22:32:49   |   14 august 2020   |   EN | RU | UA

webcam
City programs
Projects discussion
Auctions
International cooperation
Odesa Invest
City map
Virtual Odessa
Movie about Odessa
Photoalbum
City Symbolics
Odessa theatres
Odessa museums
Odessa monuments
Parks of Odessa
Odessa Zoo
Hotels of Odessa
Odessa Tourist
About the city
For the businessmen
Legal consultation
Odessa in figures
Enterprise of Odessa
Plan of city transport traffic
Emergency and enquiry services
Find
Subscribe to
news

Nothing was found.
/ Main / International cooperation / Міжнародні організації

Міжнародні організації

Eurocities (ЄВРОМІСТА)

Асоціація ЄВРОМІСТА створена в 1986 році. Сьогодні до складу організації входять муніципалітети більше ніж 120 міст із 30 країн ЄС та інших європейських країн: Австрія, Бельгія, Болгарія, Боснія й Герцеговина, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Греція, Данія, Іспанія, Ісландія, Італія, Кіпр, Литва, Люксембург, Македонія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Росія, Румунія, Сербія й Чорногорія, Словенія, Туреччина, Україна, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія, Швеція, Естонія.
Відповідно до Уставу, основними завданнями Асоціації ЄВРОМІСТА є поліпшення якості життя й вплив на європейську політику з метою відстоювання інтересів великих міст, а також обмін знаннями й досвідом між міськими урядами європейських міст. Крім того, Асоціація допомагає містам країн, що не входять у ЄС, інтегруватися в Європейський Союз, а також сприяє процесу демократичних перетворень і ринкової економіки. Робота асоціації розвивається в таких напрямках, як економічний розвиток, урбанистика, екологія, транспорт, культура та соціальний добробут.
Необхідні умови для прийняття в ЄВРОМІСТА - населення понад чверть мільйона чоловік; висока міжнародна й національна значущість міста-претендента; демократично обраний міський уряд. Асоційованими членами є міста із Центральної й Східної Європи, що не входять у ЄС (їхня кількість не повинна перевищувати 10%). Президент Асоціації обирається на дворічний строк з можливістю продовження своїх повноважень максимум на один період. На цей час президентом Асоціації ЄВРОМІСТА є мер міста Ліон Жерар Коломб.
6 жовтня 2006 року на засіданні виконавчого комітету Асоціації ЄВРОМІСТА, місто Генуя представило кандидатуру свого українського побратима Одеси для вступу до кола асоційованих членів цієї організації. Відповідну заявку підписав у вересні міський голова Едуард Гурвіц.
З огляду на рівень соціально-економічного розвитку Одеси, її міжнародний імідж та наявність демократично обраного муніципалітету, було ухвалене рішення про прийняття міста Одеси як асоційованого члена організації ЄВРОМІСТА. Таким чином, Одеса стала третім (після Санкт-Петербурга й Києва) містом у СНД, що отримало право членства в елітному клубі європейських мегаполісів.

24 листопада 2006 року в ході загальних щорічних зборів у м. Манчестері (Великобританія), місто Одеса офіційно стало членом Асоціації ЄВРОМІСТА. Поряд із представниками Лондона (Англія) і Женеви (Швейцарія), Одеська делегація презентувала своє місто перед представниками міст-членів, Еврокомісії та інших структур.
Членство в даній організації дає можливість нашому місту брати участь у різноманітних програмах співробітництва, фінансованих як Асоціацією ЄВРОМІСТА, так і Європейським Союзом. Крім того, факт членства в Асоціації є важливим позитивним сигналом як для інтегрування в європейський правовий культурний економічний простір, так і для залучення іноземних інвестицій та туристів.

