальних закладів у м. Одесі.
За рахунок коштів бюджету м. Одеси:
-                     проведено комплексний капітальний ремонт та введено в експлуатацію дитячий садок № 232, розташований за адресою: просп. Добровольського, 138а, розрахований на 160 місць;
-                     проведено комплексний капітальний ремонт та введено в експлуатацію дитячий садок на території Одеського навчально-виховного комплексу № 1 «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад» за адресою: пл. Молоді, 17 на 120 місць;
-                     виконано капітальний ремонт приміщень харчоблоку та двох груп на 40 місць дитячого садка №197 за адресою: м. Одеса, вул. Валентини Терешкової, 45б;
-                     здійснено реконструкцію та введено в експлуатацію дитячий садок по                 вул. Краснова, 3в проектною потужністю 90 місць;
-                     проведено реконструкцію та введено в експлуатацію дитячий садок № 165, розташований за адресою: вул. Академіка Вільямса, 5/5 на 60 місць.
Крім того, за рахунок коштів інвесторів завершено будівництво і введено в експлуатацію новий дитячий садок, розрахований на 110 місць за адресою:   вул. Марсельська, 54.
Враховуючи необхідність збільшення навчальних місць у Приморському районі м. Одеси у 2015 році за рахунок коштів міського бюджету виконувались роботи з технічного обстеження та виготовлення проектно-кошторисної документації щодо завершення будівництва загальноосвітньої школи на 1000 навчальних місць, розташованої за адресою: вул. Маршала Говорова,8.
За рахунок коштів бюджету м. Одеси, а також коштів державного бюджету проводилась реконструкція будівель міського дитячого оздоровчо-спортивного комплексу «Вікторія», розташованого за адресою: м. Одеса, вул. Дача Ковалевського, 93. Виконано капітальний ремонт триповерхового спального корпусу: проведено внутрішні оздоблювальні роботи, роботи з улаштування інженерних мереж водовідведення та каналізації. Розпочато монтаж дерев’яних корпусів.
Виконано капітальний ремонт тренувальної водно-веслувальної бази (елінгу) на Бабичевому ставу за адресою: вул. Озерна, 9, Одеської комплексної дитячої спортивної школи №6, яка спеціалізується на проведенні тренувальних процесів з веслування на байдарках і каное. Виконано ремонтно-відновлювальні роботи будівлі елінгу, влаштовано причал, проведено благоустрій прилеглої території, розчищено берег ставу від очерету, проведено капітальний ремонт під’їзної дороги.
За рахунок коштів бюджету м. Одеси, а також коштів державного бюджету у 2015 році виконувались роботи з реконструкції будівлі на території комунальної установи «Центр реабілітації осіб з вадами психофізичного розвитку» вилучити, за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Сахарова, 30/1. У межах реконструкції передбачена прибудова басейну для проведення лікувально-профілактичних занять з дітьми, які реабілітуються у цьому закладі. Об’єкт планується ввести в експлуатацію у 2016 році.
У межах Міської програми «Рівність» на 2012-2015 роки у 2015 році за рахунок коштів бюджету м. Одеси змонтовано підйомний пристрій для безперешкодного доступу осіб з особливими потребами до Підприємства об'єднання громадян «Інватех» громадської організації «Інвацентр» за адресою: вул. Маршала Жукова, 32, а також влаштовано пандус до жилого будинку по вул. Балківській, 35.
Крім того, за рахунок міського бюджету у 2015 році проведено капітальний ремонт приміщень Одеського міського товариства інвалідів Приморського району за адресою: пров. Матросова, 1 та приміщень громадської організації «Одеське міське товариство інвалідів» за адресою:  вул. Болгарська, 41.
У 2015 році реалізовувались заходи, спрямовані на захист і збереження архітектурної спадщини міста Одеси:
- виконувались ремонтно-реставраційні роботи фасаду і покрівлі будівлі, у якій розташовано Всесвітній клуб одеситів за адресою: вул. Маразліївська,7;
- розроблено та затверджено проектно-кошторисну документацію з реставрації пам'ятки архітектури національного значення «Приморські (Гігантські, Бульварні, Потьомкінські) сходи» на Приморському бульварі у        м. Одесі;
- розроблено та затверджено проектно-кошторисну документацію з капітального ремонту з виконанням першочергових протиаварійних заходів у рамках консервації об'єкта – пам'ятки архітектури та містобудування – будинку Руссова, розташованого за адресою: вул. Садова, 21;
- виконано капітальний ремонт теплового пункту та системи опалення будівлі Воронцовського палацу за адресою: пров. Воронцовський, 2.
Всього у 2015 році на замовлення управління капітального будівництва Одеської міської ради виконувались роботи з проектування, будівництва, капітального ремонту, реконструкції та реставрації на більш ніж 100 об’єктах комунальної власності за рахунок коштів бюджету міста Одеси на загальну суму понад 400 млн. грн.
 
 
Начальник управління                                                               Б.М. Панов
 
INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More