Побратими Одеси: Валенсія, Варна, Генуя, Констанца, Ліверпуль, Лодзь, Марсель, Нікосія, Оулу , та партнери: Гданськ, Клайпеда, Любляна, Таллін є повноправними членами Асоціації ЄВРОМІСТА, а м. Стамбул та м.Санкт-Петербург - асоційованими членами.
8 - 10 жовтня 2007 року в Одесі відбулося пленарне засідання в рамках проекту "Міжнародне співробітництво для розвитку цивільного суспільства, місцевого самоврядування й волонтерства: Варшава-Киів-Львів-Одеса". Проект здійснявся по лінії Асоціації та був присвячений обміну досвідом та підтримці розвитку цивільного суспільства місцевими владами Києва, Львова, Одеси й Варшави. Також у рамках проекту 11 - 17 листопада 2007 року відбувся відповідний візит делегації м. Одеса у Варшаву.
18-21 жовтня 2007 року Одеська делегація взяла участь в Зустрічах Форуму Культури Асоціації в м. Берген (Норвегія), де презентувала культурний потенціал Одеси та його роль в розвитку міста доповіддю на тему: «Мистецтво як візитна картка міста».
21 - 24 листопада 2007 року Одеса взяла участь у Конференції й Щорічних загальних зборах Асоціації ЄВРОМІСТА, де також відбулися консультації про стан і перспективи розвитку побратимських та партнерських відносин.

 

Square de Meeûs 18
B-1050 Brussels
Tel. +32 2 552 08 88
Fax: +32 2 552 08 89
e-mail: info@eurocities.be
www.eurocities.org
Генеральний Директор
Катрін Пармантьє
(Chief Executive Officer
Catherine Parmentier)

 

 

 

DONAUHANSE

 

 

 

Проект DONAUHANSE встановлює зв'язки між містами та сприяє взаємодії мешканців узбережжя Дунаю й навколишніх територій. Учасниками Процесу Дунайського співробітництва стали Австрія, Боснія та Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Чехія, Німеччина, Угорщина, Молдова, Румунія, Словаччина, Словенія, Україна, Сербія та Чорногорія.
6-7 грудня 2006 року у Відні (Австрія) відбулася конференція мерів міст Придунайського регіону. У роботі конференції, у рамках підготовленого Магістратом м. Відня проекту "Донауханзе", взяли участь 129 представників придунайських міст із 9 країн. За запрошенням мера Відня участь у Конференції взяв Едуард Гурвіц. Делегацією одеської мерії була проведена загальна презентація соціально-економічного потенціалу міста та представлені кілька проектів, що припускають участь закордонних партнерів.
У ході Конференції мерами міст були підписані Резолюція Конференції й Конвенція проекту "Донауханзе". Організатором Конференції мерів стала компанія "TІNA Vіenna".
Вона ж стала організатором Симпозіуму з питань транспорту й інфраструктури "Одеса - Відень", що пройшов 9 листопада 2007 року в Одесі. Цей форум став площадкою для обміну думками й інформацією між політиками, експертами, розроблювачами й особами, що визначають політику адміністрування в сфері транспортних стратегій. Австрійські, українські та міжнародні експерти представили та обговорили останні розробки, найближчі плани, а також розглянули важливі проблеми європейської транспортної політики та національні пріоритети транспортної галузі.

 

City of Vienna
Municipal Department 27
EU-Strategy and Economic Development
Schlesinger Platz 2, 1082 Vienna, Austria
Phone: +43 1 4000 27065
Fax: +43 1 4000 99 27065
 TINA Vienna - Transport Strategies
Lange Gasse 30, 1082 Vienna, Austria
Phone: +43 1 4000 84272
Fax: +43 1 4000 7997

 


 

 

 

 

 

 

 

 "Ліга історичних міст"

 

Symbol Mark of the LHC

 

 "Ліга історичних міст" - міжнародна організація, у яку входять міста з унікальною культурою й традиціями та великою історичною спадщиною. Ця організація розробляє та здійснює програми в галузі культури, історії, мистецтва, науки, екології.
Ліга історичних міст була заснована в 1994 році. Її членами є більш як 70 міст різних країн, що володіють великою кількістю видатних споруджень, архітектурних пам'ятників, визначних пам'яток і історичних місць (такі як Відень, Рим, Париж, Прага, Бостон, Амстердам, Брюсель, Афіни, Барселона, Будапешт, Краків, Дублін, Единбург, Флоренція, Женева, Стамбул, Єрусалим, Лісабон, Нікосія, Санкт-Петербург, Прага, Монреаль, Київ та ін.).
Секретаріат Ліги Історичних Міст розташований у м. Кіото (Японія), президентом є мер м. Кіото - Дайсаку Кадокава.
Діяльність організації сприяє розвитку різних культур, творчих процесів, а також інновації, збереженню й реконструкції історичної й культурної спадщини.
У травні 2008 року на засіданні ради директорів "Ліги історичних міст" Одеса офіційно стала членом цієї структури.

 

The League of Historical Cities Secretariat
International Relations Office,
CITY OF KYOTO
Teramachi-Oike, Nakagyo-ku,
Kyoto City, Japan 604-8571
Phone:+81-75-222-3072
Facsimile:+81-75-222-3055
http://www.city.kyoto.jp/somu/kokusai/lhcs
lhcs@city.kyoto.jp  

 

Станом на ЧЕРВЕНЬ 2008

 

 

 

  

Туристична асоціація «Дунайський центр впливу»
Danube Competence Centre


Асоціація розпочала свою діяльність в березні 2010 року в офісі, розташованому в Белграді.
Організація була створена з ініціативи Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини спільно з Німецьким товариством з технічного співробітництва (GTZ).
Ідея створення туристичної асоціації «Дунайський центр впливу» обумовлена необхідністю реалізації прикордонних і транснаціональних проектів і програм у цьому географічному районі.
Основною метою Асоціації є інтеграція інтересів, проектів та діяльності у сфері туризму та місцевої економіки країн Придунав'я в рамках єдиної спонсорської програми, спрямованої на транснаціональне співробітництво по Дунаю. Концепція проекту полягає в об'єднанні спільних зусиль усіх зацікавлених осіб з Придунайського регіону, що сприятиме міжнародному співробітництву в галузі туризму, спрямованого на розвиток регіону в цілому.
Для досягнення цієї мети Дунайський центр впливу має намір здійснити широкий спектр заходів, таких як:
• об'єднання спільних зусиль і дій транскордонних членів Асоціації з метою реалізації спільних існуючих програм;
• розробка проектів, які зміцнять і об'єднають країни що беруть участь;
• надання інноваційних європейських технологій, що використовуються у сфері регіонального розвитку туризму;
• підвищення обізнаності міжнародної громадськості про туристичний потенціал Придунайського регіону та окремо міст;
• забезпечення взаємних консультацій між різними установами, організаціями та міністерствами;
• передача передового європейського досвіду;
• фінансова підтримка третіх сторін європейської співдружності для реалізації спільних транскордонних проектів;
• проведення навчальних програм з метою удосконалення кваліфікаційних навичок місцевих фахівців в галузі туризму.

• 5 квітня 2010 Одеська міська рада ухвалила рішення №5632-V про вступ міста Одеси до Асоціації «Дунайський центр впливу» і схвалив Статут Асоціації.
• 09 квітня 2010 - відбулася офіційна зустріч заступника міського голови з проектним директором Німецького товариства з технічної співпраці (GTZ) пані Даніелой Шилі, що відвідала Одесу для участі в Міжнародній Асамблеї туристичного бізнесу. Зустріч була присвячена вступу Одеси до Асоціації «Дунайський центр впливу».

#268;ika Ljubina 8 
11000 Belgrade 
Republic of Serbia 

Tel: +381 11 6557 114, 115, 116 
e-mail: Daniela.Schily@gtz.de
Проектний директор
Німецького товариства з технічної співпраці (GTZ)
 
пані Даніела Шилі 
 
 
 

 

 

INVEST IN ODESSA
More

September 7 - 8
"Oceanman Odessa-2019"

More ODESSA TOURIST
More
Results of the Intercultural Cities Index
More Odessa Development
strategy 2022

More The History of Odessa Football
More